گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

چطور ماهی رو از بقیه جدا میکنین؟

3 مشترك

چطور ماهی رو از بقیه جدا میکنین؟ Empty چطور ماهی رو از بقیه جدا میکنین؟

پست من طرف Developer Programmer 6/1/2010, 09:09

سلام
میخواستم یکی از ماهی ها رو به طور موقت از سایر ماهی ها جدا کنم تا کمتر دنبال هم بکنن !

دنبال چیزی توری شکل هستم که با استفاده از چسبونک ها به دو طرف تانک بچسبونم که عبور و خروج آب یا کف خوار ها مشکل ساز نباشه.

احیانا کسی میدونه چنین چیزی رو از کجا میشه تهیه کرد و اصلا در تبریز پیدا میشه یا نه؟

یه چیزی مثل این:
چطور ماهی رو از بقیه جدا میکنین؟ 8himc010p5cnhqvm4qt
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چطور ماهی رو از بقیه جدا میکنین؟ Empty رد: چطور ماهی رو از بقیه جدا میکنین؟

پست من طرف apb 6/1/2010, 14:29

Afshin_Zavar عزیز ، یه راهش شیشه هست ، ولی جلوی چربان آب رو می گیره! و باید از کف کمی فاصله داشته باشه تا کف خوارها رد شوند! ولی فکر کنم با توجه به موردی که می خوای ، به کارت بیاد! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

چطور ماهی رو از بقیه جدا میکنین؟ Empty رد: چطور ماهی رو از بقیه جدا میکنین؟

پست من طرف MohammadRN 6/3/2010, 01:23

Afshin_Zavar
فکر نکنم جز شیشه چیز دیگه ای باشه ولی میتونید دستبکار بشید و یه چیزی ابتکاری درست کنید.
مهندس پرهام فکر کنم بشه از توری استفاده کرد. فقط مسئله اینجاست که Afshin_Zavar چطور به دیواره آکواریوم متصلش کنه. به نظر شما چه طور میشه توری رو به دیواره متصل کرد؟
من یکبار از توری برای جدا کردن بچه ماهی ها از ماهی های بالغ زمانی که فقط یه تانک داشتم استفاده کردم که مهندس جریانشو میدونه. البته بچه ماهی ها رو تو تنگ گذاشتم و دهنه تنگ و با توری بستم و تنگ و در آکواریوم قرار دادم.
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة