گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کودک 5 ساله ای که مشاوره اینترنتی رایگان می دهد

5 مشترك

کودک 5 ساله ای که مشاوره اینترنتی رایگان می دهد Empty کودک 5 ساله ای که مشاوره اینترنتی رایگان می دهد

پست من طرف honey 7/2/2010, 14:29

پسربچه 5ساله انگلیسی برای راهنمایی و ارشاد کودکان هم سن و سالش یک سایت اینترنتی راه‌اندازی کرده است.
جرالدین که به تازگی 5 ساله شده و نحوه عملکرد رایانه را از پدرش که مهندس کامپیوتر است، آموخته است.
جرالدین در این سایت به کودکان هم سن‌ و سالش در تمام زمینه‌ها مانند تعمیر دوچرخه، دستور پخت دسر شکلاتی و نحوه درست بیان درخواست خرید اسباب‌بازی از والدین مشاوره رایگان می‌دهد.
روزانه بیش از 3 هزار کودک و نوجوان از سراسر دنیا از صفحه مشاوره جرالدین دیدن می کنند و انواع درخواست‌ها را مطرح می‌کنند.
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کودک 5 ساله ای که مشاوره اینترنتی رایگان می دهد Empty رد: کودک 5 ساله ای که مشاوره اینترنتی رایگان می دهد

پست من طرف کیمیا 7/2/2010, 15:15

چه جالب!این فسقلی هنوز بچست بزرگ شه چی میشه!واویلا! خیلی خوشحال خیلی خوشحال lol!

مرسی هاله جون!جالب بود!ممنون رز رز بوس کردن
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

کودک 5 ساله ای که مشاوره اینترنتی رایگان می دهد Empty رد: کودک 5 ساله ای که مشاوره اینترنتی رایگان می دهد

پست من طرف فریده 7/2/2010, 21:44

خیلی جالبه. 5 ساله! من همیشه معتقدم با بچه زمانی که کوچیکه باید انگلیسی صحبت کرد تا یاد بگیره
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/3/2010, 03:37

بچه پنج ساله یه سایت ساخته اون وقت من نمیتونم خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/3/2010, 04:17

محمد جان کاری نداره که چند تا وبلاگ می خوای برات درست کنم خودم 3 تا دارم که یکیش بیمصرف مونده می خوای بدمش به تو خیلی خوشحال
ممنون دوستان رز
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 7/3/2010, 04:23

منو دوستام می خواستیم وبلاگ درست کنیم اما از اونجایی که همت خیلی بالایی داریم نشد... خیلی خوشحال
ممنون هاله جوون... رز رز
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/3/2010, 04:25

خواهش میکنم کیمیا جان چرااا به نظر من کار راحتیه فقط باید زود زود سر بزنی چک کنی اپ شی و به دوستاتم نظر بدی خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/3/2010, 06:42

من ۳تا وب دارم اما مطلبی توش نیست خیلی خوشحال اخه بلد نیستم چجوری باید درستش کرد مثلا دوستدارم ظاهر وبمو هرجور که دوست دارم بسازم ولی نمیدونم چجوری
سوال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 7/3/2010, 15:08

هاله جون منم دوست دارم یه سایت داشته باشم!میشه کمکم کنی؟

مرسی عزیزم!
رز
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/3/2010, 15:21

البته هرکسی خواست به یاهو پیام بده حتما کمکش میکنم اقا محمد یا از قالبهای اماده استفاده کنین و یا می تونین سفارش بدین
www.beautigirls.blogfa.com
www.animillovers.blogfa.com
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة