گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جلوگیری از وضعیت نامناسب نگهداری لاک پشتها در پاساژ پلاسکو

+13
محمد
Sahra
Alireza
snake_eater
enrique_bye
amir.h
dusky-vow
apb
arefkarimzadeh
لاکی
Koosha_Raisi
rain
Foad
17 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

جلوگیری از وضعیت نامناسب نگهداری لاک پشتها در پاساژ پلاسکو - صفحة 3 Empty رد: جلوگیری از وضعیت نامناسب نگهداری لاک پشتها در پاساژ پلاسکو

پست من طرف Alireza 8/14/2009, 15:51

کاملا حق با پرهام عزیز است. متاسفانه در آینده ای نه چندان دور به همین مشکلات هم بر میخوریم . که شاید مهمترین اونها وارد نشدن غذا و وسایل باشه.
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

جلوگیری از وضعیت نامناسب نگهداری لاک پشتها در پاساژ پلاسکو - صفحة 3 Empty رد: جلوگیری از وضعیت نامناسب نگهداری لاک پشتها در پاساژ پلاسکو

پست من طرف لاکی 8/15/2009, 02:30

و اينطوري بسيار خطر ناك خواهد بود ولي ما بايد راه حلي پيدا كنيم مثلا خودمون غذا توليد كنيم
به اميد موفقيت ما
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/15/2009, 04:01

یعنی باید یه کارخونه بزنیم خودمون غذا تولید کنیم؟ یا مثلا استخر پرورش ماهی های کوچک برای لاک پشت؟ من نفهمیدم یعنی ممکنه دیگه کسی در این مورد استقبال نکنه و پس از مدتی دوباره خریدو فروش ازاد بشه؟
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 8/15/2009, 05:59

نه کارخانه لازم نیست ، ولی مثلا می شه از طریق سایت راهنمایی کرد تا هر کسی هودش بتونه یا غذایی بسازه و با غذای مناسبی برای لاک پشتش پیدا کنه!(مثل همین الان)

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 8/15/2009, 12:18 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف spider 8/15/2009, 06:26

اگه کسی از پلاسکو اطلاعاتی خواست بگه تا من برم ببینم
خونه ی ما پل حافظه
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة