گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مهاجرت بیگانگان به زمین

+5
apb
الهام
Innocent
Sahra
Developer Programmer
9 مشترك

مهاجرت بیگانگان به زمین Empty مهاجرت بیگانگان به زمین

پست من طرف Developer Programmer 7/9/2010, 17:26

تقریبا هر انسانی معتقده که آفرینش خدا فقط به کره زمین ختم نمیشه و قاعدتا موجودات با شعورتر یا بی شعورتر از انسان خلق کرده، ممکنه این موجودات که ما بهشون Alien میگیم از ما پیشرفته تر باشن و حتی بعد زمان و مکان رو ByPass کنن. شاید هم نه از ما عقب افتاده تر باشن.
معلوم نیست که چرا انسانها وقتی Alien ها رو متصور میشن، اونها رو متعلق به یک سیاره میدونن در حالیکه ممکنه چندین سیاره با Alien های مختلف داشته باشه !

از دیرباز در کشورها و شهرهای مختلف زمین، اشیای گردی(UFO) در آسمان دیده شده که گاهی به طرفه العینی غیب میشن و گاهی تا ساعتها ثابت میمونن. هنوز معلوم نیست چرا همیشه این UFO ها گرد و به شکل بشقاب پرنده هستن ! برخی میگن هواپیمای جاسوسی هستن که توسط کشورهای همسایه به قصد جاسوسی به پرواز درمیان. برخی دیگه میگن بازگشت نور و پدیده های طبیعی این اشکال رو در هوا ایجاد میکنه و برخی دیگه اونها رو تکنولوژی کرات دیگه میدونن.

سازمان هوایی آمریکار، ناسا، همواره در مورد وجود UFO و Alien ها ابراز تردید کرده و حتی صراحتا اعلام کرده که تابه حال هیچ اثر و نشانه ای از UFO ها دیده نشده!

فلذا کنجکاو شدم که بدونم چه نوع Alien و UFO هایی پیدا شده و اصلا آیا صحت داشته یا خیر !

نتیجه تحقیقات خیلی زیبا بود. مثلا اینکه آمریکا منطقه ای کاملا محافظت شده و سری داره به اسم Area 51 که تمام مطالعات موجودات فرازمینی رو اونجا انجام میده و خوشبختانه برخی فیلم ها و تصاویر مربوطه اش به بیرون درج کرده... در میان این تصاویر مهیج عکس بانوی باردار و طفلی دیده میشه و اگه واقعی باشن معلوم نیست چه عاملی باعث میشه که یک بانوی باردار سوار سفینه بشه و به کرات دیگه سفر کنه (طبیعتا میدونین این فیلم ها رو کجا پیدا کنین)
نکته عجیب دیگه اینه که هیچ کدوم از Alien ها لباس فضایی به تن ندارن؛ در جو زمین به راحتی نفس میکشن؛با گرانش زمین مشکلی ندارن و بسیار شبیه انسان ها هستن

مهاجرت بیگانگان به زمین 0alien9
مهاجرت بیگانگان به زمین Dead_alien_picture_6
مهاجرت بیگانگان به زمین Alien_8

کسی هم به درستی نمیدونه که همونطور که این Alien ها به سادگی از جو عبور کرده و وارد زمین میشن و گاهی هم سقوط نافرجام میکنن تا جهت کالبدشکافی استفاده بشن، آیا تونستن از انسانها هم کسی رو ببرن یا خیر !

مهاجرت بیگانگان به زمین Roswellcrash

اما اونچیزی که من رو وادار کرد این مطلب رو بنویسیم این بود که :

سئوالی مطرح میشه که اصلا چرا Alien ها به کره زمین اومدن؟ برای خدمت به بشر ؟ در کدام بازه زمانی بیشتر اومدن ؟ در کدام مناطق بیشتر اسکان داشتن ؟ و چرا اون مناطق رو انتخاب کردن ؟!

اجازه میخوام که ذهنتون رو درگیر این سئوال بکنم که چطور شد انسانها در یک برهه زمانی خاص، به پیشرفتی عظیمی در محاسبات نجوم، ریاضی و معماری دست پیدا کردن و بعد به یکباره همه رو فراموش کردن؟ چطور انسانها تونستن اهرام مصر و مجسمه ابوالهول رو بسازن که به گفته کارشناسان در مواقع خاصی، بر مدار فلان سیاره و ستاره منطبق میشه !!

آیا این امکان هست که Alien ها به کمک انسانها اومده باشن ؟ اگه آره پس چرا انسانها به یکباره همه اون علوم رو فراموش کردن؟

با هم گوشه ای از تصاویر رو ببینیم:

مهاجرت بیگانگان به زمین Gizapyramids1_pfwPH_7878
مهاجرت بیگانگان به زمین Chitzen_itza_5DVUO_7878

تصویر اهرام ثلاثه مصر و اهرام شهر Giza که 756 پا قاعده داشته و 220 پا بالای سطح زمین(above ground) ساخته شده و متعلق به 2500 سال قبل از میلاد حضرت مسیحه.
در یک مقایسه اجمالی، اهرام مایان ها جدیدتر و کوچکتر ساخته شدن. سئوال اینجاست که چطور هنر باستانی آفریقای شمالی به قاره آمریکا در آنسوی آتلانتیک رسیده؟

مهاجرت بیگانگان به زمین Easter-island-ahu-akivi-1_fj4ha_7878
وزن هر کدام از این تندیس ها بین 10 تا 50 تن هست(دقت کنید "تن") و دقیقا 33 پا ارتفاع دارن. نزدیکترین ساحل به جزیره Easter در اقیانوس آرام 3600 کیلومتر فاصله داره. چطور ممکنه این مجسمه ها در یک جزیره کاملا جدا و عاری از کشاورزی و فقط با قلم و چکش ساخته بشه؟ چه عاملی باعث بوجود امدن نه یکی، نه دوتا بلکه قریب به 900 پیکر شده، علاوه بر اون این چهره ها به هیچ چهره ای از نسلهای انسانی در سرتاسر جهان شبیه نیست.( احتمالا 900 پیکر، به تمام مجسمه های کل دنیا که به این شکل ساخته شدن اشاره داره)
مشابه این تندیس ها رو در پس زمینه ویندوز XP دیدین!
مهاجرت بیگانگان به زمین Stonehenge-xmw-1024-cuatro-nieve

مهاجرت بیگانگان به زمین Nz3_7B9KH_7878مهاجرت بیگانگان به زمین Nz1-bird_8s7t9_7878
تصاویر هوایی از زمین های روستایی که مطمئنا سعی در نشان دادن چیزی دارن. شاید هم میخوان محل فرود رو برای کسی یا چیزی نشون بدن.(تصاویر متعلق به 200 سال قبل از میلاد مسیحه)

مهاجرت بیگانگان به زمین Australian_god_Crn9O_7878
مهاجرت بیگانگان به زمین Dogu_OP3Nq_7878
تصویر اول رو از حکاکی های درون غار پیدا کردن که خدای Vondjina ی مردم Bushmen استرالیا رو در 3000 سال پیش از میلاد مسیح نشون میده(Bushmen یعنی کسانی که در میان چوب ها زندگی میکنن)
و تصویر دوم خدای “Dogu” رو که مردم ژاپن اونرو 5000 سال پیش می پرستیدن نشون میده. آیا عجیب نیست ؟

مهاجرت بیگانگان به زمین Alien_chariotor_QBKU7_7878
تصویر یک انسان با اسکلت بندی متفاوت، در میان مصریان باستان!

مهاجرت بیگانگان به زمین Egypt-alien_irD8Y_7878
تصویر شی ای که اونرو شبیه بشقاب پرنده میدونن

مهاجرت بیگانگان به زمین Plane_7898g_7878
تصاویر شی ای که اونرو بسیار شبیه به هواپیما می دونن.

مهاجرت بیگانگان به زمین Solar_system_lmqkp_7878
تصویر خورشید درمیان کرات منظومه شمسی
نکته عجیب اینجاست که تا قبل از گالیله همگان فکر میکردن زمین مرکز عالمه !

مهاجرت بیگانگان به زمین Bulbs_PF3hZ_7878
تصویر بسیار عجیب که بیشتر شبیه لامپ الکتریکی است!

مهاجرت بیگانگان به زمین Tiagate2_7xsuL_7878

دروازه Tiahuanaco ... به ظرافت و زیبایی صخره هایی که تراشیده شده ان دقت کنین

Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مهاجرت بیگانگان به زمین Empty رد: مهاجرت بیگانگان به زمین

پست من طرف Sahra 7/10/2010, 00:36

این موضوع مورد علاقه من است

اما همیشه به این فکر میکنم
اگر حیات در سیارات دیگر وجود داشته باشه
چرا باید این مسئله از طرف ما انسانها یا از طرف اونها پنهانی و در رمز و راز باقی بمونه؟ متفکر

تصاویر خیلی عالی بود
فقط من به تصویر ادم فضایی ها مشکوکم
اینها دقیقا عین اونهایی هستند که در فیلمها نشون داده میشن. متفکر
ممنون.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/10/2010, 01:26

من یه مستند درباره ماهایا و Giza دیدم که خیلی جالب بود. ماهایا هر روز یک انسان رو بالای معبد میبردن و سرش رو میبریدن بطوریکه خونش از سراشیبیهای معبد پایین میریخته ....دلیل اینکارشون هم قربانی برای خورشید میدونستن تا خورشید دوباره طلوع کنه.....با توجه به چیزایی که شما گفتید میتونه اینکارشون دلیلهای خیلی زید دیگه ای هم داشته باشه.....من این مستند رو خیلی وقت پیش دیدم. اگه شما مطلبی درباره Giza دارید لطفا بزارید.

یکی از دوستانم هم که به مصر باستان خیلی علاقه داره و در این باره خیلی مطلب خونده....یادم میاد میگفت که کنار اهرام ثلاثه باند پرواز بوده .....که اینم باتوجه به حرفهای شما میتونه مربوط به موجودات کرات دیگه باشه.

البته باید بگم که تو کتاب سینوهه که یه کتاب معتبر هست ،هیچ حرفی از آدم فضایی ها نیومده.
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 7/10/2010, 02:06

اینکه غیر از ما موجودات هوشمند دیگه ای تو زمین یا کرات دیگه وجود داشته باشند چیز بعیدی نیست اما منم با صحرا جون موافقم این آدمهای فضایی شبیه کاراکترهای توی فیلم ها هستند اما شکل اون مجسمه های باستانی عجیبه و واقعا تامل برانگیزه متفکر
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 7/10/2010, 02:07

من هم فکر می کنم که این موجودات واقعی باشند! چون من ندیدم ، نمی تونم بگم نیستند! ولی اعتقاد من یه این موضوع با خوندن کتاب اسرار بشقاب های پرنده و عکس هایی که از نپه های عبالس آباد تهران گرفته شد و در آن کتاب هم هستند و صحت آن ها توسط مراجع جهانی ثابت شد ، بسیار زیاد تر شد! این کتاب شرح انسان هایی می باشد که توسط UFO ها ربوده شده اند و آزمایشاتی روی آن ها انجام شده و به هیچ عنوان بعدا هیچ چیزی رو یادشون نمی آمده ، و گهگاهی فقط چیزهایی ذهنشون رو درگیر می کرده و در تست ها هیبنونیزم ، اون ها تمامی چیزهایی رو که براشون پیش اومده ، به وضوح اعلام کردند و شرح دادند! تنها چیزی که به یادشان می آمده ، این بوده که اون موجودات تصویر زمین رو همیشه به شکل های مختلف در حال سوختن و نابود شدن به اون ها نشون می دادند و در این مورد تذکراتی رو به اون افراد می دادند! خوندن این کتاب رو به دوستان توصیه می کنم! و عکس های بشقاب پرنده ها رو ، اگه اون کتاب رو پیدا کنم ، براتون می فرستم!

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 7/10/2010, 04:52 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 7/10/2010, 03:00

منم عاشق این موضوع هستم و با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم واقعا این موجودات وجود دارن و حتی اولین بار بشقاب پرنده تو ایران دیده شده و حتی تو قران هم به این موضوع اشاره شده چند ماه پیش هم تو روسیه یه بشقاب پرنده دیده شده که به گفتشون 2 تا جنگ افزار برا گرفتنش به هوا بر خواستن که به دلیل سرعت زیادش نتونستن بگیرنش!
ممنون
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/10/2010, 03:23

هاله جون چطوری بگیرنش؟؟؟ خیلی خوشحال
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/10/2010, 03:27

نه می خواستن مجبورش کنن فرود بیاد ولی یهو نا پدید شده بود بعد از مقامات گزارش می خواستن منم منتر گزارشون هستم خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Developer Programmer 7/10/2010, 03:46

مهاجرت بیگانگان به زمین IMG_8380_web

گفته میشه در مصر مجسمه باستانی ابوالهول در مصر یک معما نامیده شده است چراکه این مجسمه با ظاهر رمزگونه اش به انسان خیره می شود تا زمانی که نگاه ازآن گرفته شود.

زمان و هدف ساخت این مجسمه بزرگ که به صورت سر انسان و بدن شیر است هنوز معمایی برای باستان شناسان است. بسیاری از کارشناسان براین عقیده هستند که مجسمه ابوالهول در زمان ساخت اهرام مصرکه در نزدیکی آن قرار دارند ساخته شده است و قدمت ساخت آنها به 4400 سال پیش برمی گردد. بعضی ازحدس و گمانها درمورد ابوالهول حاکی ازاینست که این مجسمه قرنها قبل از ساخت اهرام مصر بوسیله تمدن گمشده بنا گردیده است, حتی اینطورکه بیان می کنند بینی گمشده مجسمه هم نشان از آنست.

ابوالهول بر اثر تراشیدن و کنده کاری سنگ آهک جامد بوجود آمده است. در طول هزاران سال که این مجسمه درمعرض هوا وعناصر مختلف قرار دارد آسیبهایی به آن وارد آمده است به عنوان مثال بخاطر بادهایی که در صحرا می وزند و شنها را جابه جا می کنند این مجسمه تا شانه هایش درون شن دفن شده است.ابوالهل كه به مدت 45 قرن در منطقه گیزا رخ نمایی می‌كند قدیمی‌ترین و بزرگترین مجسمه دست ساز بشری است كه با شكلی عجیب همچنان محل حیرت بسیاری از باستان‌شناسان و بازدید كنندگان قرار دارد.

این مجسمه نیمی انسان و نیمی شیر كه سری به اندازه كاخ سفید داشته و امتداد بدن آن بزرگی مساحت یك زمین فوتبال را تشكیل می‌دهد كه نظریه‌های مختلفی از علت ساخت خود را برای بسیاری از باستان‌شناسان به وجود آورده است.
به گفته باستان‌شناسان اگر چه هنوز سؤالات زیادی درباره این بنا مطرح بوده و بخش‌های مجهول فراوانی از این مجسمه وجود دارد اما نشانه‌های به جای مانده روی آن نشان می‌دهد كه كارگران به یك باره دست از ساخت آن كشیده و مجسمه را درحالی كه مراحل پایانی ساخته شدن را طی می‌كرد، رها كردند.

پیرامون مجسمه ابوالهل رجوع کنید به این آدرس : http://yahoo2.blogfa.com/8408.aspx
پیرامون اسرار جزیره Easter رجوع کنید به این آدرس: http://yahoo2.blogfa.com/post-219.aspx

Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف bluemoon 7/10/2010, 03:47

"اسرار بشقابهای پرنده" از نویسنده ای به نام وایتلی استریبر میباشد که در زیر جلد کتاب به زبان اصلی را میبینید.

مهاجرت بیگانگان به زمین 21K37QVFZ5L._SL160_AA115_
bluemoon
bluemoon
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/10/2010, 04:06

مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن. حتما معبد زیر رو که متعلق به مایا هست رو دیدید:

مهاجرت بیگانگان به زمین Maya

قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم. مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در بالا مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پیش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان را روی سنگ ثبت کردن! مایاها، آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بودند. مایاها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samira 7/10/2010, 06:33

البته که شکی در این مسئله نیست چون خدا در قرآن اشاره به حیات فراتر از زمین و اعماق اقیانوس هارو داده
samira
samira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/10/2010, 10:34

آقا افشین ممنون بابت اطاعات. پس چرا هیچوقت در موردشون نمی شنویم همیشه مثل یک راز هستن.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/10/2010, 10:36

زکیه جون فیلم آخر الزمان رو میگی؟؟ هر روز یکی رو قربانی می کردن و از بالای پله ها سرش به پایین می افتاد. حالم خراب شد وقتی این فیلم رو دیدم و روزی که همسرم خونه نبود dvd رو شکوندم و انداختم سطل آشغال
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/10/2010, 10:38

نه فریده جون اینکه من دیدم مستند بود اشاره فقط در باره مایاها و این معبد EL castillo توضیح میداد

فیلمش رو ندیدم ولی بله مایاها آخرالزمان روهم پیش بینی کردن.....حتی زمانی که خودشون ازبین میرن روهم پیش بینی کرده بودن اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/10/2010, 10:47

راستی آقا افشین این عکسهارو اون موقع چطوری گرفتن؟

تصاویر هوایی از زمین های روستایی که مطمئنا سعی در نشان دادن چیزی دارن. شاید هم میخوان محل فرود رو برای کسی یا چیزی نشون بدن.(تصاویر متعلق به 200 سال قبل از میلاد مسیحه)

Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Developer Programmer 7/10/2010, 10:54

راستی آقا افشین این عکسهارو اون موقع چطوری گرفتن؟
اون اشکال رو 200 سال قبل از میلاد مسیح ساختن و در قرن حاضر ازشون عکس گرفتن
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/10/2010, 11:06

آخه اینکه تا الان سالم مونده باشه غیر طبیعیه اونم تو بافت روستایی که هر روز یه جارو شخم میزنن اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Developer Programmer 7/11/2010, 09:34

آخه اینکه تا الان سالم مونده باشه غیر طبیعیه اونم تو بافت روستایی که هر روز یه جارو شخم میزنن
The Nazca Lines are a series of ancient geoglyphs located in the Nazca Desert of Peru.Nazca lines were created on arid plains of Nazca, Peru between 200 BC and 700 AD by Nazca Indians. These lines form gigantic “geoglyphs” or outlines that depict complex shapes of birds, animals and many other figures. The longest of these lines measures 8 km. Interestingly, these lines can be seen only through aerial observations. Are they intended to direct the UFOs? Images below show geoglyphs of a spider and a humming bird
.

مهاجرت بیگانگان به زمین 281103
مهاجرت بیگانگان به زمین Ica_nazca_lines_02
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/11/2010, 09:45

خیلی جالبه مرسی اشاره
Innocent