گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ایده ای خام! در مورد ساختن فیلمی از لاکپشت!

+4
محمد
ghazaleh
samir
Farshad.roger
8 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

ایده ای خام! در مورد ساختن فیلمی از لاکپشت! - صفحة 2 Empty رد: ایده ای خام! در مورد ساختن فیلمی از لاکپشت!

پست من طرف Sahra 4/17/2010, 03:56

خوب این که ایده بسیار خوبیه.
اما جای این تاپیک را عوض می کنم.
میره بخش تصاویر لاک پشتهای شما.
موفق باشید :m/:
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ایده ای خام! در مورد ساختن فیلمی از لاکپشت! - صفحة 2 Empty رد: ایده ای خام! در مورد ساختن فیلمی از لاکپشت!

پست من طرف Farshad.roger 4/17/2010, 03:59

مرسی صحرا خانوم هرجور صلاح میدونین! فقط مهندس پرهام یه ندایی بدن لطفا که قابلییت گذاشتن ویدئو در سایت هست یا نه؟
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/17/2010, 04:23

فرشاد عزیز یک توصیه به شما دارم
اگر میخواهید کلیپ یا فیلم بسازید بهتر است از عکسها و فیلمها در کیفیت بالای خودشان استفاده کنید.
خیلی از دوستان به خاطر اینکه ظاهر فروم به هم نخوره و یا حجم عکسها را برای آپلود راحت تر کنند آنها را کوچک می کنند.
و اگر بزرگ بفرستند که همان مشکلات را بوجود خواهد آورد.
از دوستان بخواهید تصاویر کوچک را اینجا بگذارند تا شما انتخاب کرده و بعد از آنها بخواهید تصاویر اصلی را با کیفیت و حجم اصلی برای شما با ایمیل بفرستند.
در مورد فیلم هم سایتهایی هستند که میتوانید فیلمهای خود را آپلود کرده و لینک آن را برای دانلود اینجا قرار دهید.
البته باز هم آقای پرهام بهتر میدانند.
موفق باشید اشاره
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/17/2010, 04:27

رز مرسی از راهنمایی کاملتون صحرا خانوم فکر بسیار خوب و درستیه ...پس دوستان علاقه مند لطفا اگر عکس یا فیلمی دارین از این روش استفاده کنین
مرسی
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 4/17/2010, 04:50

Farshad.roger ،
من چندتا سایت برای آپلود سراغ دارم که یه فضای شخصی به شما میده . البته باید برم تستشون کنم ببینم کدومشون نسبت به بقیه از نظر کمی و کیفی بهتر ه و اینکه کدوم ها عضویتش آزاد هست یا دعوتنامه ای ، که تونستم دعوتنامه رو جور میکنم براتون ( اعضای فعال در این قسمت ) میفرستم.
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/17/2010, 04:52

دست گلت درد نکنه حامد جان اگه دیدی دردسر داره ولش کن فوقش با میل ردیفش میکنیم اما اگر پیدا کنی خیلی ساده تر هم میشه مرسی
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 4/17/2010, 06:25

Farshad.roger
اول بگین ببینم هر کس چقدر فضا لازم داره و حجم هر فایل آپلودی چقدره البته برا فیلمها تا کم درد سر ترین رو انتخاب کنم
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/17/2010, 06:36

ناراحت این دیگه بستگی به سرعت دوستان کیفیت تصویر و...داره اقا حامد اما بعید میدونم کسی بیشتر از 10 مگ چیزی اپلود کنه خیلی خوشحال تازه با اینترنت پرسرعت
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 4/17/2010, 07:03

آقا فرشاد ، شما که گفته بودی میخوای رو دی وی دی بریزی در نتیجه فیلم های ارسالی باید با کیفیت و با حجم بالا باشه ، من هم فکر نکنم کسی با حجم زیاد آپلود کنه ولی میتونی با برنامه های مختلف از جمله WinRar فایلها رو به قسمت های 15 مگابایتی تبدیل کنید و بعد آپلود .
فکر میکنم بهترین گزینه که فارسی هم هست پرشین گیگ باشه درد سرش فقط ثبت نامشه که فقط برای تازه واردهاست که یه دعوت نامه باید فرستاده بشه به ایمیل و بعد از اونجا بقیه مراحل ثبت نام رو انجام بدید 100 مگابایت فضا + وب سایت (در حقیقت وبلاگ شبیه سایت ) ، حداکثر حجم هر فایل هم 15 مگابایت
مدیریت فایل هم دارید هروقت فایلی رو نخواستید میتونید پاک کنید. برای آپلود عکس در قسمت تصاویر لاکی و .. هم میشه استفاده کرد.
آدرس : www.persiangig.com
اگه کسی فضای بیشتر هم خواست پیام بده تا 5 گیگابایت رایگان هم سراغ دارم. اشاره
ولی برا کاربران انجمن همین هم جواب میده .
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/17/2010, 07:07

اشاره دستت درد نکنه حامد جان! خوب بله من میخوام بزنم روی DVD اما اختیار دوستان دسته خودشونه خیلی خوشحال ! تازه تا همینجا 4-5 نفر بیشتر نیستیم! ناراحت بیشتر شه بهتره....دستت هم درد نکنه حتما ازش استفاده میکنیم...از همن پرشین گیگ
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 4/17/2010, 07:13

البته یکی دیگه هم سایت آپلود فارسی زبان هست 200 مگابایت بدون محدودیت حجمی هر فایل یعنی همون 200 مگابایت میتونه شامل یه فایل بشه و استفاد ش یکیم پیچیده تره ولی اگه خواستین پیام بدین
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 4/17/2010, 07:25

ببخشید ، راستی یه نکته هم در مورد پرشین گیگ یادم رفت بگم :
در سایت های دیگه وقتی یه عکس آپلود میکنید یا فیلتر میشه یا Thumbnails نیست یا بعد از مدتی پاک میشه ولی در اینجا همچنین اتفاقاتی نمی افته ، بهتره فایل هاتون رو پوشه بندی ( folder ) کنید که پنل تون شلوغ نشه
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/17/2010, 07:41

رز اقا دستت گلت درد نکنه برای زحمتی که کشیدی از الان باید ببینیم کی میاد و کی نه...چون فعلا 3-4 تا بیشتر نیستیم یا 5 ...فقط شما هرزگاهی یه سری بزن که اگر دچار مشکل شدم با این سایته بشه حلش کنیم...دستت درد نکنه بازم از اطلاعاتت و که وقت گذاشتی
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 4/17/2010, 10:14

فکر نکنم مشکلی با پرشین گیگ پیدا کنید من از وقتی که عضوم ( یه 3-4 سالی میشه ) مشکلی نداشته ، اگر هم کاری داشتید پیام بدید ممکنه نرسم هر روز به این تاپیک سر بزنم
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 4/18/2010, 13:35

من نمیتونم فیلم بذارم چون کیفیت فیلم برداری خیلی ضعیفه.ولی عکس میذارم.
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/18/2010, 15:01

گمانم بهترین و راحت ترین راه ریختن فیلم و عکس با سایز اصلی روی سی دی و تحویل دستی به آقا فرشاد است. لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة