گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بودن تو اين وبسايت و نوشتن پيام

+9
محمد
فریده
پریا
الهام
alex_pk
amir hosein
spider
apb
Foad
13 مشترك

بودن تو اين وبسايت و نوشتن پيام Empty بودن تو اين وبسايت و نوشتن پيام

پست من طرف Foad 5/28/2010, 15:47

امروز با پیام متفاوتی در مسنجرم مواجه شدم که احساس می کنم برای آن نیاز به همفکری و نظرات سایر دوستان دارم. در مسنجر پیامی با شناسه bein_2020 آمده بود؛ که آن را به فارسی تبدیل می کنم و براتون قرار می دهم :

سلام
ميخواستم چيزيو بهتون که شاید تا حالا متوجه نشده باشين اطلاع بدم
ميدونين که وبسايت شما و ايجاد علاقه بيش از حد به حيوانات ،باعث ايجاد فاصله بين افراد و بهم خوردن يه عشق قديمی شده
چه راه حلی براش دارين، وقتی 4 تا لاکپشت ، جای آدم رو ميگيره ، به خودتون مي آين ميبينين ، بودن تو اين وبسايت و نوشتن يک سری پيام و تفريح شده ی زندگی !!!!!!!
اميدوارم جواب منطقی براش داشته باشين!!!
اگر زندگی شما بود ، با مسبب چه ميکردين؟؟؟

لطفا نظر و برداشت خودتون در مورد این پیام و سوال و مسائلی در این پیام مطرح شده است را بنویسید. خودم هم نظرم را در مورد این پیام خواهم نوشت.

اين مطلب آخرين بار توسط MohamadFar در 5/29/2010, 06:13 ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بودن تو اين وبسايت و نوشتن پيام Empty رد: بودن تو اين وبسايت و نوشتن پيام

پست من طرف apb 5/28/2010, 16:01

مهندس جان ، نظر بسیار خنده داری عنوان شده! اولا این سایت فقط در مورد لاک پشت ها نیست! ثانیا اعضا مجبور به پست دادن و عضویت که نیستند ، هرکس دوست داشت عضو می شه و پست می ده و در صورت گرفتاری پست نمی ده و می ره سراغ زندگیش! ثالثا ما گفتیم 4 تا لاک پشت جای آدم رو بگیرن؟ من که به یاد ندارم! آدم سر جای خودش ، لاک پشت ها سر جای خودشون! 2 بحث جدا از هم! این وبسایت ممکنه مطالبی داشته باشه که از نظر برخی بیخود باشه ولی از نظر بسیاری سودمند هست! 1 جانبه نگری بسیار اشتباه هست! اگه کسی حد زندگی خودش رو نمی دونه و با فعالیت در این فرم با هر فضای مجازی دیگه ، کاری می کنه که رابطه اش با محیط اطرافش به هم می خوره و زندگیش به هم می ریزه ، تقصیر فرم نیست، اشتباه خودش هست! اگه این فرم نبود هزاران فضای مجازی دیگر وجود دارد که می تونست عضو بشه! پس هر کس باید تکلیف خود رو بدونه و کاری نکنه که بعد پشیمون بشه! تا زندگیش تحت تأثیر قرار بگیره! با کمی تفکر می شه هم زندگی رو مورد توجه قرار داد و هم فعالیت های عالی در فرم ها و اجتماع های مختلف رو و مرز مناسب و معقولی بین فعالینت ها تعیین کرد! موفق باشید ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 5/28/2010, 16:59 ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف spider 5/28/2010, 16:45

من که بهترین افراد و بهترین دوستان را در اینجا یافتم !
: lol!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 5/28/2010, 17:22

به نظر من فروم رو ببندید بنده خدا گناه داره خیلی خوشحال
یا کاربر مورد نظر رو اخراج کنید.

به نظر من نویسنده این پیام انسان سالمی نبوده رز
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف alex_pk 5/28/2010, 17:38

با نظر دوستان کاملا موافقم

مهندس جان من خیلی ساله تو فروم ها گشت میزنم از این پیغام های خنده دار و گاهی حتی تهدید آمیز زیاد میاد خصوصا دست ادمین ها و یا مدیر های فروم ،
اینجا چون فعلا بزرگترین فروم لاکپشتی ایرانه بالاخره جدا از دوستانی که داره باید دشمنانی هم داشته باشه.
اصلا بهش فکر هم نکنید.

مثلا بنده خودم مدیر بخشی از فروم پی سی ورلد هستم
پی سی ورلد هم بزرگترین فروم ایرانیه.
شاید در هفته چندین پیغام تهدید امیز و همچنین پیغام هایی مبنی بر جدا شدن از اون فروم و همکاری در فروم های دیگه دریافت میکنم و بدون پاسخ از کنارشون رد میشم.
شما هم همینکارو بکن.
اگر پاسخ بدید متوجه میشه که تونسته فکرتون رو بخودش معطوف کنه.
پاسخ ندید خودش کم کم ول میکنه.
موفق باشید. لاک پشت سبز
alex_pk
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 5/28/2010, 23:49

هرچند ابن پیام برای من نیومده و من در ریان جزئیات و ... نیستم ، واضحه که جریان چیه! بک کاربر فرم ، ادمین یا مدیر نیست که مجبور باشه هر روز و یا چند چند ساعت 1 بار فرم و زیر و رو کنه ئ پست بزاره! یک کاربر معمولی هر وقت نخواست و مشکلی براش در ضرف پیش اومدن بود ، فرم رو ترک می کنه! و برای خودش عذری داره و مثلا فعالیت در دنیان مجازی رو علت لطمه به دنیای واقعی می دونه و زیاد فعالیت نمی کنه! ولی این که چنین حرفی زده بشه ، به نر خیلی جالبه! چون از ورودش تا پست زدندش اختیاری بوده! و با تجه به اهداف خودش (که عموما کمک به حیوانات است) ، این کلار رو کرده! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف الهام 5/29/2010, 00:20

به نظر منم این پیام اصلا ارزش فکر کردن رو نداره خیلی بی پایه و اساس و بی معنیه اگه اینجوری باشه باید کل اینترنت تعطیل بشه تا کسی از عشقش جدا نشه خیلی خوشحال
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/29/2010, 01:36

الان كه خوب شده ، قبلا از اين موارد مشابه و بهانه جويي ها براي فرم زياد به وجود مي اومد ، ولي با چاره جويي مديران ، اين موارد روز به روز كمتر شده و در آينده اميدوارين اصلا از اين موارد نداشته باشيم! با تشكر ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف پریا 5/29/2010, 02:24

عشق به حیوانات جای خود داره و عشق به انسان ها هم جای خودش رو. ما این دو ، سه روزه اسباب کشی داشتیم و حسابی گرفتار بودیم. اما توی این همه درگیری ، همه ی اعضای خانواده من حواسشون به لاک پشت های من بود. مامانم ، دایی ام ، خاله ام ، مامان بزرگم ، همشون می گفتن پریا لاک پشت ها رو حواست باشه ، رسیدی خونه ی جدید سریع آکواریومشون رو درست کن ، توی راه مواظبشون باش. تازه دوستم رفت از خونه شون چند تا شیشه آب بدون کلر آورد تا تراریوم لاکی ها رو دوباره راه بندازیم. اینا رو تعریف کردم که بگم عشق به حیوانات جای خودش رو داره. خانواده ی من منو خیلی دوست دارن ، اما لاک پشت هام رو هم خیلی دوست دارن.
دوست های اینترنتی هم هرچند شاید هیچ وقت نبینیشون ، اما باور کنید حامی های آدم محسوب میشن. گاهی کمک ها و همفکری هایی باهات می کنن که هیچ کس برای آدم نمی کنه.
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/29/2010, 04:04

عشق به حیوانات در جایگاه خودشه. مگه می شه کسی عاشق همسرش باشه به خاطر حیوانات اون رو فراموش کنه؟! نه چنین چیزی امکان پذیر نیست. این رو می نویسم چون خودم هم فرد متاهلی هستم هم مدیر بخش نرم افزار شرکت پرند و نرم افزارهای آموزشی هستم. لاک پشتهامو می پرستم. همسرم رو بیشتر می پرستم و براش می میرم. به هر حیوونی که می بینم کمک می کنم مخصوصاً گربه ها و پرندگان که هر روز براشون غذا می ریزم. نگهداری از 2 تا لاک پشت مریض رو قبول کردم و سومی هم در راهه. خودم 8 تا لاک پشت دارم. کار خونه و کار بیرون و همه درگیری ها رو دارم ولی علاقه ام به همسرم کم که نشده هیچ بیشترم شده چون همسرم همه لوازم مورد نیاز و دارو و خوراک لاک پشت ها رو بدون هیچ اعتراضی تهیه می کنه. شما باید ببینید مشکل از کجاست؟ و ریشه در چی داره که همسرتون با 4 تا پیام دادن دلش خوشه و به 4 تا لاک پشت دلش رو خوش کرده. باید دید چه فقدانی براش پیش اومده که تمام زندگیش شده فروم و لاک پشت. حتماً و صد در صد براش فقدان روحی و مشکلی به وجود اومده. والا من حاضر نیستم همسرم رو با تمام دارایی دنیا و تمام دوستان و کسانی که دوستم دارن عوض کنم. پس مشکل ریشه دارتر از این حرفهاست. چرا مشکل رو در خودتون جستجو نمی کنید. شاید شما باعث مشکل براش شدین.!
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/29/2010, 04:49

به نظر من این یارو ظرز فکرش اشتباهه و فکر کرده چون ما اینجا پست هایه زیادی میذاریم و ارتباط زیادی بر قرار میکنیم مطالب زیادی در مورد حیوانات میذاریم و از اونا دفاع میکنیم و........فکر کرده الا همه چیزه ما یک لاک پشته و بس دوستامونم همشون اینجان که اصلا ربطی نداره متفکر: منم با نظر بقیهد وستان موافقم لاک پشت جایه خودش زندگی هرکس جایه خودش خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 5/29/2010, 06:55

یعنی علاقه به حیوانات باعث میشه عشق بین آدمها از بین بره؟!! سوال
به نظر من کسانی که عشق و علاقه به حیوانات رو تجربه نکردند هیچ وقت معنایی از دوست داشتن توی زندگی پیدا نخواهند کرد.
و البته ضروریه که هر کس چه حیوانات رو دوست داره چه نداره خودش مراقب باشه با رفتارش و حرف هاش باعث آزردگی و دل شکستگی دیگری نشه
رز
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف rira 5/29/2010, 07:05

این خیلی خوبه که شما با اعضای فروم همفکری و مشورت میکنید
ولی این پیام اصلا قابل توجه نیست، چون با این کار شما خواسته اون شخص رو تامین کردید و حق با دوستان هست اگر فرد سالمی باشه هیچ وقت علاقه به حیوان اون رو از علاقه به یک انسان باز نمیداره.
به این پیام نباید احساسی نگاه کرد.
موفق باشید
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/29/2010, 07:09

چقدر تهدیدش خنده داره lol!
عشق اگه عشق باشه که با 400 تا لاکپشتم از بین نمیره ، چه برسه به 4 تا!!!

ولی فکر کنم طرف مقابل ایشون ، مشکل اعتیاد به اینترنت داره ، که ربطی به این فروم نداره D\'oh
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 5/29/2010, 07:29

جواب منم به اين دوستمون اينه(دوست عزيز هر كسي خودش تعيين مي كنه كه چقدر از وقتشو تو نه تنها اين فروم كه توي اينترنت صرف كنه. و باز هر آدم نرمالي خودش تعيين كننده هست كه بين عشق انسان و مخلوقات ديگه خدا چقدر مرز تعيين كنه و دل آدما ا.ونقدر بزرگه كه دوست داشتن همه ي مخلوقات همزمان ممكنه.)
منكه تو اين فروم كسي رو نديدم كه همسر يا خانواده اش رو از خونه بيرون كرده باشه و بجاش چند تا لاكپشت آورده باشه
همه گيمون در كنار عشق به همنوعامون به حيوانات هم علاقه منديم و هيچكدوممون نمي گيم كه من عشق ورزيدن به فلان حيوون را به عشق ورزيدن به آدما ترجيح مي دم و ...
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة