گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سایت نژادهای گوپی (انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا)

+4
honey
mahsa
masi
MohammadRN
8 مشترك

سایت نژادهای گوپی (انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا) Empty سایت نژادهای گوپی (انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا)

پست من طرف MohammadRN 8/9/2010, 11:48

ماهی گوپی طرفداران بسیار زیادی دارد و ماهی محبوبی است. از آنجا که برخی از دوستان در انجمن نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در مورد گوپی از خود علاقه نشان دادند. انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا سایتی جدید با نام نژادهای گوپی ایجاد کردند. امیدواریم که مورد رضایت شما واقع شود.

سایت نژادهای گوپی (انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا) OriginalGuppySite

برای دسترسی به این سایت از لینک زیر استفاده کنید و یا اینجا کلیک کنید

https://sites.google.com/site/fishna100/

www.Lakposhtha.com & www.Fishna.blogfa.com
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سایت نژادهای گوپی (انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا) Empty رد: سایت نژادهای گوپی (انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا)

پست من طرف masi 8/9/2010, 12:28

دیدمش.خیلی قشنگ بودن عکسا.فقط کاش توضیح هم داشت.در مورد نحوه نگهداری و بقیه شرایطی که لازمه.حتما کم کم بهتر هم میشه.خسته نباشید میگم.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

سایت نژادهای گوپی (انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا) Empty رد: سایت نژادهای گوپی (انجمن گفتگوی لاک پشتی و فیشنا)

پست من طرف mahsa 8/9/2010, 13:11

مرسي من عاشق گوپي هامم قلب
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 8/9/2010, 14:13

خیلی عالی بود ولی من از گوپی هی خودم ندیدم D\'oh
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/10/2010, 01:22

سلام. سایت خوبی هست ولی تجربه وب گردیم و طراحیم میگه اگه یکم بیشتر روش کار بشه بهتر هست چون خیلی ساده و فقط چندتا لینک با عکس هست. کار کنید بهتره اشاره
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 8/10/2010, 10:08

masi عزیز، این نسخه اولیه هست و با مشورت با محمد فر و نظرات شما بخش های دیگری هم به این سایت اضافه می گردد.
mahsa و honey عزیز، ممنوم
parsaa_91 عزیز، بله این نسخه شماره یک هست و ما هم سعی داریم سایت ساده و مفیدی باشه
ممنون از نظراتتون ، منتظر نظرات بیشتر شما برای بهتر کردن سایت هستیم.
رز
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/10/2010, 13:10

رسولی جان، حتی تو اینترنت هم مطالب قابل اعتماد زیادی در مورد نژادهای گوپی وجود ندارد. نظر من مطلبی برای شناسایی نژاد گوپی و شرایط نگهداری و تغذیه گوپی مناسب است. امیدوارم به این کارت ادامه بدی. تحقیق و جمع کردن اطلاعات در مورد فنون و رازهای نگهداری از آبزیان، بسیار جذاب است. آقای موفق در وبلاگشون در مورد گوپی ها توضیحاتی دارند. تجربه شخصی من نشان داده که شرط داشتن گوپی های خوب و سالم، تغذیه مناسب و تمیز نگهداشتن و سیفون مرتب آب آنهاست.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف پیام 8/10/2010, 13:55

آقا محمد گل!
دست مریزاد! (الان تو این بخش سریع غلط مارو میگیرن خیلی خوشحال )

خیلی خوب بود اما حالا حالاها جای پیشرفت داره.
امیدوارم روز به روز بهتر بشید اشاره
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف movaffaq 8/10/2010, 15:51

سلام خدمت دوستان
اول از همه یه دستت در درد نکنه به همه دست اندرکاران طراحی این سایت میگم و امیدوارم خلاء اطلاعاتی ماهی گوپی هر چه زودتر در ایران پاک بشه
خواستم نظر خودم رو بگم:
این نحوه معرفی نژاد یکم نامانوسه به نظرم بهتر بود اول یکم اطلاعات در مورد اصطلاحات رایج در مورد نام گذاری گوپی مثل انواع شکل های دم(fancy ، swordtail، speartail، merah، crown و...)انواع رنگ ها ونقش های دم و بدن مثل (grass،snakeskin،solid،mosaic و ...) یا جزئیات دیگه (مثل swallow ،ribbon و ...) داده میشد
بعد بر اساس همین اطلاعات گوپی ها نام گذاری میشدن و ...
باز هم از دوستان تشکر میکنم
movaffaq
movaffaq
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 8/12/2010, 12:07

موفق عزیز خیلی خوشحال میشیم که شما هم در ارئه چنین سایتی به ما کمک کنید و چند نفری یک سایت مفید در مورد گوپی ایجاد کنیم و همین طور که شما فرمودید این خلا اطلاعاتی را پر کنیم.
این سایت که مشاهده کردید آزمایشی بود و می خواستیم نظرات دوستان را ببینیم. احتمالا سایت اصلی اینجا آماده می شود و زحمت طراحی صفحاتش هم مهندس محمد فر می کشند.
www.GuppyWeb.Blogspot.com
رز
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/12/2010, 14:59

رسولی جان، ما که در خدمتیم. طراحی که کاری نداره. اگر دوست داشتی خود فروم هم امکان ساخت هوم پیج دارد که می توان ازش استفاده کرد. (مثل این صفحه برای کتاب لاک پشتها)
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 8/13/2010, 05:17

ممنون مهندس. به نظرم اگر تو بلاگ اسپات درست کنیم لینکش بدیم به انجمن بهتره بعدا میتونیم یه دامنه هم بهش اضافه کنیم. نظر شما چیه؟
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/13/2010, 06:02

رسولی جان خیلی خوبه. به نظر من نژاد ها و سایر ماهی های دیگر را هم شامل شود.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 8/13/2010, 06:16

خب اینطوری یک سایت کامل در مورد آبزیان ایجاد کنیم عالی می شود. خب کجا؟ چگونه و با چه نام و آدرسی؟
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 8/14/2010, 01:13

بخش نژادهای ماهی پلاتی هم به سایت اضافه شد.

https://sites.google.com/site/fishna100/
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة