گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز

+6
Sahra
فریده
hengameh
شیوا
الهام
hamed_myh
10 مشترك

آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز Empty آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز

پست من طرف hamed_myh 4/22/2010, 07:05

آزمون زير از چهار سؤال تشكيل شده كه به شما خواهد گفت آيا براي اين كه يك مدير حرفه‌اي باشيد، شايستگي لازم را داريد يا نه؟

سؤالها مشكل نيستند. در مورد هر سؤال اول سعي كنيد خودتان پاسخ بدهيد و بعد پاسخ را بخوانيد تا ببينيد درست جواب داده‌ايد يا خير

1- از شما خواسته شده يك زرافه را در يخچال قرار دهيد. چطور اين كار را انجام مي‌دهيد؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ: درب يخچال را باز مي‌كنيم. زرافه را داخل يخچال مي‌گذاريم و سپس درب آن را مي‌بنديم. هدف از اين سؤال اين است كه مشخص شود آيا شما از آن دسته افرادي هستيد كه تمايل دارند مسائل ساده را خيلي پيچيده ببينند يا خير.

2- حال از شما خواسته شده يك فيل را در يخچال قرار دهيد. چه مي‌كنيد؟

.

.

.

.

.

پاسخ: آيا پاسخ شما اين است كه درب يخچال را باز مي‌كنيم و فيل را در يخچال مي‌گذاريم و درب آن را مي‌بنديم؟

نه! اين درست نيست.

پاسخ صحيح اين است كه درب يخچال را باز مي‌كنيم. زرافه را از يخچال خارج مي‌كنيم. فيل را در يخچال مي‌گذاريم و درب آن را مي‌بنديم. اين سؤال براي اين است كه مشخص شود آيا شما به نتايج كارهاي قبلي خود و تأثير آن بر تصميم‌گيريهاي بعدي‌تان فكر مي‌كنيد يا خیر.

3- شيرشاه يك كنفرانس براي حيوانات جنگل ترتيب داده است كه به جز يك حيوان، همگي حيوانات در آن حضور دارند. آن يك حيوان غايب كيست؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ: يادتان رفته كه فيل الان در يخچال است؟ پس حيوان غايب اين جلسه بايد فيل باشد ! هدف از اين سؤال اين است كه حافظه شما در به خاطر سپردن اطلاعات سنجيده شود.

اگر تا اين جا به سؤالات پاسخ درست نداده‌ايد نگران نباشيد، هنوز يك سؤال ديگر مانده است.

4- بايد از يك رودخانه عبور كنيد كه محل سكونت كروكوديل‌هاست، شما قايق نداريد. چه مي‌كنيد؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ: خيلي ساده است! به داخل رودخانه پريده و با شنا كردن از آن عبور مي‌كنيد.

كروكوديل‌ها؟ آنها الان در جلسه‌اي هستند كه شيرشاه ترتيب داده ! هدف از اين سؤال اين است كه مشخص شود آيا از اشتباه‌هاي خود درس مي‌گيريد كه دوباره آنها را تكرار نكنيد يا خير.

بیشتر طنز ولی خب آدم میتونه درس هم بگیره به نگرش افراد بستگی داره

اين مطلب آخرين بار توسط hamed_myh در 4/22/2010, 07:15 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز Empty رد: آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز

پست من طرف الهام 4/22/2010, 07:11

این آزمون واقعیه یا طنزه؟
اینجوری باشه که من اصلا نمی تونم مدیر باشم چون همه چی بهم میریزه از بس حواس پرتم آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز Shameآزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز Shameآزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز Shame
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز Empty رد: آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز

پست من طرف شیوا 4/22/2010, 07:14

متفکر: ممنون آقا حامد...
چقدر از دیروز تتای مدیریتی همه میزارن خیلی خوشحال :m/:
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hengameh 4/22/2010, 07:21

آقا حامد

من قبلا هم میدونستم مدیر بشو نیستم اما الان مطمئن شدم دیگه!!
همون به زندگیه هنریه خودم برسم راحت ترم!آزمون براي تشخيص شايستگي شما در مورد مديريت: طنز Photosmile
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 4/22/2010, 07:44

مرسی آقا حامد. من از الان از سمت مدیریت استعفا می دم چون به هیچ کدوم از سوالها نتونستم جواب بدم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 4/22/2010, 08:46

منم هم از تاپیک دادن منصرف شدم .... ناراحت
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/22/2010, 08:52

عالی بود. دست شما درد نکنه. اشاره
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریسا 6/7/2010, 12:44

ممنون
راستی صحرا خانم شما درست جواب دادید یا نه lol!
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram 6/7/2010, 12:48

من که قبلا جوابارو میدونستم چه جور مدیری میشم ؟
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 6/7/2010, 12:48

من از کل سوالا فقط تونستم به دومی جواب بدم. اونم بعی اینکه جواب اولی دیدم.منم مدیر بشو نیستم گریه
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 6/7/2010, 13:17

[b]ولی من از کل سوالا به اولی و سومی جواب دادم!(چون جواباشو میدونستم) خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال

پس یه خرده احتمال داره مدیر شم!ایشالا! خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال lol!
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة