گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید !

+3
apb
Mr.Mizuyama
enrique_bye
7 مشترك

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید ! Empty به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید !

پست من طرف enrique_bye 9/30/2009, 11:27

در میان همه تلخی های شهر که در میان مردم زمزمه میشود،همه آن کشتارها و شکنجه ها و سرکوبها برای حفظ قدرت پوشالی صحنه های دیگری نیز غمگینی ام را به نهایت می رساند.
مدتی ست که تبلیغ اجرای سیرکی از کشور ایتالیا بر روی تابلوهای تبلیغاتی شهرهای مختلف ایران خصوصا تهران نقش بسته،نمیدانم چند نفر از عزیزان به تبلیغات توجه کرده اند و چه تعدادی لختی به آن اندیشیده اند اما تصور نمی شود تعداد زیادی به برپائی این سیرک سراسری واکنش منفی نشان داده باشند که ایتالیا بار دیگر در ایران اقدام به این کار کرده ست.
شاید اگر دو سال پیش در پی برپائی سیرک،تعداد بیشتری البته با جدیت بیشتری مخالفت و اعتراض خود را اعلام میکردند و در روند اجرای برنامه با تجمعات و پلاکارد در کار آنها اختلال ایجاد میکردند،ایتالیا هرگز بار دیگر حیوانات بی گناه را در ایران،در نمایشهای مسخره خود برای تماشاچیان نمی رقصاند!!!
همزمان با عید فطر،برگزاری سیرک ملی ایتالیا در پایتخت !
امسال بنیاد مستضعفین برای جشن عید فطر سنگ تمام گذاشته و نمایش سیرکی دیدنی از کشور ایتالیا برایتان ترتیب دیده!ببینید و لذت ببرید و بیشتر کودکانتان را به حیوان آزاری تشویق کنید...........

تقدیر شهردار سمنان از برپاکنندگان سیرک ملی ایتالیا
علیرضا خسروی، شهردار سمنان در مراسم اختتامیه سیرک ملی ایتالیا و در پایان اجرای برنامه سیرک ضمن تقدیر از داریکس تونی و پهلوان خلیل عقاب گفت: خوشحالیم که با همکاری این افراد توانستیم لحظات شاد و مفرحی را برای مدت یک ماه به همشهریان سمنانی هدیه کنیم.
وی همچنین با مثبت ارزیابی کردن عملکرد این گروه در اجرای برنامه‌های شاد و مفرح برای مردم گفت: امیدواریم این لحظات خوب در خاطره مردمان نگین سبز خطه کویر به یادگار بماند.
شهردار سمنان ضمن دعوت مجدد از گروه سیرک ملی ایتالیا برای اجرای برنامه‌های مفرح‌تر در سمنان ابراز امیدواری کرد: این صحنه‌های شاد بار دیگر برای مردم سمنان تکرار شود.
در پایان با اهدای لوح تقدیر و یک قطعه صنایع‌دستی سمنان از عوامل سیرک ملی ایتالیا تقدیر شد.
سیرک ملی ایران ـ ایتالیا از پانزدهم مرداد به مدت یک ماه در محوطه ترمینال سمنان و با حمایت و همکاری شهرداری سمنان برگزار شد.
با افتخار برای شکنجه حیوانات و نمایش آن برای عموم از مهر ماه سال جاری تبلیغ می کنیم!
پایگاه خبری بنیاد مستضعفان با عقد قرار داد مجتمع ارم سبز از زیر مجموعه های شرکت مادر تخصصی سیاحتی و مراکز تفریحی با ابراهیم خلیل عقاب، مدیر اجرایی سیرک ملی ایتالیا، این سیرک از اول مهر ماه سال جاری برنامه های تفریحی و دیدنی خود را در مجتمع ارم سبز اجرا خواهد کرد.
به گزارش رنجبر مدیر روابط عمومی ارم سبز بر طبق این قرارداد، مدت فعالیت سیرک ملی ایتالیا در مجتمع ارم سبز از زمان ورود به مدت شش ماه ، یعنی تا بیست و نهم اسفند ماه سال جاری خواهد بو دو از حیوانات آموزش دیده این سیرک می توان به گورخر راه راه(زبرا)، اسب آبی، پونی، خرس، شیر، ببر، مار، تمساح، شتر و شتر مرغ اشاره کرد.
بنا براین گزارش : مالک سیرک ملی ایتالیا شخصی به نام «دریکس تونی» است که در حال حاضر مالکیت 8 سیرک فعال دیگر در سراسر دنیا را به عهده دارد.وی با توجه به ارتباطات نزدیکی که با خلیل عقاب بنیانگذار اولین سیرک ایرانی دارد تصمیم به اجرای برنامه سیرک خود در کشور جمهوری اسلامی ایران گرفته است و تیم هنرمند سیرک ملی ایتالیا به مدیریت هنرمند ایرانی خلیل عقاب در شهرهای مختلف از جمله : تهران(پارک پردیسان)، کرج، تبریز،اصفهان،سمنان شیراز، اهواز، اراک برای برپایی سیرک اقدام کرده ست.

راه‌اندازی سیرک در قلمرو سبز پارک پردیسان جزو عجایب روزگار است!
(گزارش خبری سیرک قبلی - آبان 86)
در حالی که اکوپارک طبیعت پردیسان یکی از پارک های آموزشی، پژوهشی و تفرجی سازمان حفاظت محیط زیست قرار بوده به عنوان یکی از مراکز آموزشی مهم مدنظر قرار گیرد، سازمان حفاظت محیط زیست در اقدامی غیرزیست محیطی با راه اندازی یک سیرک در این پارک موافقت کرد. مطالعات جامع در خصوص اکوپارک طبیعت پردیسان صورت گرفته و قرار بوده است این پارک نمونه ای از تنوع زیستی و گیاهی دنیا و ایران باشد.
براین اساس موزه های تنوع زیستی، تاریخ طبیعی و آب برای این پارک پیش بینی شده بود و قرار بود پارک طبیعت پردیسان نمونه ای از یک پارک مطالعاتی و پژوهشی برای پیشبرد مسائل زیست محیطی بوده و در آن نمونه هایی از بیوم های 5 قاره دنیا در این پارک ایجاد شود. از سوی دیگر طرح اکوپارک طبیعت پردیسان اولین جایزه بین المللی تزئین و طراحی منظر را در جهان دریافت کرده بود. این در حالی است که هم اکنون حدود 20 کانتینر حیوان در ضلع جنوبی پارک طبیعت پردیسان مستقر و قرار است در این محل یک سیرک ایتالیایی با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست راه اندازی شود. این اقدام مسوولان سازمان محیط زیست اعتراض جمع زیادی از تشکل های دوستدار محیط زیست را برانگیخته است به شکلی که بسیاری از آنها این اقدام سازمان حفاظت محیط زیست را خیانت به وظیفه قانونی این سازمان می دانند. جالب تر آنکه مسوولان این سیرک اعلام کرده اند بر اساس توافق انجام شده با سازمان حفاظت محیط زیست، کارمندان این سازمان می توانند با ارائه معرفینامه از تخفیف برخوردار شوند. قرار است حیواناتی مانند اسب پاکوتاه، خرس، مار بوآ، شیر، پلنگ و... در این سیرک جهت آموزش محیط زیست ازامشب فعالیت کنند!
سیرک چیزی جز بدآموزی ندارد
دکتر کهرم بیولوژیست متخصص حیات وحش و استاد دانشگاه در این باره گفت: سیرک از نظر محیط زیست عبارت از بهره برداری و استثمار جانوران و نگهداری آنها در شرایط بسیار سخت است. وی این امر را کاملاغیرانسانی و غیرعلمی دانست و تصریح کرد: هیچکدام از دوستداران محیط زیست با این امر موافق نیستند. دکتر کهرم تاکید کرد: تعجب می کنم که سازمان حفاظت محیط زیست به خصوص روابط عمومی این سازمان که وظیفه حفظ حیات وحش دارد، اینچنین وظایف خود را زیر پا گذاشته و به طبیعت و جانوران ایران و دوستداران آن توهین کند. وی در پایان گفت: سیرک به جز بدآموزی چیزی نداشته و برای سازمان محیط زیست و صادرکنندگان این مجوز بسیار متاسفم.
«سیرک» عبارت است از بهره‌برداری و استثمار جانوران و نگهداری آنها در شرایط بسیار سخت تعجب می‌کنم که سازمان حفاظت محیط زیست این چنین وظیفه خود را زیر پا گذاشته است
رییس هیأت مدیره جمعیت آوای سبز
استقرار یک سیرک در محدوده سازمان محیط زیست به عنوان حافظ طبیعت و حیات وحش طنز بسیار تلخی است. مهندس وحید نوروزی، رییس هیأت مدیره جمعیت آوای سبز نیز به ایسنا گفت: استقرار یک سیرک در محدوده سازمان محیط زیست به عنوان حافظ طبیعت و حیات وحش طنز بسیار تلخی است که فقط از عهده این سازمان برمی‌آید!
وی افزود: اگر قرار بود این سیرک برای سرگمی مردم فعالیت کند بهتر بود با نهادها و گروه‌های دیگری هماهنگ می‌شد و این که چه تعمدی بوده است که این سیرک در محدوده سازمان محیط زیست برقرار شود جای بسیار تعجب است و ما منتظر پاسخ مسئولان سازمان محیط زیست در این خصوص هستیم.
رییس هیأت مدیره جمعیت آوای سبز با اظهار تعجب و شگفتی از این اقدام گفت: تمام قوانین موجود در سازمان حفاظت محیط زیست که شرح وظایف این سازمان است، به حوزه حفاظت از حیات وحش می‌پردازند و همگی مبتنی بر حفاظت از حیوانات وحشی است و در هیچ جای آن نیامده که سازمان از سیرک و باغ وحش حمایت کند.
وی گفت: این سازمان صرفا می‌تواند به ایجاد موزه‌های تنوع‌زیستی برای ارتقای سطح دانش و آگاهی مردم در حوزه‌های محیط زیست اقدام کند.
رییس هیأت مدیره جمعیت آوای سبز با اشاره به وضع بسیار بد سیرک‌های پراکنده در شهرهای مختلف کشور تصریح کرد: وجود این سیرک‌ها این سؤال را در ذهن تداعی می‌کند که آیا سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان دامپزشکی کشور حتی یک بار نیز به این سراغ این سیرک‌ها رفته‌اند تا حیوانات دربند و اسیر آن را مورد کنترل قرار دهند؟
وی تاکید کرد: در حالی که از نظر مردم تهران پارک طبیعت پردیسان محدوده‌ای امن و قلمرو سازمان حفاظت محیط زیست است هرچند در آن هزاران متر ساختمان ایجاد کرده‌اند، اما دیگر راه‌اندازی سیرک در این قلمرو سبز جزو عجایب روزگار است.
وی خاطرنشان کرد: در حالی که طرفداران محیط زیست و حیات وحش به حضور یک حیوان در یک سریال طنز به شدت عکس‌العمل نشان می‌دهند و تاکید دارند که چرا موجب آزار و اذیت آن می‌شویم، واقعا برپایی یک سیرک در محدوده سازمان محیط زیست چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟!

واکنش انجمن حمایت از حیوانات از برپائی سیرک سال 86
طرحی که به طور جد پیگیری نشد و باعث اجرای مجدد سیرک در تابستان سال 88 در شهرهای مختلف ایران شد!
مدیر روابط عمومی انجمن حمایت از حیوانات:به راه‌اندازی سیرک اعتراض می‌کنیم!باقری، مدیر روابط عمومی انجمن حمایت از حیوانات نیز با تاکید بر اینکه این انجمن به کل با ایجاد سیرک مخالف است خاطرنشان کرد: هر عملی که منجر به آزار و اذیت حیوانات شود از نظر ما ممنوع بوده و باید جلوی این کار گرفته شود.
وی با تاکید بر اینکه باید از آزار و اذیت حیوانات به شدت پرهیز شود به ایسنا گفت: مشخص نیست نیاز به سیرک چگونه احساس شده است؟ مدیر روابط عمومی انجمن حمایت از حیوانات تاکید کرد: در صورتی که راه‌اندازی این سیرک قطعی شود قطعا با همکاری تعدادی از تشکل‌های زیست محیطی کشور به این امر اعتراض خواهیم کرد.

منابع :خبرگزاری فارس - روزنامه اعتماد ملی - سایت بناید مستضعفان انقلاب اسلامی!

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید ! 14_8802161222_L600

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید ! 18_8802161222_L600

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید ! 18_8802161222_L600

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید ! 19_8802161222_L600
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید ! Empty رد: به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید !

پست من طرف Mr.Mizuyama 9/30/2009, 13:52

دوستان اگر طرح خاصي دارند , كه مثلا بتوانيم در برنامه سيرك اختلال ايجاد كنيم من حاضر به همكاري هستم !
Mr.Mizuyama
Mr.Mizuyama
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید ! Empty رد: به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید !

پست من طرف apb 9/30/2009, 14:29

متأسفانه در سیرک شاید حیوانات رو به زور شلاق یا ابزاری مشابه مجبور که انجام کار بکنند ، درسته که بعد از مدتی حبوان با صاحبش دوست می شه ، ولی شاید هیچ گاه از نمایش داده شدن خوشش نیاد و به کار بردن خشونت برای چول در آوردن از طریف حیوانات شاید خیای درست نباشه ، در مورد حیواناتی مثل سگ شاید اوضاع متفاوت باشه ، چون اون ها خودشون دوست دارند با انسان باشند و برای دوستشون کار انجلن دهند ، ولی آیا همه حیوانات این چنینند؟

من با اقدام عملی مثل ابجاد اختلال در کارهای سیرک کاملا مخالفم ، چون می تونه به هر دلیلی موجب حوادس بدی بشه! خواهشمندم به هیچ وجه این کار رو نکیند ، ولی با اطلاع رسانی می توانید حرف خود را به همه برسانید! و همه بدن این اقدانات متوجه شوند و خودشون از رفتن به سیرک امتناع کنند! با تشکر.

شاید بهتر باشه مادرها و پدرها به جای سیرک بردن فرزندان ، اون ها رو به دل طبیعت ببرند و دوستی با طبیعت رو به فرزندانشون آمورش دهند! طبیعتی که ممکنه طعمه حریق حرص بودن ما انسان ها بشه! و در آینده ای نه چندان دور چیزی ازش باقی نمونه! گریه
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف dordon 9/30/2009, 18:43

با عرض سلام و احترام خدمت آقای پرهام

آقای پرهام درسته که سگ ها از بودن با انسان لذت می برن و دوست دارن که محبت انسان (صاحبشون) رو جبران کنن ، اما حتی سگ ها هم از اینکه به زوره قلاده و زنجیر و شلاق و آموزش های سخت انجام حرکاتی که از نظر انسان ها با مزه و جالب ست رو یاد بگیرن در زجر و عذاب هستن .

شاید ما سطح اندیشه حیوانات رو از خودمون پایین تر بدونیم اما همه ی حیوانات بدون استثنا دارای درک و فهم و شعور هستن و حتی میشه در اون ها صفاتی مثل غرور رو دید .

اگر شما هم روزی مراقبت از سگی رو بر عهده بگیرین ، می بینید که در اوج وفاداری حیوان نسبت به شما حتی راضی نیست که کوچکترین کاری که باب میلش نیست رو انجام بده .
اما باز هم ما در نهایت به وسیله انواع ترفند ها حیوان رو مجبور به اطاعت می کنیم ناراحت

سپاس
رز
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Sahra 10/1/2009, 02:52

من هم با اختلال مخالفم.
علت چنین اقداماتی رفع مشکلات مالی است.

آیا در دنیا کسی جلوی این سیرک ها را گرفته که ما بریم اختلال کنیم؟

دیگه وحشیانه تر از رفتار با گاو ها در اسپانیا که نیست. کسی هم نتونسته تا حالا در آنجا جلوش را بگیره و اسپانیایی ها هر ساله با افتخار در اخبار و رسانه ها گزارش این سنت وحشیانه شان را اعلام می کنند.

راستی سری هم به حیوانات باغ وحش خودمان بیاندازید که که در شرایط جالبی به سر نمی برند.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 10/1/2009, 08:23

آیا در دنیا کسی جلوی این سیرک ها را گرفته که ما بریم اختلال کنیم؟

دیگه وحشیانه تر از رفتار با گاو ها در اسپانیا که نیست. کسی هم نتونسته تا حالا در آنجا جلوش را بگیره و اسپانیایی ها هر ساله با افتخار در اخبار و رسانه ها گزارش این سنت وحشیانه شان را اعلام می کنند.
دوست خوبم الان هیچ کشور اروپایی حق برگزرای سیرک رو نداره ! ایرانه که هر کس دلش بخواد با حیوونا هر کاری بخواد می کنه. گاوها در اسپانیا هم سالهاس که دیگه از این کارا باهاشون نمی کنند بعدم سیرک خیلی پشت پرده اش کثیفه ... .
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 10/1/2009, 08:59

منم موافقم تازه توي بعضي از سيركها ادمها از طناب بالا ميرن بريم اونها رو هم نجات بديم اشاره
ولي از شوخي گذشته وضعيت حيوانات در سيرك نسبت به خيلي حيوانات ديگر بهتر است دوستاني كه امامزاده داود رفتن يا خيلي از جاهاي ديگه حيوانات دراز گوش زيبايي با چشمان خيلي معصوم را ديده اند كه هم از مسيرهاي خيلي سخت عبور ميكنن هم با چوب كتك ميخورند اگه منطق شما اينه كه بايد به تمام حيوانات كمك كرد ايا الاق در بين حيوانات جايي نداره من هنوزم ميگم نبايد احساس برخورد كرد
با تشكر
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 10/1/2009, 15:16

Dordoone زیز ، ببهشید شاید من حرفم رو بد زدم ، تو سیرک معمولا سگ ها رو با شلاق نمی رنن جچون بیچاره ها هودشون به حرف گوش می کنن و حاضرت تا پای جون از صاحبشون اطاعت کنن ، ولی بقیه حیوون ها که این طور نیستن ريال هیلی بیچاره ترن! من به خاطر این حرف بالا رو زدم ، وگرنه اگه زدن در بین باشه ، سگ و حیوون دیگه فرقی ندارند. ممنون که توجه نشون دادید ، من هم گفته ام رو در این پست اصلاح کردم تا موجب تصور اشتباه نشه. با تشکر.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Mr.Mizuyama 10/1/2009, 15:23

آقاي apb , شما كه بايد بهتر از ما بدانيد ! اطلاع رساني در ايران معني ندارد !‌ وقتي خبرگزاري رسمي كشور , ما , حاميان و علاقه مندان حيوانات را , رواني و ساديسمي توصيف مي كند , اين نشان مي دهد با منطق به جايي نمي رسيم ! بالاخره بايد يك اقدامي صورت بگيرد ! اينطور نمي شود , مردم خيلي راحت حيوانات را در خيابان مي كشند !‌ وقتي با پليس تماس مي گيريم , پليس هر هر هر , مي خنندد ....
Mr.Mizuyama
Mr.Mizuyama
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف dordon 10/1/2009, 18:00

سلام

ممنون از توضیحتون آقای پرهام
از اول هم من متوجه منظور شما شده بودم و تصور اشتباه نداشتم
نباید بیش از این بحث سگ ها رو طولانی کنم ، چون فکر نمی کنم که جاش در این موضوع باشه
سگ ها کوچکترین آموزش ها رو توسط زنجیر و قلاده و یا جایزه یاد می گیرن
آموزش هایی مثل : بشین ، پاشو ، بیا ، برو و ...
سگ ها حتی این کارهای کوچیک و ساده رو به خواست خودشون و با رضایت انجام نمی دن
البته این نظر تجربی منه که تا به حال از دو سگ نگه داری کردم و شاید هم نظرم اشتباه باشه
تا اونجایی که من شنیدم در مدرسه آموزش سگ ، کمتر از جایزه و بیشتر از زنجیر و قلاده استفاده می شه و بعضی از آموزش دهنده ها هستن که برای آموزش سگ ها از شلاق هم استفاده می کنن

و از نظر من اینکه فکر کنیم سگ ها با رضایت و بدون نیاز به وسایل کمکی آموزش های مختلف می بینن
اشتباهه

سپاس

رز
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 10/2/2009, 03:45

Mr.Mizuyama عزیز ، اقدامات ما فقط می تونه در حدر اطلاع رسانی باشه ، تا بالأخره وقتی همه بفهمند و استقبال نشه و در این صورت هیچ هیچ کس دیگه حاضر به سرمایه گذاری روی سیرک و ... نیست و در نتیجه دیگه کسی هم سراغ برپاکردن سیرک نمی ره!

Dordoone عزیز ، بله متوحهم ، ولی من به کتاب انگلیسی تربیت سگ دارم که توش باد می ده که خود نگهداری سگ رو تربیت کنه و اصلا زنجیر و شلاق و ... منسوخه ، گاهی برای ایم که سگ منظور انسان رو بفهمه و متوجخ بشه صاحبش از این کارش ناراحنه ، انجام یه حرکت خاصی که نشان دهنده ناراحتی صاحب از این کار هست ، واجب دونسته شده تا مثلا سگ اگه خواست بی دلیل کسی رو گاز بگیره یا ... ، جلوش گرفته شه ، ولی هیچ کاری نباید حتی توأم با خشونت باشه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف dordon 10/2/2009, 18:18

سلام خدمت مهندس پرهام عزیز

سگ های ما که اصلا گوش به حرف نمی دن و هر کاری که خودشون دوست داشته باشن انجام می دن
خیلی خوشحال
کتاب ها اکثرا ارزشمندن و مطالب خیلی خوبی رو می شه ازشون یاد گرفت
اما باز هم مشخص نمی کنه که مطالب یک کتاب حتی انگلیسیش تا چه حد می تونه عملی باشه

تا اونجایی که من خوندم تربیت سگ در خانه و بدون استفاده از زنجیر و قلاده ، باز هم شرایط خاص خودش رو داره که حیوان رو باید تا حدی محدود کرد و باز هم تربیت با وجود راضی نبودن حیوان انجام می شه

وفاداری سگ ها مسئله ای جدا از اینه که وادارشون کنیم به کارهای شبه انسانی که راضی به انجامش نیستن

مثلا سگ خود من : زمانی که از کاری منعش می کنم به صورت کلامی با بالا بردن تن صدا و اخم کردن
در جواب ، سگم هم به این صورت نارضایتی خودش رو نشون می ده که می ره درست در جایی که می دونه نباید دست شویی کنه ، کارش رو انجام می ده
و یا پارس می کنه و یا گاز می گیره

و نهایت هم مجبور به قبول ماجرا می شه

پس اگر بخوایم که بحث وفاداری و آموزش دیدن رو با هم یکی کنیم
باید گفت که سگ من نسبت به من وفاداری نداره ! در صورتی که وفاداری صفت بارز در سگ هاست
و من می تونم وفاداری رو در رفتار دیگر سگم کاملا ببینم

وای ! خیلی مخالفت کردم خیلی خوشحال
من که دیگه در جواب پست بعدی شما تسلیمم آقای پرهام !

سپاس از شما
رز
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 10/3/2009, 12:30

Dordoone عزیز مصلا دراین کتاب اومده که در موقعی که می خواهید سگ کاری را که انجام می دهد ، دبگر تکرار نکنهد ، با خیچ وجه با عصبانیت یا بالا بردن تن صدا و اخم او را مجاب نکنبد و راه های دیگری را عنوان کرده و مصلا گغته اگه سگ بخواهد کسی را بگیرد ، شما با عصبانیت سر او فریاد بزنید ، فقط باعث می شوید هیجان سگ بالا برود و در عمل معکوس جواب می دهد و محکم تر گاز خواد گرفت.

من که زیاد در این مورد نمی دوم ، ولی این کتاب یه کتاب تماما مصور هست و چند نفر از دامپزشکان ، از جمله آقاب دکتر رستمی که از دامپزشکان با تجربه دانشکده دامپرشکی دانشگاه تهران هستند ، حتی پیشنهاد چاپ اون رو به من دادند ، ولی متأسفانه ما نصور می کنیم کخ اجازه چاپ نگبره ، چون در ارتباط با تربیت سگ هست و قدم به قدم ، فرمان ها رو با عکس و توضیحات نشون داده ، حالا دیگه نمی دونم ، این کتاب درست می گه با به قول شما روش های تعلیم برای سگ ها زجرآور است! با تشکر ، موفق باشید!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف dordon 10/3/2009, 19:07

سلام

همونطور که گفته بودم دیگه در این بحث تسلیمم لبخند
ممنون از توضیحی که راجع به کتابی که دارید ، دادید

من یک سوال مهم دارم که امیدوارم شما این لطف رو بکنید و بتونید از روی کتابتون جوابش رو پیدا کنید و بگید
سوالم رو در بخش باید ها و نباید ها می پرسم

سپاس .
رز

اين مطلب آخرين بار توسط Dordoone در 10/23/2009, 17:56 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
dordon
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

به برپائی سیرک ملی ایتالیا اعتراض کنید ! Empty تماشای دیدن شکنجه حیوانات تفریح نیست (از دکتر هومان)

پست من طرف Foad 10/21/2009, 17:01

تماشای دیدن شکنجه حیوانات تفریح نیست

مطلب پيش رو واقعيت تلخي را بيان مي کند که اکثر هم ميهنان ما از آن اطلاعي نداشته و ناخواسته از مساله يي حمايت مي کنند که با ظاهري زيبا و فريبنده سعي در تخريب بسياري از بنيادهاي انساني در ميان ما و کودکان مان دارد. آنان تنها به پول مي انديشند . ظاهر ماجرا بسيار ساده است و در يک کلمه خلاصه مي شود؛ سيرک.

اما آيا تا به حال انديشيده ايد سيرکي که در سال هاي اخير در کشور عزيزمان در حال رونق گرفتن است، چه واقعيت دردناکي را پشت صورت زيباي خود پنهان کرده است؟ گويي ظاهرش نشان از تفريح و سرگرم کردن مردمان اين کشور دارد اما واقعيت دقيقاً معکوس است. آنان از ناآگاهي و نبود قانون حمايتي در کشورهاي شرقي همچون ايران تنها براي پر کردن جيب هاي خود سوءاستفاده مي کنند. اين افرادي که امروز در کشور ما براي مدتي اقامت مي کنند و ندا از شاد کردن دل مردم مي دهند در اصل رانده شده هايي از کشورهاي متمدن و قانونمندي هستند که مردمان آنجا جداي از حمايت نکردن شان به مبارزه با آنها هم مي پردازند. اين افراد که براي کسب درآمد از اين راه در کشورهاي خود سرکوب شده اند اکنون راه خود را به شرق و جهان سوم و کسب درآمدهاي کلان بسيار آسان يافته اند. واقعيت تلخي است، واقعيتي پر از تحريف هاي فريبنده که نشان از مصرف بيهوده زمان و هزينه مردم کشورمان در برابر نتيجه يي ويران کننده دارد.

پاييز سال 86 بود که سيرک ملي ايتاليا با نام رسمي «سيرک بزرگ ايتاليا» با پشتيباني سازمان محيط زيست در بخش حمايت شده از طرف همين سازمان يعني پارک پرديسان تهران آغاز به کار کرد؛ اکوپارکي که جايزه بين المللي تزيين و طراحي منظر را دريافت کرده بود و قرار بود جايي براي تحقيق و جمع آوري بخش بزرگي از بيوم هاي موجود در پنج قاره باشد. پارکي که قرار بود براي بهبود و پيشرفت دغدغه هاي زيست محيطي و اطلاع رساني صحيح فعاليت کند و حامي در همين راستا شود. مسوولان اين پارک که خود بخشي از سازمان حمايت محيط زيست هستند با قبول و حمايت از سيرک ايتاليا تمام موارد و برنامه هاي راستين و مثبت اين مرکز را به زير علامت سوالي حل نشدني بردند.

بقیه این مطلب را در وبلاگ دکتر هومان بخوانید ... مطلب جالبی و تفکر بر انگیزی است و جای تاسف دارد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 10/22/2009, 07:11

آقای دکتر هومن بسیار زیبا می نویسن. درود بر ایشان ...
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة