گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی)

4 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی) - صفحة 2 Empty رد: عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی)

پست من طرف parsaa_91 6/1/2010, 10:57

سلام.الان بهتر شدن و میرن زیر سنگ. فقط آقا محمد یکی تاز دوستام گفت ازتون بپرسم یه راس میگو هارو که هچ شدن از اب شور به شیرین بیاریم؟؟؟ (اب کاهو ها منظورم)
اخه تو اب شیرین ریخته بود بلا فاطله مرده بودن؟؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی) - صفحة 2 Empty رد: عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی)

پست من طرف apb 6/6/2010, 01:18

parsaa_91 عزیز ف بچه ها خیلی ریزند و با چشم سخت دیده می شوند ، خوب توجه کنید ، به کف آب ، به حفرها ها و ... و به حرکات نر و ماده! شاید باشن! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 6/6/2010, 07:29

نرو ماده همون جایی که تخم گذاشته بودن میچرخن
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف love animals 6/6/2010, 07:44

پارسا جان ببخشید اگر دیر به دیر میام ...

اگر سوال فوری داشتی یا دیر جواب دادم تو یاهو پی ام بزار برامتا سریعا جواب بدم ...

با تشکر
love animals
love animals
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 6/6/2010, 11:40

نه خواهش میکنم . الان بچه ماهیارو دیدم که دوتا بودن بقیشون فکر کنم تو علفی هست هستن که تو تانک گذاشتم. 2 تاشونو دیدم حالا که رفتم یکی بیشتر نبود اونجا و ماده هم شدیدا محافظت میکنه. بنظرتون جوجه هارو نکرده تو دهنش؟؟؟؟ متفکر:
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 6/13/2010, 00:40

سلام. بچه ماهیا چند روز طول میکشه بزرگ شن؟؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/13/2010, 03:27

parsaa_91 عزیز ، معلومه دیگه غذا بهشون آرتمیا تازه از تخم هچ شده و دافنی و ... بدهید ، کم کم که بزرگتر شدند ، بچه ماهی و بعد که بازم بزرگتر شدند ، هر نوع غذای دیگری می توانید بدهید! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 6/13/2010, 08:07

توجه سوالم نشدین من بچه ماهیام یک هفته هچ شدن و من لوفاک ریز شده میدم ولی انگار نمیخورن ولی موندن میخوام بدونم چی دیگه بدم غیر از زده تخممرغ و بچه میگو؟؟؟؟ و مثلا 2 روزه هچ میشن چند روز طول میکشه بزرگ شن؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/13/2010, 14:19

همون ها کافین! بستگی داره به این که چه وری غذا می دهید! باید غذای کافی و فضای دکافی برای رشد در اختیارشون باشه ، ذگزنه کند رشد می کنند! نکته مهم اینه که شما نباید 1 بار در روز بهشون غذای زیاد بدهید ، هر چقدر که وعده های غذایی در طوب روز بیشتر باشند و غذای کمتری در هر وعع داده بشه ، به نسیت این که وعده غذایی تعدادش کم باشه و غذای زیادی داده بشه ، بهتره و ماهیاتون رشد سریع تری خواهند دشات و سریع تر بزرگ می شوند! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 7/20/2010, 08:33

سلام به دوستان.
من ميخوام از پرت کوتولهام بچه بگيرم و از تانک اصليم به تانک کوچيکتر جابجا کردم
مثل عکس که ميبينيد.
چون دانيو هامو نميتونستم کاری کنم با شيشه جدا کردم و اگه توجی کنيد ميبينيد با گياه
شيشه رو جدا کردم که استرس کاهش پيدا کنه ولی مولد مادم از زير گياه ها رد ميشه و ميره بقله
شيشه نميدونم چرا اينطوری ميکنه اگه ميشه کمک کنيد....

درجه آب 28-30
دو بار هم ازش تخم گرفتم.

عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی) - صفحة 2 Viewer.php?file=36376636664500945774

عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی) - صفحة 2 Viewer.php?file=20228397107060303723
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 7/20/2010, 08:38

عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی) - صفحة 2 36376636664500945774

عکس از ماهی پرت کوتوله (سیچلاید بالونی) - صفحة 2 20228397107060303723
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 7/20/2010, 12:54

parsaa_91 عزیز ، به نظرم می خواد زبرا دانیوهاتون رو بخوره! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 7/21/2010, 05:59

سلام. اون کوزه تو تانکو ميبينيد... حالا ديگه ماهيه ماده نميره زير گياها بشتر بقلشون يا تو کوزه هست.

parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/4/2010, 16:15

سلام. از تخم گذاری ماده یه 20-30 روزی میگذره ولی احساس میکنم تمایلی به تخم گذاری نداره چون رنگ زیر شکمش تغییر نمیکنه. چه کنم؟؟؟؟ دعا
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/8/2010, 05:19

کسی نبود مشکل ماهی منو حل کنه کمک کنید بابا
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/9/2010, 10:11

کسی نبود ماهی بدبخت دق داره میکنه گریه
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/12/2010, 12:51

بابا کسی نیست؟؟؟؟

ماهیم تمایلی به جفت گیری دیگه نشون نمیده . برای چی؟؟؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة