گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر

+3
Innocent
hadi1981
Foad
7 مشترك

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Empty معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر

پست من طرف Foad 7/6/2010, 06:48

فکر می کنم وجود این تاپیک هم می تواند مفید باشد. هدف آن معرفی انواع برنامه های کامپیوتری است. این برنامه ها شامل انواع برنامه های کاربردی و مفید خواهد بود. بازی های کامپیوتری در تاپیک معرفی و بحث بازی های ویدیویی معرفی شوند و برنامه های مفید و کاربردی در این تاپیک.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Empty رد: معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر

پست من طرف Foad 7/6/2010, 06:50

اولین برنامه را هم معرفی می کنم:

گنجور رومیزی 1.83 ‬

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر 1278314346

گنجور رومیزی نرم‌افزاری رایگان و آزاد است که به کمک آن می‌توانید، اشعار 42 شاعر پارسی‌گو را مرور کنید. جستجو و برجسته‌سازی، نشانه‌گذاری، شماره‌گذاری ابیات، نمایش شعر تصادفی (فال)، کپی متن و چاپ از دیگر امکانات این نرم‌افزار است. پایگاه داده‌های این اشعار مبتنی بر پایگاه داده‌های اشعار سایت گنجور است و امکاناتی جهت مشاهدۀ اشعار متناظر و حاشیه‌های آنها در سایت گنجور نیز در این نرم‌افزار گنجانده شده است. این نرم‌افزار تحت ویندوز اجرا می‌شود و برای اجرای آن لازم است سکوی مایکروسافت دات نت ویرایش ۲ بر روی سیستم نصب باشد.

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Info2 توجه: این نرم افزار برای اجرای به .Net FrameWork احتیاج دارد

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Money قیمت: رایگان
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Key پسورد: www.p30download.com
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Download دانلود - 17.6 مگابایت | لینک کمکی
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Home سایت سازنده
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Undo لینک منبع
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Empty رد: معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر

پست من طرف hadi1981 7/6/2010, 07:25

آقای محمدفر اگه سراغ داری یه لینک NOD32 البته 64 بیتی با قابلیت resumeدانلود بذاری خیلی ممنون میشم..
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/6/2010, 08:39

کاملترین تعبیر خواب در ایران بیش از ۷۴۸۶۰۰ هزار کلمه وبیش از ۲۵۰۰ موضوع قابل جستجو قابل اجرا در تمام ویندوزها و بدون نیاز به نصب

از معبران بزرگ چون :
تعبیر خواب دانیال نبی علیه السلام
تعبیر خواب امام جعفرصادق علیه السلام
تعبیر خواب یوسف نبی علیه السلام
تعبیر خواب اسماعیل بن اشعث
تعبیر خواب خالد اصفهانی
تعبیر خواب محمد بن سیرین
تعبیر خواب ابراهیم کرمانی
تعبیر خواب جابر مغربی
تعبیر خواب جاحظ
تعبیر خواب علامه مجلسی (ره)
تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی
تعبیر خواب تام چت ویندرا
تعبیر خواب لوک اویتنهاو
تعبیر خواب فروید

http://www.3sotdownload.com/tabir-khab.html#more-1250
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/6/2010, 08:49

آقا هادی آنتی ویروس خوب Avira و Norton هستند که من بهتون Avira رو پیشنهاد میکنم....از لینک زیر میتونید دانلودش کنید.

http://www.filehippo.com/download_antivir/tech/
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 7/6/2010, 09:11

البته اینجا قرار نیست برنامه های درخواستی باشه، چون با یک جستجو در گوگل می توان به برنامه ها دسترسی یافت و قراره برنامه های جالب و کاربردی که کمتر معروف است معرفی شود. ولی این بار برای آقای هادی این برنامه را معرفی می کنم :

NOD32 Antivirus v4.2.40 Final 32-Bit/64-Bit

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Info طريقه فعالسازي :
-در صورتی که قبلاً این نرم افزار را به روی سیستم خود نصب کرده اید ابتدا آن را Uninstall کرده سیستم خود را Restart کنید و سپس اقدام به نصب کنید.
-پس از نصب از اینجا یک User & Password جدید دریافت کنید و با آن اقدام به آپدیت کردن نرم افزار کنید،- این نرم افزار محدودیت زمانی ندارد ولی برای آپدیت آن باید همواره User & Password جدید را دريافت كنيد.

NOD32Antivirus v4.2.40
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Icon_get_world
دانلود- نسخه 32 بیتی - 36.9 مگابايت | لينکكمكي
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Icon_get_world دانلود- نسخه 64 بیتی - 40 مگابايت | لينکكمكي

NOD32 Antivirus Business Edition v4.2.40
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Icon_get_world
دانلود- نسخه 32 بیتی - 36.8 مگابايت | لينکكمكي
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Icon_get_world دانلود - نسخه 64 بیتی - 40 مگابايت | لينک كمكي
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Icon_key پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Undo دانلود آپديت آفلاين برنامه
معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Undo شماره سريالهاي برنامه
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 7/12/2010, 08:15

یه مشکلی واسم به وجود اومده و به اشتباه یه پوشه مهم رو با کلی عکس shift delete کردم و وقتی فهمیدم دو دستی زدم تو کلم.
حالا میخوام یه برنامه خوب recovery بهم معرفی کنین.چند تا برنامه نصب کردم که یکی ناقص جواب داد و از 200 تا عکسی که ریکاوری شد فقط 50 تاش درست باز میشه..
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/12/2010, 08:19

power data recovery خیلی خوبه من باهاش هارد فرمت شده با پارتیشن بندی جدید روrecoveryکردم....فقط حواستون باشه برنامه رو رو درایوی که فایلتون پاک شده نصب یا recovery نکنید اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 7/12/2010, 08:43

مرسی
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/21/2010, 01:23

Mozilla Firefox 3.6.7 Final

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر 67791659631386771931

دانلود بهترین، دقیق ترین و قوی ترین مرورگر اینترنتی

با مرورگر فایرفاکس آشنایی دارید. سایت سافت گذر این مرورگر پیشرفته را به شما توصیه می کند و در تلاش است که همیشه آخرین نسخه آن را جهت دانلود برای مخاطبان خود فراهم کند. بیشتر اوقات Update این نسخه به نسخه جدید مناسب نیست و به دلیل پایین تر بودن حجم خود برنامه از حجم فایل Update بهتر است نسخه جدید آن را دانلود کنید تا بعد از نصب مجدد ویندوز و برای نصب روی ویندوزی دیگر از آن استفاده کنید.

دلایل استفاده از مرورگر Mozilla Firefox 3.6.7 :

1- جستجوی آنی صفحات

2- امکان جستجوی سریع در سایتهای مختلف از طریق نوار جستجو

3- امکان استفاده از افزونه های قدرتمند و متنوع

4- محافظت از شما در مقابل سایتهای مخرب

5- کنترل بهتر پلاگین های مرورگر

6- امکان برقراری ارتباط با آنتی ویروس سیستم شما

7- شناسایی سایتهای جعلی

8- امکان اضافه کردن غلط یاب املایی فارسی

9- دارا بودن نرم افزار مدیریت دانلود درونی به همراه امکان ادامه دانلود فایل

10- دارا بودن نسخه های مختلف برای سیستم عامل های ویندوز، لینوکس، مکینتاش

و ....

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Info باید با این مرورگر مدتی کار کنید تا متوجه متفاوت بودن امکانات و برتری کامل این مرورگر بر مرورگرهای دیگر مخصوصا Internet Explorer بشوید. اصلا این مرورگر با IE قابل مقایسه نیست.

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Icon_get_world دانلود نرم افزار با حجم 8MB

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Padlock-open پسورد: www.softgozar.com

اين مطلب آخرين بار توسط shelly در 7/21/2010, 01:38 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/21/2010, 01:36

TuneUp Utilities 2010 9.0.4400.17

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر 02197039115194431076

دانلود بهترین برنامه برای بهینه کردن ویندوز

برنامه های زیادی برای بهینه کردن ویندوز به بازار عرضه شده اند. اما در بین این برنامه‌ها برنامه ای که نظر کارشناسان و کاربران کامپیوتر را بیشتر به خود جلب کرده است این برنامه بوده است.

امکانات قابل توجه نرم افزار TuneUp Utilities 2010 9.0.4400.17 :

- دفرگ کردن درایوها

- مدیریت برنامه های Startup

- ارائه پیشنهاداتی برای افزایش سرعت سیستم

- بررسی خودکار سیستم و ذکر مشکلات

- دفرگ کردن رجیستری

- پاک کردن فایلهای اضافی

- افزایش امنیت ویندوز

- بهینه کردن سیستم با یک کلیک

- بررسی ارورهای هر پارتیشن و برطرف کردن آنها

- بازیابی اطلاعات پاک شده

- پاک کردن یک فایل بدون امکان بازیابی آن

- مدیریت Process های سیستم

- برنامه مدیریت Uninstall

و ...

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Info نکات:

1- برنامه نصب و تست شده است.

۲- برنامه بدون نیاز به کرک و سریال نصب می شود.

۳- این نسخه به صورت پیشفرض در درایو C نصب می شود.

4- در بعضی ویندوزها برنامه با تاخیر اجرا می شود. ظاهرا برای چک کردن ویندوز است.

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Icon_get_world دانلود نرم افزار با حجم 18MB

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Padlock-open پسورد: www.softgozar.com
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف Foad 7/27/2010, 21:06

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Sharepoint_designer_2010_boxshot

Microsoft SharePoint Designer 2010
برای طراحی وب سایت و html
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف پیام 8/8/2010, 02:13

شمارش دفعات کلیک های ماوس و کلیدهای صفحه کلید با WinOMeter

منبع: گویا آی تی

اغلب افراد حرفه آمار را دوست دارند و چقدر می تواند جالبتر باشد وقتی بفهمیم که چند بار در هر روز شما روی ماوس کلیک کرده یا دکمه های صفحه کلید را فشار داده اید؟ اگر شما می خواهید کاری مثل این را انجام دهید، باید به یک نرم افزار کاربردی و رایگان در این زمینه به نام WinOMeter استفاده کنید. این نرم افزار برای استفاده به هیچ گونه عملیات نصبی نیاز ندارد و من می دانم ممکن است شما مردد به داشتن یک آیتم تازه مثل این نرم افزار که از منابع سیستمی استفاده می کند باشید. شما می توانید مطمئن باشید که این برنامه حافظه ای کمتر از ۱ مگابایت را برای استفاده در حال اجرا به خود اختصاص می دهد.

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر Winometer-gooyait

من هنوز از این نرم افزار به طور کامل استفاده نمی کنم، ولی در تصویری که از آن در بالا قرار داده ام تنها آن را برای چند روز شبیه سازی کرده ام که شما می توانید آمار و پیشینه کلیک های ماوس و دکمه های فشرده شده صفحه کلید را مشاهده کنید. من قصد دارم آن را هر چند روزی برای دیدن آمار واقعی خود اجرا کنم. من وقتی برای اولین بار آمار واقعی کلیک های ماوس و دکمه های فشرده شده صفحه کلید خود را دیدم، واقعا از تعداد کلیک ها و دکمه هایی که فشرده بودم، حیرت زده شدم. شاید بعضی ها برایشان جالب باشند که چقدر تعداد کلیک های ماوس من نسبت به کلیدهای فشرده شده صفحه کلید کمتر است و دلیل آن فقط استفاده از کلیدهای میانبر در صفحه کلید به جای استفاده از ماوس است.

من می دانم شما چه فکری می کنید… چرا این نرم افزار آمارهای را به شکل نمودارهای گرافیکی نمایش نمی دهد؟ مشکلی نیست – شما می توانید از اطلاعات آمار خود به شکل CSV خروجی بگیرید و از آن درون نرم افزارهایی مثل Microsoft Excel یا Google Docs استفاده کنید.

دانلود نرم افزار WinOMeter (فقط برای ویندوز؛ رایگان)
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف Sahra 8/8/2010, 02:33

چه جالب سوال

ممنون آقا پیام
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 8/9/2010, 04:30

معرفی برنامه های کاربردی و مفید کامپیوتر HamrahSite1

امروزه نرم افزارهای کاربردی یا همان Utility محبوبیتی بیشتر از گذشته بین کاربران به دسته آورده اند به خصوص اگر این نرم افزارها در محیط اینترنت نیز کاربرد داشته باشند. همه روزه شما با سایت های جدیدی روبرو می شوید که کاربردهای خاصی دارند و از آنها استفاده های متفاوتی می شود. یک روش برای ذخیره سازی نشانی وبسایت ها استفاده از قسمت علاقه مندیهای مرورگرها است؛ اما مرورگرها مدیریت خوبی بر روی سایتهای افزوده شده ندارند. از همین رو امروز نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که کاربرد آن مدیریت بر سایتهای مورد علاقه شماست.
نرم افزار همراه سایت وظیفه ذخیره سازی اطلاعات مربوط به سایت های مورد نظر شما را برعهده دارد. در واقع سایتهای ثبت شده به دلخواه شما دسته بندی می شوند و شما می توانید بر آن ها مدیریت داشته باشید و یا بین آن ها به بهترین شکل جستجو کنید. همچنین با استفاده این نرم افزار می توانید سایت ثبت شده را با قابلیت ارسال ایمیل برنامه به دیگران نیز معرفی کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Hamrah Site v1.0 :
- امکان ثبت اطلاعات سایت های دلخواه شما به بهترین شکل
- امکان مدیریت و ویرایش اطلاعات سایت های ثبت شده
- امکان جستجوی پیشرفته بین سایت های ثبت شده
- امکان ثبت سایت ها در گروه های مختلف
- امکان تغییر و اضافه کردن زیر گروه جدید
- امکان چاپ اطلاعات کامل سایت های ثبت شده
- قابلیت معرفی سایت های ثبت شده به دوستان با استفاده از ارسال ایمیل
- قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی پشتیبان از بانک اطلاعاتی نرم افزار
- دارای بانک اطلاعاتی قوی و مستبط برای ذخیره اطلاعات سایت ها
- امکان قرار دادن رمز عبور برای نرم افزار
- دارای محیطی ساده برای تمامی کاربران
- دارای محیطی کاملا فارسی و گرافیکی
- سازگار با تمامی نسخه های ویندوز
- و …

دانلود با حجم 5 مگابایت
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/9/2010, 04:32

ممنون آقا پیام مثل همیشه پر باربود رز
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 8/22/2010, 11:45

نرم افزاری برای افزایش سرعت لود شدن صفحات وب

من خودم استفاده میکنم و راضی هستم....پیشنهاد میکنم استفاده کنید

اینجا هست
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 12/7/2010, 09:09

جدید ترین ورژن فتوشاپ چیه و از کجا میشه دانلودش کرد؟ :😕:
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة