گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

یک رای ما برای وبلاگ مهار بیابان زایی قدمی کوچک در حمایت از محیط زیست

یک رای ما برای وبلاگ مهار بیابان زایی قدمی کوچک در حمایت از محیط زیست Empty یک رای ما برای وبلاگ مهار بیابان زایی قدمی کوچک در حمایت از محیط زیست

پست من طرف Fereshteh_N 4/6/2010, 14:33

یک رای ما برای وبلاگ مهار بیابان زایی قدمی کوچک در حمایت از محیط زیست
دوستان عزیز
لطفا به وبلاگ مهار بیابان زایی مراجعه کرده و در صورت تمایل در مسابقه جهانی بهترین وبلاگ تغییر اقلیم به وبلاگ مهندس درویش رای داده و گامی در جهت معرفی وبلاگ های زیست محیطی ایران و گامی کوچک در را حفظ محیط زیستمان بر داریم.

http://darvish100.blogfa.com/post-1686.aspx

--------------------------------------------------------------------------------
زمين فقط متعلق به ما انسان ها نيست ! بايد حق زندگي را براي جانداران ديگر بپذيريم ! و بپذيريم كه براي حفظ حياتمان نيازمند شراكت با گونه هاي مختلف هستيم .
--------------------------------------------------------------------------------
تا زمانی که انسان یک نابود کنندۀ ظالم برای موجودات پایینتر است، هرگز سلامت و صلح را تجربه نخواهد کرد چون تا زمانی که انسانها حیوانات را میکشند، همدیگر را خواهند کشت.
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

یک رای ما برای وبلاگ مهار بیابان زایی قدمی کوچک در حمایت از محیط زیست Empty رد: یک رای ما برای وبلاگ مهار بیابان زایی قدمی کوچک در حمایت از محیط زیست

پست من طرف Fereshteh_N 4/6/2010, 14:41

دوستان عزیز سلام

سال جدید را به همه تبریک گفته و آرزو می کنم امسال سال خوبی برای همه دوستان حامی حیوانات و محیط زیست باشد و بتوانیم امسال با هماهنگی و انسجام بیشتری در جهت هدف مشترکمان گام برداریم.
و با رای دادن به وبلاگ مهار بیابان زایی آقای مهندس درویش اولین گام هماهنگ خود را در حفاظت از زیست بوم وطنمان و معرفی آن به جهانیان برداریم.

سبز و سر زنده باشید
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة