گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تستهاي هوش تصويري و تشريحي و مطلب جالب روانشناسي

+13
samir
samira
cami_zebel
فریده
Ronia
مرضیه
snake_eater
محمد
maryam.m
پریا
masi
niloofar20
فرهاد
17 مشترك

صفحه 3 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

تستهاي  هوش تصويري و  تشريحي و مطلب جالب روانشناسي - صفحة 3 Empty رد: تستهاي هوش تصويري و تشريحي و مطلب جالب روانشناسي

پست من طرف فرهاد 2/8/2010, 15:14

بايد خوشه رونيا خانوم رو بذاريم شماره 3 تا ديگه اينطوري فكر نكنن تستهاي  هوش تصويري و  تشريحي و مطلب جالب روانشناسي - صفحة 3 Smile
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تستهاي  هوش تصويري و  تشريحي و مطلب جالب روانشناسي - صفحة 3 Empty رد: تستهاي هوش تصويري و تشريحي و مطلب جالب روانشناسي

پست من طرف پریا 2/8/2010, 15:21

آقا فرهاد همه که مثل شما نیستن. من اکثر مردا رو گفتم، نه همه رو
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 2/8/2010, 15:28

يه حقيقت رو بايد بدونين

اينكه چون مادرا واسه پسرا خواستگاري ميرن
پس حواسشون هست كه از دختراي مدل سومي واسه پسرشون انتخاب كنن

پس بيخود خودتونو خسته نكيند
مادرا حواسشون هست دنبال چه عروسي باشن
بنابراين اكثر مردا در حاشيه امنيت هستن
البته خوشبختانه دختراي مدل اولي كم داريم
دختراي امروزي همه شاغل زرنگ و مقتصد هستن
نميدونم پريا خانومو رونيا خانوم چرا اينقدر بد ذهن شدن تستهاي  هوش تصويري و  تشريحي و مطلب جالب روانشناسي - صفحة 3 89
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 2/8/2010, 15:28

مریم جان مگه اون نفر اول همه چیز رو خرج کرد؟ چرا فکر می کنید که فقط برای خودش خرج کرد؟ و از کجا می دونید که کمی در حساب بانکی اش پس انداز نکرد؟ مگه یه زن پیش از مادر شدن جز برای همسرش بودن وظیفه ی مهمتری هم داره؟
منظورم از بهترین زیباترین بود و می دونیم که هیچ کس به طور مطلق عالی نیست. پس انتخاب بد بهتر از بدتر لبخند
آخی .. آقا فرهاد عزِّت به قناعت است و ذلّت به طمع، با عزّت خود بساز و یاری مطلب "یا به عبارتی خواری مطلب" :m/:
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 2/8/2010, 15:30

آقا فرهاد دیگه وارد رویا و خیالات شدی ! احساس می کنم شما توی مدینه فاضله زندگی می کنید !!
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 2/8/2010, 15:32

اتفاقا دخترا و پسرای الان همه نوع اولن. دیگه اینو دارم با چشم خودم می بینم و تجربه کردم
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 2/8/2010, 15:32

نميدونم پريا خانومو رونيا خانوم چرا اينقدر بد ذهن شدن
بد ذهن چرا؟؟!! من که دارم می گم انتخاب نفر اول چندان اشتباه هم نیست! لبخند
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 2/8/2010, 15:34

چقدر نكته تو نفر اول كشف كرديد...
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 2/8/2010, 15:38

پريا خانوم اينا خيالات نيست
مگه غير منطقي گفتم ؟؟؟
اكثر دخترا الان كار ميكنن و حتي به خرج خونه هم كمك ميكنن
و دنبال يه همسر كه اهل زندگي باشه مي گردن .مگه ميشه آدم واسه يه عمر زندگي يه دختر رو كه فقط اهل خرج كردن و بي خيال باشه انتخاب كنه .
واسم خيلي عجيبه
شايدم حق با شما باشه
من صبح ميرم سر كار و عصر ميام يه راست مي رم خونه و زياد قاطي نيستم تو مردم
نمي دونم چي بگم
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 2/8/2010, 15:50

بی خیال ، امیدوارم همه درست انتحاب کنن لبخند
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 2/8/2010, 15:54

پریا جان الآن دیگه مثل گذشته نیست یک همسر و یه عشق و .. گشت افسانه و اینبار داستان از میوه های سر به گردون سای اینک خفته در تابوت پست خاک می گوید.
در حال حاضر توی جوامع امروزی همگی نفر سوم رو انتخاب می کنند چون زمانی رسیده که باید خیلی به درد بخوری .. خیلی زیاد.. حتی بیشتر از اون چیزی که در حیطه ی وظایف تو هست مگرنه شایسته ی انتخاب شدن نخواهی بود.
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 2/8/2010, 15:59

پریا جون در مورد مردها یکم بیشتر دقت کن. فقط رمانتیک بودن فایده نداره و زیادی هم کوتاه اومدن هم باز هم فایده نداره و عواقب بدی داره
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 2/8/2010, 16:02

مدیریت بحران
روزي دو نفر در جنگل قدم مي زدند.
ناگهان شيري در مقابل آنها ظاهر شد..
يكي از آنها سريع كفش ورزشي اش را از كوله پشتي بيرون آورد و پوشيد.
ديگري گفت بي جهت آماده نشو هيچ انساني نمي تواند از شير سريعتر بدود.
مرد اول به دومي گفت : قرار نيست از شير سريعتر بدوم. كافيست از تو سريعتر بدوم..
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 2/8/2010, 16:03

می دونم. دید من منفی شده و تا آدم خوب نبینم دیگه عوض نمیشه لبخند
نه بحث من اصلا رمانتیک بودن نیستش
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 2/8/2010, 16:10

هدف از انتخاب زن سوم بدردبخور بودن و سوء استفاده نيست
لازمه زندگي امروزي اينه كه زن و مرد پشت هم باشن و اين نيست كه زن هم وظيفشه پول دربياره

بحث اينه كه بنظر من زندگي با چنين زني خيلي خوب جلو ميره و مرد مشكلات كمتري داره تو زندگي و همراه خوبي كنارش هست و ميتونن هر دو زودتر به امكانات مالي خوب برسن
اينطور كه رونيا خانوم گفتن برداشتشتون از انتخاب همسر نوع سوم فقط و فقط سو استفاده هستش
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 2/8/2010, 16:27

نه آقا فرهاد برداشت من این نیست.
فقط به نظرم همونطور که شما نکات منفی نفر اول رو دیدید همونطور هم باید نکات منفی نفر سوم رو ببینین بعد تشخیص بدین کدوم بدتره. نه اینکه فقط جنبه ی مفید نفر سوم رو در نظر گرفته و نفر اول رو فقط به خاطر اینکه پول ها رو خرج کرده و به زیباییش رسیده سزاوار انتخاب ندونید یا کسی که نفر اول رو انتخاب کرده نادان فرض کنین.
پس حالا که قراره مثبت باشیم و مثبت فکر کنیم هر کردوم خوبی های زیادی دارند. حتی نفر دوم، که انتخاب کردنشون بستگی به سلیقه هر شخص داره و متفاوت هست.
پس شما اگه قرار بود انتخاب کنین می تونین طبق استدلال خودتون با خیال راحت نفر سوم رو انتخاب کنین. :\m/:
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 2/8/2010, 16:29

رونیا جان اگه همه ی پول را خرج نمیکرد و در بانک ذخیره میکرد در صورت مساله میومد!! شما چطوری این همه چیز را در خانم اول کشف کردید؟ سوال متفکر:

در ضمن اینکه گفتید : مگه یه زن پیش از مادر شدن جز برای همسرش بودن وظیفه ی مهمتری هم داره؟

اگر بخواهید به این شکل فکر کنید هیچ وقت در زندگی راضی نخواهید بود! چون انسان ها مال همدیگر نیستند بلکه مال خودشان هستند و کاملا خدا همه را مستقل آفریده.
من به نظر شما احترام کامل میذارم اما وظیفه ی انسان از نظر من اول خداشناسی و خودشناسی است و بعد برای همسرش 1 شریک دوست و همدم باشد نه اینکه مهمترین وظیفه اش این باشد که برای مرد باشد!
این طوری خودش را نخواهد شناخت و در زندگی کم کم زجر میکشد، چون همیشه خواسته طوری باشدکه مرد خوشش بیاد
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 2/8/2010, 16:39

فکر کنم من باعث شدم بحث بشه ناراحت
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 2/8/2010, 16:43

نه پریا جون lol!

اتفاقا تبادل نظر میشه و این خیلی مفیده عزیزم :*

در ضمن آقا فرهاد مطلب مدیریت بحران خیلی خیلی جالب بود رز خیلی خوشم اومد منم 4 سال پیش 1 کلاس 2 روزه رفتم به نام مدیریت تفکر در ورزشکاران. وقتی این مطلب را دیدم یاد اون موقع افتادم
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 2/8/2010, 16:51

مریم جان منم اعتقاد دارم که هر کس اول باید خودش رو بشناسه و بعد دیگران رو و بعد از تعلقش به خدا مال خودش هست و بعد از اینکه مال خودش بود برای همسر و زندگیش و در مراحل بعد دیگران خواهد بود و می تونه همیشه دوست باشه علاوه بر اینکه همسر باشه و یه دوست به غیر از خودش شادی دوستان دیگرش رو هم خواستاره و از این مسئله زجر نمی کشه بلکه خوشحال هم خواهد بود.
حالا من نفر دوم نیستم، نفر سوم هم نیستم، پس آیا یک دختر بی فکر و بی خیالم که همه چیز رو برای خودش می خواد؟ بنابر این پس انداز نداره؟ و چون به بعضی مسائل اهمیت می ده پس نمی تونه به زندگیش کمک کنه؟ اینکه خانمی به خودش برسه در محدوده وظایف مهمش قرار می گیره و اگر جز این باشه بی فکر و بی خیاله.
اما نه اینکه همه ی فکر و ذکرش برای شخص دیگری باشه و مسلم هست که در این شرایط نه خودش خوشبخت خواهد بود نه طرف مقابلش.
پس همیشه تعادل داشتن شرطه عقله :\m/:
بین این سه نفر هم من سعی کردم تمام خوبی ها و بدی های هر شخص رو بسنجم بدون اینکه انتخاب شخص خاصی برام رجحان بیشتری داشته باشه.
پریا جان بحث نمی کنیم داریم از اندوخته های فکری همدیگه استفاده می کنیم لبخند
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 2/8/2010, 16:54

رونيا خانوم نكات جالبي رو مطرح كردن . لبخند :m/:
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 2/8/2010, 18:09

آقا فرهاد باهاتون موافقم. زن و مرد باید همدیگه رو درک کنن اما مرد هم باید بفهمه که زن خیلی از خواسته هاشو به خاطر اون و زندگیش کنار می ذاره
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 2/8/2010, 18:25

نه پریا جون راه غلط رو نمی رن الان دیگه 50 سال پیش نیست که 1 نفر کار کنه 11 نفر ازش نون بخورن. الان دو نفری هم که کار می کنی بازم کم و کسری داری. خونه مامانم توی تبریز 2500 متر بود ولی الان 150 متره. تفاوتها رو می بینی. الان به زور پول در میاد البته پولی که براش زحمت بکشی. دیگه اون دوره زمونه تموم شد که فقط یه شاهزاده بیاد با یه خانم ازدواج کنه و خانم تا می تونه ریخت و پاش کنه و خرج کنه. یکم واقع بینانه به دنیا نگاه کن. من همیشه سعی می کنم پول جمع کنم تا برای همسرم کادوی valentine، تولد و نوروز و مناسبتهای دیگه بخرم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف masi 2/8/2010, 18:29

آقايي كه خانوم سوم رو انتخاب ميكنه بعد يه مدت كه وضع ماليشون با تلاش هردوشون خوب شد ميره سراغه خانوم از نوع اول.
قبول ندارين؟
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

تستهاي  هوش تصويري و  تشريحي و مطلب جالب روانشناسي - صفحة 3 Empty تست هوش مقیاس درستی تیست چون..؟

پست من طرف samira 2/8/2010, 18:37

با سلام به دوستان
لازم به ذکر هست که میزان IQ همیشه مقیاس دقیقی واسه هوش طرف نیست چون:آلبرت انیشتین IQی او 85 بوده اونوقت چیشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ جالبتر ناپلئون بناپارت IQیش 125 بوده و نمرات ناپلئونیشم معروفه پس باید از مغز استفاده کرد اگر تمام علوم دنیا ر فرا بگیرید باز هم مغز گنجایش فراگرفتن رو داره پس دست کمش نگیرین IQ فقط وقتی ارزشمنده که در کناش از مغز استفاده بشه و الا IQ تنهایی معجزه نمیکنه البته ضریب هوشی گوته شاعر آلمانی 220 به بالا بوده
باتشکر :\m/:

اين مطلب آخرين بار توسط samira در 2/8/2010, 19:05 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
samira
samira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة