گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درمان سکسکه - Hiccup

2 مشترك

درمان سکسکه - Hiccup Empty درمان سکسکه - Hiccup

پست من طرف Foad 7/4/2010, 04:36

اینم روش علمی درمان سک سکه برای دوستان عزیز. نمی دانم اجرای گوینده خبر شبکه سه همراه با سک سکه را دیدین یا نه، واقعا بامزه بود.

درمان سکسکه

درمان سکسکه - Hiccup Hiccup

سک سکه یا Hiccup در واقع اسپاسم عضلات دیافراگم گلو هست که باعث حالتی میشه که به سک سکه معروفه . گاهی چند ثانیه و گاه چند دقیقه و گاه چندین روز میتونه ادامه پیدا کنه و شخص رو عاصی کنه . برای درمان سک سکه روش های زیاد و عجیب و غریبی کشف شده و نسل به نسل گفته میشه ولی اینکه کدوم این روش ها موثر هست , به خود شخص مربوطه و به نظر من بیشتر اونها پایه علمی و ثابت شده نداره و بیشتر خرافات هست . چون در بعضی افراد موثره و در بعضی بی اثر ! مثل ترسوندن , سر و ته آب خوردن , نگه داشتن نفس , شکر خشک خوردن , بادکنک باد کردن , مقدار زیادی یهو آب نوشیدن و دهها روش دیگه . ولی روش علمی و ثابت شده ای وجود داره برای درمان این اختلال و اون هم نوشیدن آهسته یه لیوان آب گرم هست . آبی که کمی از ولرم داغتر باشه . در 90% موارد این روش میتونه به سرعت سک سکه رو بند بیاره . پس اگه این بار به سک سکه دچار شدین بجای استفاده از روش های عجیب و غریب , یک لیوان آب گرم بنوشین و در صورت ادامه یکی دو بار دیگه این کار رو تکرار کنین.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درمان سکسکه - Hiccup Empty رد: درمان سکسکه - Hiccup

پست من طرف فریده 7/5/2010, 10:44

خیلی جالب بود مرسی مهندس
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل