گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

قوانين و مقررات باشگاه خنده

قوانين و مقررات باشگاه خنده Empty قوانين و مقررات باشگاه خنده

پست من طرف فرهاد 5/1/2010, 02:20

دوستان عزيزم

ضمن عرض تشكر از مديران محترم فرم بابت تاسيس چنين باشگاهي جهت شادي و سرگرمي اعضاي عزيز فروم و همينطور انتخاب بنده جهت اداره و نظارت بر فعاليت اين باشگاه بنده هم ضمن تشكر از دوستان عزيزم كه با مطالب طنز خودشون اين بخش رو پربار ميكنن و خنده رو بر لبان ما مي آورند ، مي خواستم نكاتي را در مورد قرادادن مطلب در اين باشگاه خدمتتون عرض كنم .

دوستان همونطور كه ميدونيد حيطه طنز در يه فروم فرهنگي محدوديت هاو حساسيتهاي خاص خودشو داره و مي بايست در گذاشتن مطالب طنر دقت خاصي كرد تا خداي نكرده به قشر خاص يا قوميت يا اهالي شهرهاي مختلف كشور عزيزمون و يا مذهب خاصي توهين نشه و خداي نكرده فرم هم از نظر قانوني زير سوال نره و با مشكل مواجه نشه.

من با اجازتون پستهائي رو كه دچار مشكله و بايد فوري پاك بشه رو خودم پاك ميكنم تا يه موقع خداي نكرده كار از كار نگذره و مطلب مربوطه باعث ناراحتي يا بي حرمتي به كسي نشه چون بهرحال ممكنه بعضي وقتا از دست دوستان عزيز در بره و مطلبي رو كه فكر مي كنن مناسبه قرار بدن در حالي كه شايد واقعا مناسب نباشه .

خواهشمندم بخصوص دقت فرمائيد از نوشتن جوكهائي كه باعث توهين و بي حرمتي به شخصيتهاي مذهبي و يا ارزشهاي ملي و بومي و شخصيتهاي سياسي كشور عزيزمون هست خودداري فرمائيد تا خداي نكرده براي فروم مشكلي ايجاد نشه و بتونيم بدون حاشيه لحظات خوبي رو در كنار هم باشيم و همينطور توجه به اين نكته كه باید ضمن داشتن محیط شاد و مفرح ،ادب و احترام حفظ شده و از کلمات ناشایست در یک محیط عمومی استفاده نشود.

من در اينجا به چند مورد از قوانين مربوط به ساماندهي پايگاههاي اينترنتي رو اينجا قرار ميدم تا هم يادآوري براي خودم باشه هم دوستان عزيز

آيين‌نامه ساماندهي فعاليت پايگاههاي اطلاع‌رساني (سايتهاي) اينترنتي ايراني:
فصل سوم : تخلفات و نحوه رسیدگی به آنها

ماده 7- انتشار و نگهداری هر نوع داده اعم از متن ، صدا ، عکس ، تصویر ، کارتون ، پویا نمایی ، فیگور ، کاریکاتور ، فیلم و غیره که از جمله حاوی مضامین زیر در پایگاه اطلاع رسانی ممنوع است :

الف – مطالب الحادی و نفی یا تضعیف اصول و ارزش های اسلامی و یا توهین به اسلام و مقدسان آن و اهانت به امام (ره) و یا رهبری

ب – توهین به ادیان آسمانی و کتب مقدس و انبیاء و معصومین و مقدسان

ت – تحریف مطالب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی ، تحریف انقلاب اسلامی ملت ایران و توهین به ارزش های آن .

ج – توهین به اقوام و اقلیت های مذهبی

ح – اشاعه منکرات و ترویج فحشا و مطالب مغایر با عفت و اخلاق عمومی

خ – توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی

ماده 8- انتشار هر نوع داده ممنوع بشرح فوق در پایگاه های اطلاع رسانی ، منجر به ارسال گزارش از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار گروه تعیین مصادیق پایگاه های غیر مجاز اینترنتی ( مرکب از وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اطلاعات ، ارتباطات و فناوری اطلاعات و دادگستری ) به منظور مسدود سازی پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد .

اين مطلب آخرين بار توسط farhad666 در 5/1/2010, 02:58 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة