گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نظر شما در مورد کتاب نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی

+21
bijanreza
patil
rira
الهام
samir
mitrarezaei
فریده
shadi60
byasini
emetis
Ronia
sin1985
masi
Alireza
فرهاد
apb
spider
Koosha_Raisi
amir.h
mina-b
Foad
25 مشترك

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

نظر شما در مورد کتاب نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی - صفحة 2 Empty رد: نظر شما در مورد کتاب نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی

پست من طرف shadi60 1/6/2010, 08:38

كتاب بسيار خوب و پرباري بود

موفق باشين .

توصيه ميكنم كه حتما همه قبل از شروع به نگهداري از اين حيوانات، كتاب را مطالعه كنند
shadi60
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نظر شما در مورد کتاب نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی - صفحة 2 Empty رد: نظر شما در مورد کتاب نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی

پست من طرف فریده 1/6/2010, 23:45

کتاب مفیدی بود. خیلی مسائل رو که نمی دونستم یاد گرفتم. ولی توی کتاب توصیه شده تن ماهی برای تنوع استفاده بشه ولی در یکی از سایتهایی که مهندس پرهام لینکش رو برام گذاشته بودن تن ماهی رو توصیه کرده بود. مشکل اینه که کدومش رو مد نظر بگیرم. البته مهندس پرهام گفتن که از سایتی این اطلاعات رو نوشتن. توصیه به استفاده مکرر تن ماهی نداشتن. آیا میشه مرتب از تن ماهی استفاده کرد یا خیر؟
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف apb 1/7/2010, 05:15

فریده تن ماهی در آب بد نیست ، می شه بهش داد ، ولی مکرر هیچ چیزی رو نباید داد ، بهنترین غذا که مکرر بدین اشکالی نداره ، ماهی خوراک و ماهی های زنده زا هستند! تنوع غذایی را همیشه رعایت کنید و بدونید که یکی از رازهای سلامتی لاک پشت ها ایجاد تنوع غذاییست!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف mitrarezaei 1/21/2010, 14:14

لاک پشتهای زمینی رو هم دریابید.یکی یه لطفی بکنه یدونه کتاب جامع هم در مورد اونا بنویسه بخدا خیلی دوست داشتنی و نازن از آبزیا خوشگلترن ! :m/:
mitrarezaei
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/21/2010, 19:55

من تمایل زیادی به نوشتن یک کتاب در مورد نگهداری لاک پشتها زمینی دارم ولی ناشر محترم تمایل چندانی نشان نمی دهم و چاپ آن را منوط به سرمایه گذاری مشترک دانسته که این کار برای من مشکل خواهد بود. ولی شاید در چند ماه آینده فرصتی برای کار روی این پروژه نیز فراهم شود. اگر کسی از دوستان در این مورد تمایل به مشارکت دارد اعلام کند تا شاید این کتاب نیز روزی در مقابل علاقه مندان قرار گیرد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف samir 1/22/2010, 03:35

مهندس جان مهم اولش تحقیقات اولیه و تهیه کتاب هست. بعد که مطالب آماده شد بالاخره یک ناشر پیدا می شه. اگر خواستید در جستجوی منابع و ترجمه و سایر کارها می تونید روی من حساب کنید.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/9/2010, 16:26

من تازه این کتاب رو خریدم و بعضی قسمتهاش رو خوندم به نظرم خیلی کتاب مفیدیه و باید جدا از شما بابت اهمیتی که به این کوچولوهای دوست داشتنی دادید تشکر کرد. عاشق لاک پشت
شاید اگه زودتر این کتاب رو داشتم لاکیم الان زنده بود نظر شما در مورد کتاب نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی - صفحة 2 4lqqtqv
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف rira 6/3/2010, 02:37

من هم زمانی که تصمیم به نگهداری از لاک پشت داشتم این کتاب رو تهیه و مطالعه کردم به نظرم کتاب خوبی هست و توضیحاتش هم مناسب و کامل بود و صد البته در کنار کتاب باید خود آدم تحقیق و بررسی های جانبی رو هم داشته باشه تا بتونه شرایط مناسب نگهداری رو ایجاد کنه.
به نظرم در چاپ بعدی کتابتون اون نکته ای رو که در چاپ اول ازش صرف نظر کردید رو در این چاپ استفاده کنید اون هم تصاویری از بیماری های لاک پشت هست تا کسی که میخواد از این موجود نگهداری کنه بدونه که اگر شرایط مناسب رو رعایت نکنه میتونه چه آسیبی به این جاندار بزنه
پایدار باشید
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف patil 6/3/2010, 04:03

خیلی کتاب خوبیه،منم دارمش!!من از طریق وبلاگ خود آقای محمدفر با کتاب و فروم لاکپشتی آشنا شدم!! اشاره
patil
patil
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Foad 6/3/2010, 04:51

در چاپ دوم تمام این موارد با کمک مهندس پرهام و دکتر عزیز اصلاح شده و کتاب کامل و خوبی ارائه خواهد شد. ممنون از توجه و لطفتون لبخند
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف rira 6/3/2010, 05:00

پس جای تشکر و خسته نباشید داره به شما و همکارانتون
منتظر چاپ دوم این کتاب هستیم لبخند
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/16/2010, 06:00

مهندس کتابت چاپ شد؟ سوال
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Foad 6/16/2010, 06:12

دیروز پیش ناشر بودم، ناشر کتاب چون دامداری و شترمرغداری دارد و از اون کارها ضرر کرده فعلا پول برای چاپ کتاب و حق تالیف ندارد! شاید 2 - 3 ماه دیگه. البته چندتا ناشر دیگر هم با من تماس گرفتند و بهم پیشنهاد چاپ کتاب را دادند که شاید با یکی از این ناشرها چاپش کنم. فعلا خودم هم نمی دانم چی کار کنم...
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

نظر شما در مورد کتاب نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی - صفحة 2 Empty کتاب لاک پشتی

پست من طرف bijanreza 6/22/2010, 08:47

من امروز رفتم انقلاب کتاب لاکی رو خریدم
خودش فقط از عکس روی جلد خوشش اومد
اما وقتی صفحه هاشو براش ورق زدم میدونید چی گفت ؟؟
یعنی من اصلا برای هیچ آدمی انقدر ارزش ندارم که یه کتاب خوب با ورقهای مرغوب برام چاپ کنن.
کاش حداقل یه ناشر خوب اونو چاپ میکرد یا حداقل توی هر کتاب فروشی که رفتی نگاه میکردی یه کتاب کامل بدون پارگی که ورقهاش به هم چسبیده نباشه میخریدی
من بهش گفتم همه کتاب فروشی ها رو گشتم اما همه کتابفروشها میگفتن این کتاب همین جوری ناقص بود بعد آوردن چند صفحه وسطش رو دادن گفتن حالا کامله .

اما ما لاکیهامون رو خیلی دوست داریم و مطمئن هستم که یه روز یه کتاب با جلد طلاکوب و تمام گلاسه با یه عالمه عکسای خوشگل از قد گشیدنش چاپ میکنیم قهرمان
bijanreza
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 6/22/2010, 08:52

مطمئا هستید این کتاب است تا حالا این اولین بار است که میشنوم وبهتر است موضوع رو عوض کنید تا محمدی فر پرهام وسایر سر بزند
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 6/22/2010, 09:09

bijanreza عزیز من هم کاملش رو گرفتم موقع خریدن به صفحه های اولش نگاه می کردید که کم نداشته باشه
حالا ایشالا جلد دوم کتاب که همه هم منتظریم
:\m/:
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 6/22/2010, 10:52

آقا حق داری. برای چاپ دوم قول می دم با یک ناشر خوب قرارداد چاپش را ببندم. برای چاپ دوم دکتر معماریان ویرایش کردند کتاب را و کلی عکسهای خوب و مطالب جدید و کاربردی به کتاب اضافه کردم. قول می دم چاپ دوم همه را راضی کنه. فعلا هم دنبال یک طراحی خوب برای جلد کتاب هستم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 6/22/2010, 12:25

والا من تا جدودی در جربان کتاب مهندس هستم! کسی اگه کتاب خواست از من بگیره ، دست من سالم هاش هست! این همه سفارش میکنیم بعد می بینم از جای دیگری بدش رو گرفتن بچه ها! عجیبه!

اما امیدوارم چاپ دوم این طوری نباشه و همه چیز خوب باشه! و چون کلی ویرایش و ... روش انجام گرفته و فقط مونده که یه ناشر خوب براش پیدا شه! که امیدوارم بشه! امیدوارم که این کتاب هر چاپ بهتر بشه و دیگه از حرفا رو از کسی نشنویم! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف bijanreza 6/22/2010, 16:55

در هر حال این کتاب اگر اشکالات چاپی و ... غیره داره باید بگم که مطالبش برای کسی که زیاد سایت رو مطالعه نمیکنه واقعا مفیده
مامان من هم یه لاکی داره که به جونش بسته است اما من هر روز باید یا مزاحم دکتر میشدم یا توی سایت در مورد سوالای مامان گشت میزدم
حالا دیگه نیازی به این کار نیست چون مامان یه روزه کل کتاب رو حفظ میکنه.
از همه بچه هایی که برای کتاب زحمت کشیدن وهمچنین طراح های سایت ممنونم.
شاید اگر پارسال من این سایت رو پیدا نمیکردم تا الان زبانم لال لاکی مرده بود چون من هیچی در مورد نگهداریش نمیدونستم .
رز
bijanreza
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف samir 6/22/2010, 23:25

آقای محمدفر من هم یک ناشر می شناسم که اتفاقا کتابهایی در زمینه ماهیان چاپ کرده. اگر تمایل دارید، ازش بپرسم برای چاپ کتابتون و شمارش را بهتون بدم.

من پرسیدم ازش. چون از دوستان هست گفت که کتاب را با هر تعداد و با کمترین قیمت براتون چاپ می کنه. اگر مایل بودید به من خبر بدید.

اين مطلب آخرين بار توسط samir در 6/23/2010, 01:32 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Nima_mtg 6/23/2010, 00:12

تو چاپ جدید یه کم در مورد تغذیه و شرایط آب تراریوم بیشتر بنویسید. متاسفانه این قسمت خیلی خلاصه گفته شده. علی الخصوص تغذیه.
موفق باشید
نیما
Nima_mtg
Nima_mtg
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 6/23/2010, 07:51

ممنون خانم سمیر. در حال حاضر با یک ناشر صحبت کردم و خود ناشر سرمایه گذاری می کند. اگر مشکلی نباشد قرارداد را تا چند روز دیگر امضا می کنم. اگر نشد با این ناشر، به ناشران دیگر هم فکر می کنم. من چندتا پیشنهاد داشتم که سعی می کردم بهترین آن را انتخاب کنم.

آقای نیما، بخش تغدیه با مشاوره با دکتر عزیز کاملا متحول کردم و مطالب خیلی خوبی به آن اضافه شده است. جدول تغذیع صفحه 50 با نظر دکتر کاملا تغییر کرده و بسیار کاربردی شده است.
در مورد بخش زیستگاه و تراریوم با مشارکت مهندس مباحث کاربردی و جامعی را به آن اضافه کردم. تصاویر خیلی خوبی از تراریوم مهندس به کتاب اضافه کردم همچنین توضیحات بسیار کاملی در مورد تجهییزات مورد نیاز لاک پشت که راهنمای کاملی را خواهد داشت.

برای چاپ دوم تمام تصاویر کتاب را تغییر دادم و از تصویر بهتری استفاده کردم. برای بخش بیماری ها تصاویر مناسبی را درج کردم و با مشورت با دکتر کمک های اولیه ای برای بیماری ها درج کردیم. در کل از ویرایش دوم کتاب خودم بسیار راضی هستم و امیدوارم دوستان را هم راضی کند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 6/23/2010, 12:25

مهندس جان ، لطف داری ، تنها کاری بود که از دستم بر میومد! امیدورام که همه(هم ما و هم بچه ها) از چاپ دوم راضی باشیم! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Foad 6/28/2010, 20:32

دوستان زیادی از فروم برای چاپ دوم کتاب به من کمک کردن. دکتر و مهندس عزیز که واقعا سنگ تمام گذاشتند. دوستان دیگر عیبها، ایرادات و کاستی های کتاب را در زمان چاپ اول تا به الان به من تذکر دادند و همچنین دوستانی که تصاویری از لاک پشت و یا زیستگاه لاک پشتشون را برای من ارسال کردند که در کتاب از آنها استفاده کنم. من تمایل داردم از تمامی این دوستان تشکر کنم. امیدوارم بتونم محبت تمام دوستان را جبران کنم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/29/2010, 03:50

اقایه محمد فر کتاب چاپ شد؟
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة