گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سنگ پا و رژیم غذایی درست برای عروس هلندی

4 مشترك

سنگ پا و رژیم غذایی درست برای عروس هلندی Empty سنگ پا و رژیم غذایی درست برای عروس هلندی

پست من طرف مرضیه 5/3/2010, 13:07

امروز از شخصی شنیدم که سنگ پا برای جلوگیری از رشد منقار طوطی سانان(علاوه بر کف دریا) مناسبه.آیا واقعا چنین چیزی درسته؟
یه سئوال دیگه اینکه. یک رژیم غذایی واقعاً مناسب برای عروس(یا کلاً طوطی سانان)چی میتونه باشه؟چون هر سایتی و هر کسی یه چیز جدای از بقیه میگه

ممنون میشم از آقای دکتر که جواب سئوالاتم رو بدن رز
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سنگ پا و رژیم غذایی درست برای عروس هلندی Empty رد: سنگ پا و رژیم غذایی درست برای عروس هلندی

پست من طرف niloofar20 5/4/2010, 02:55

من دیروز با فندق پیش آقای دکتر بودم و راجع به تغذیه اش سوال پرسیدم. ولی در مورد سنگ پا هیچ اطلاعاتی ندارم.

تغذیه کاکاتیلها بیشتر جوانه ها ، میوه ها و سبزیجاته.
آقای دکتر به من گفتند بهتره به جای ارزن و تخم کتان از جوانه اونها استفاده بشه چون کاکاتیل مثل مرغ عشق نمیتونه پوست این دونه ها رو بکنه و بعدا تو هضمشون دچار مشکل میشه.از جوانه حبوبات و غلات استفاده کنید. انواع میوه ها و سبزیجات هم براشون مفیده. ذرت هم خیلی دوست دارند. ولی نه ذرت کنسروی.
از تخمه هم خیلی خیلی کم استفاده کنید. چون چربی بالایی داره و واسشون خوب نیست.

ببخشید من به جای دکتر جواب دادم. گفتم شاید سرشون شلوغ باشه . اگه چیزی رو جا انداختم معذرت میخوامرز
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

سنگ پا و رژیم غذایی درست برای عروس هلندی Empty رد: سنگ پا و رژیم غذایی درست برای عروس هلندی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 5/4/2010, 03:08

ممنون از توضیحاتت نیلوفر جان

در مورد سنگ پا هم اگر از چوب کلفت با پوست و یا چوبهای مخصوص که سمباده دار هستند استفاده کنید بسیار بهتر است و کافی.

با درود
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mamani1111 6/8/2011, 18:19

salam.man 2 roze ye arose holandi taghriban 1 sale kharidam.az dastam don mikore vali vaghti mano mobine aval molarze.sob didam parasho chntasho kande.khahesh mikonam mano rahnemayi konid
mamani1111
mamani1111
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة