گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حیات وحش داراباد

5 مشترك

حیات وحش داراباد Empty حیات وحش داراباد

پست من طرف Farshad.roger 3/25/2010, 11:38

امروز به این حیات وحش رفته بودم ....و برای چندمین بار متاسف از دیدن این مکان!....
البته من با اطلاعاتی که از لاک پشت دیدم در این سایت و سایت های دیگر غیر ایرانی میدونم نحوه نگهداری لاک پشت چیه....
در یک اکواریوم تعدادی گوش قرمز بخت برگشته رو بدون نور و گرما روی هم انداخته بودن....ناخنهای شکسته....پوست عجیب...یا لاک پشت هایی که بدون ناخن بودن و حتی از اب نمیتونستن در بیان و نوشته...بودن...بین 5 تا 10 سانت اندازه اونها میشه....
و بدون شک حیوانات دیگر رو هم به همین صورت نگه داری میکنن
و مردم بی فرهنگ با ازار حیوانات ....و حتی کسی نیست که این افراد رو منع کنه از این کارا...واقعا عصبانی شدم و از ایرانی بودن شرمسار شدم....
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حیات وحش داراباد Empty رد: حیات وحش داراباد

پست من طرف apb 3/25/2010, 13:43

Farshad.roger عزیز ، سال پیش یه قرار ملاقات عمومی در فرم در دارآباد داشتیم ، اون موقع همه تعجب کردیم که لاک پشت هاشون و کلا تراریوم هاشون چه عالی هستن! ولی مثل این که فقط همون موقع بوده! جای تأسف داره! موزه حیات وحش که طرز نگهداریش این طوری باشه ، دیگه از بقیه جاها و ارگان ها چه انتظاری می شه داشت!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 3/25/2010, 13:55

واقعا مهندس پرهام درسته....
من چند سال پیش که رفته بودم گوش قرمز ندیده بودم یا شایدم دقت نکرده بودم اما فکر نکنم بود...امسال حتما دیدین یک قسمت که تقریبا قفس بزرگیست در اونجا قو اهو پرنده و لاک پشت همه دریک قفس بزرگ و نسبتا ازاد هستن( انتهای دالون ابزیان)...که لاک پشتها...بد به ذهن نمیرسیدن....از دور اما این گوش قرمز ها در کنار قفس خرچنگ بخت برگشته ای دیگه ....اون دالون ابزیان تاریک و نور ابی دارد...و هیچ نوری به این لاک پشت ها نمیرسید......برای خرچنگ کوچک چنان خشکی درست کردن که تا 5 سال دیگه هم که بزرگ شه نمیتونه بیاد بالا ازش...متاسفانه افراد ناکاربلد سر کارن و افراد کار بلد کنار نشستن یا کاری از دستشون برای نجات این حیوانات بر نمیاد.. چون این اقایون همه کارهارو در دست گرفتن....
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ghazaleh 3/26/2010, 10:43

من هم پارسال رفتم و گوش قرمز ها رو دیدم خیلی جای خوبی براشون در نظر گرفته بودن!چی شده امسال!؟
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 3/26/2010, 14:43

حیات وحش داراباد 60902841346104563815
این هم کروکدیلی که گفتم...و شوفارش..
حتما جای گوش قرمز ها عوض شدن....چون همشون با ناخن های شکسته و داغون و.....نمیدونم چی سرشون اوردن...
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/26/2010, 15:18

اعصابم خراب شد.
باغ وحش ارم هم میرم خیلی ناراحت میشم.
میگم اینها بازرسی یا جایی برای شکایت ندارند؟
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ghazaleh 3/26/2010, 17:11

واقعا خیلی بده چند وقت پیش که دارآباد بودم یه بچه آهو توی همین قفس شیشه ای بود سم سمت راستش(پا) کاملا شکسته بود و نمیتونست پاش رو بگذاره زمین و مرتبا بی تابی میکرد ولی اصلا انگار نه انگار!کاش می شد شکایت کرد ازشون!
ghazaleh
ghazaleh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 4/1/2010, 19:14

چند روز پیش که من رفتم غیر از مواردی تاسف برانگیزی که شما گفتین وضعیت یه جغد بزرگ هم خیلی ناراحت کننده بود.. یه دامپزشک اونجا نیست که به این حیوانات یه سری بزنه؟!!
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة