گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی

+10
setareh
محمد
niloofar20
shima
honey
Developer Programmer
کیارش
spider
فریده
speedy
14 مشترك

برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی Empty برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی

پست من طرف speedy 6/23/2010, 08:21

حالا که امتحانات خیلیا تموم شده و تابستون از راه رسیده، بیاین و بگین واسه تابستونتون چه برنامه هایی دارین و چه کارایی میخواین بکنین...چه کلاسایی میخواین برین... مسافرت میخواین برین یا نه...!!!

یادتون باشه تابستون کوتاهه... پس زودتر برنامه هاتون رو شروع کنین! لبخند

برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی 56491348465545670201
speedy
speedy
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی Empty رد: برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی

پست من طرف فریده 6/23/2010, 08:25

من که هیچ جا نمی تونم برم چون باید پروژه word 2010 رو تحویل بدیم و بعد از اون هم باید excel 2010 رو تحویل بدیم. در حین این کارها هم تمام سی دی های آموزشی رو تبدیل به DVD کنیم. فکر کنم پاییز هم تموم می شه با این همه کار.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی Empty رد: برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی

پست من طرف spider 6/24/2010, 03:06

من که کونگ فو تو آ وبدمینتون رو دارم میرم!
کلاس درسی هم باید ثبت نام کنم! خیلی خوشحال
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف کیارش 6/24/2010, 03:39

من میرم کلاس برنامه نویسی و روباتیک و بدن سازی :>#(: مردم از این همه کار :>#(:
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Developer Programmer 6/24/2010, 04:01

شنبه هم میام تهران مدارک تحصیلیم رو بدم تائید کنن. اما شکر خدا هنوزم دنبال کارم!

Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف honey 6/24/2010, 06:01

خیلی خوشحال من میرم برا کلاس کنکور ثبت نام کنم انشاالله سال دیگه قبول بشم خیلی خوشحال
والیبال که میرم کلاس شنا و بسکتبالم میروم
و قراره یه جا پیدا کنم برم درس بدم اونجا :>#(: <:-p
بعد کنکورم احتمالا جسی رو بیارم تهران پیش دکتر معماریان یه تستی بشه :m/:
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف shima 6/24/2010, 06:08

منم قراره برم عکسای خبریمو به یه خبرگزاری نشون بدم که براشون کار کنم در ضمن باید یک تراریوم بزرگ هم بسازم
shima
shima
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/24/2010, 07:48

آخی دوستان خوش به حالتون چقدر برنامه دارین. مثل من بی برنامه نیستین ناراحت

آقا افشین مگه شما مهندس نرم افزار نیستین؟؟ پس چرا کاری تا حالا پیدا نکردین؟ شاید هم سخت می گیرین؟؟
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Developer Programmer 6/24/2010, 09:57

آقا افشین مگه شما مهندس نرم افزار نیستین؟؟ پس چرا کاری تا حالا پیدا نکردین؟ شاید هم سخت می گیرین؟؟
نکته عجیبش اینجاست که خودم هم باورم نمیشه! نمیدونم چرا تبریز اینطوری شده رزومه میدی ولی جوابی نمیگیری!
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/24/2010, 10:04

خوب پس تهران رو امتحان کنین. البته من خیلی وقته دنبال کار نرفتم خدا رو شکر اما فکر کنم کار اینجا بهتره
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 6/24/2010, 10:04

جدیدا کار پیدا کردن واسه یه مهندس نرم افزار خیلی سخته. چون کسایی هستند که بدون اینکه توی دانشگاه درسش رو خونده باشن خوذشون این مهارت رو به دست آوردن و بعضی وقتا حتی از یه مهندس نرم افزار هم ماهر تر هستند. واسه همین همه به راحتی کار رو به یه مهندس نمیدن. من خودمم توی دانشگاه کامپیوتر خوندم ولی هرچی دنبال کار میگردم نیست ناراحت
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Developer Programmer 6/24/2010, 10:19

چون کسایی هستند که بدون اینکه توی دانشگاه درسش رو خونده باشن خوذشون این مهارت رو به دست آوردن و بعضی وقتا حتی از یه مهندس نرم افزار هم ماهر تر هستند
خوب، زمانی رو که شما صرف گذروندن واحدهای اسلامی کردین، اون بنده خدا زبان برنامه نویسی خونده. اما این قبیل از دوستان صرفا زبان برنامه نویسی بلدن و از معماری کامپیوتر و مباحث پیرامون بهره کمتری بردن. ضمن اینکه دلیل موفق بودن این قبیل دوستان اینه که با زبان چرب کارفرما رو فریب میدن و برنامه بی ارزش و با قیمت پایین تحویلش میدن و بعدها از پشتیبانی سود وافری میبرن.
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 6/24/2010, 10:30

بله درسته و علاوه بر همه اینها یکی از معایب دانشگاه های ما اینه که درسایی رو آموزش میدن که هیچ جای دنیا کاربرد نداره مثل برنامه های بانک اطلاعاتی سال 2005. ولی کسی که خارج از دانشگاه درس میخونه خیلی راحت وقتشو برای برنامه های پر استفاده و به روز میذاره.

ببخشید من بحث تاپیک رو عوض کردم.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/25/2010, 11:42

آخی چقدر حرف پشت سر من زدین. گریه من کارم در زمینه کامپیوتره اما هیچ وقت خودم رو در حد کسی که در این رشته تحصیل کرده نمی دونم و جراتش رو ندارم این ادعا رو بکنم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/25/2010, 11:58

رنامه روزانه منم اینه خیلی خوشحال
صبح خواب تاساعت ۱۱ جبران روزهایه مدرسه خیلی خوشحال
ناهار بازی با کامپیوتر عصرم بازی با بچه ها دوباره شام بازم بازی با کامپیوتر بعدشم شاید با دوستام خیابونارو اندازه بگیمریم چند متره خیلی خوشحال

من دوست درام برم کلاس طراحی وب ولی سکی نیست بهم یاد بده ناراحت کلاس هایه ورزشیم اونایی که میخام نیستش D\'oh
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 6/25/2010, 12:01

نه فریده جون من جسارت نکردم. اتفاقا منظورم این بود که کسایی که خارج از دانشگاه درسش رو خوندن تو زمینه های اصلی خیلی ماهرتر از من هستند که 2سال درس کامپیوتر رو خوندم چون اونا رو یه موضوع تمرکز کردن و وقتشونو گذاشتند ، حالا هم مهارتشو به دست آوردن. ولی من تو دانشگاه وقتمو صرف درسی میکنم که شاید هیچ علاقه ای بهش ندارم یا اینکه همونطور که گفتم اصلا تو دنیای امروز هیچ کاربردی ندارن.

بازم بابت سو تفاهم عذر میخوام رز رز رز
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/25/2010, 12:15

نه نیلوفر جون سوء تفاهمی پیش نیومده. منم ناراحت نشدم اصلاً. منم قبول دارم کسی که درسش رو می خونه بهتر از من هستش که از اینجا و اونجا یاد گرفتم. چون ممکنه یک نکاتی باشه که من بلد نیستم. همسرم با وجود داشتن مدرک دامپروری مجبور به تحصیل در رشته IT شده چون می گن رشته تو چه ربطی به کامپیوتر داره! چون من و همسرم 8 ساله که توی کار تولید بازی، آموزشی، فارسی کردن نرم افزارها و اختصاصی کردن ویندوز هستیم و در نمایشگاه پیامبر اعظم هم یک ویندوزی به اسم ویندوز رحمت زدیم که ویندوز به طور اختصاصی customize شده بود ولی باز هم می گم کسانی که در این رشته تحصیل کردن بهتر از من هستن.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف setareh 6/27/2010, 03:13

منم كلاس زبان و ژيمناستيك و بدن سازي.بقيه ي وقتمم با دوستام
setareh
setareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/27/2010, 07:30

سلام به همه!من یه مدت نبودم(جاتون خالی رفتم مسافرت)و اصلا به فروم سر نزدم!امیدوارم اعضای فروم منو فراموش نکرده باشن! دعا ناراحت

من قراره 3 تا لاکیهامو ببرم پیش اقای دکتر یه چک کامل بکنن از همه لحاظ! لاک پشت سبز لاک پشت سبز لاک پشت قهوه ای

کلاسای شنا-رنگ روغن-زبان-گیتار هم ثبت نام کردم و حتی چند جلسه هم رفتم!

شهریور ماه هم دوباره میریم مسافرت به همراه خونواده! مرسی مرسی
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/27/2010, 15:24

آفرین کیمیا جون. چه برنامه هایی. خوش بگذره. الان باید تا می تونی از فرصت هات استفاده کنی.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف سارا س 6/27/2010, 15:37

من کلاس امار
کلاس عربی
کلاس شنا
کلاس والیبال
میرم
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sharareh 7/3/2010, 06:07

من هیچ کلاسی جز زبان نمیرم و خیلی مزخرفه! فعلا هم مسافرت نرفتم! و همش یا پای تلویزیونم یا کامپیوتر !
sharareh
sharareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 7/3/2010, 08:42

صبح ها یک روز درمیون :
بدنسازی
برنامه ریزی برای روزهای داغ تابستونی Muscular و شنا
+
سنتور

من معمولا برای کارهای هنری کلاس نمیرم ، چون اینترنت خیلی آموزش های خوبی داره ، مگر اینکه واقعا نیاز باشه. مثل موسیقی یا قالی بافی ...
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة