گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نگهداری لاک پشت نوزاد با لاک پشت 3 ساله

4 مشترك

نگهداری لاک پشت نوزاد با لاک پشت 3 ساله Empty نگهداری لاک پشت نوزاد با لاک پشت 3 ساله

پست من طرف Parinaz 4/15/2009, 20:11

لام به همه دوستان که مثل من عاشق لاک پشت ها هستنsa. عاشق لاک پشت ها عاشق لاک پشت ها
آیا ایراد داره که یه لاک پشت نوزاد رو با یه لاک پشت 3 ساله نگهداری کنم؟(از نوع گوش قرمز)

تبدیل از فینگلیش یه قارسی توسط apb

اين مطلب آخرين بار توسط Parinaz در 4/20/2009, 15:59 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Parinaz
Parinaz
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نگهداری لاک پشت نوزاد با لاک پشت 3 ساله Empty رد: نگهداری لاک پشت نوزاد با لاک پشت 3 ساله

پست من طرف apb 4/16/2009, 02:12

گلهی اوقات نه ، ولی گاهی اوقات چرا ، بستگی به حودشون داره ، معمولا تا امتحان نشه ، دقیقا نمی شه گفت. لاک پشت هایی رو دیدم که اصلا با کوچکترها کاری ندارند ، ولی لاک پشت هایی رو دیدم که دست و پای و بدن کوچکترها رو زخمی می کنن.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

نگهداری لاک پشت نوزاد با لاک پشت 3 ساله Empty رد: نگهداری لاک پشت نوزاد با لاک پشت 3 ساله

پست من طرف Parinaz 4/17/2009, 08:21

مرسی که جواب دادین تا الان که کاری بهش نداشته ؛ من یه سوال دیگه هم داشتم ،لاک پشت 3 ساله ی من به شدت دوست داره توی گلدون زندگی کنه ، وقتی می زارمش توی گلدون سعی می کنه کل بدنشو زیر خاک ببره و سا عت ها بخوابه ، به نظر شما مشکلی براش پیش می یاد؟؟؟؟؟؟ ناراحت
Parinaz
Parinaz
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Podunk 4/17/2009, 15:16

من که بلد نیستم جواب سوالتون رو..اقا پرهام جواب میدن. ولی شاید سردشه میخواد بره زیر خاک خواب زمستونی کنه . یا شاید مادست میخواد تخم بذاره اونجاخیلی خوشحال
Podunk
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 4/18/2009, 08:24

با سلام

همان طور که دوستمون اشاره کردن احتمالا جایگاه نگهداری شما دمای مناسب ندارد (شرایط جایگاه را چک کنید).

با تشکر

دکتر معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Parinaz 4/20/2009, 15:53

سلام ، مرصی از جوابتون ، ولی من نفهمیدم منظورتون از شزیاط تادرست چیه؟ یعنی دمای آب یالاست که لاک پشت دوست داره بره زیر خاک؟

سه سوال دیگه داشتم : آیا لازمه که کل بدن لاک پشت زیر آب باشه (الیته یه غیر از این لاک پشت توی خشکی هم می ره) چون لاک پشت های من اختلاف قدیشون زیاده ، اگه لاک پشت بزرگرم لاکش همیشه بیرون آب باشه چی کی شه؟ کمک

تبدیل از فینگیلیش به فارسی ، apb.
Parinaz
Parinaz
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة