گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

لامی ،لاکی و کوشول!

5 مشترك

مطلب جدید لامی ،لاکی و کوشول!

پست من طرف دیگو 3/31/2012, 15:19

لامی ،لاکی و کوشول! Member13183-albums2181-19865

این لاک پشتایی که میبینین با این سایت زنده موندن.البته الان فقط وسطیه زندست!اسم سمت راستیه کوشوله! خیلی خوشحال وسطیه هم لاکی و سمت چپیه لامی هستش.اینا داستان زیادی دارن....
چهار سال پیش لاکی رو که فقط 3 سانت بود رو از یک دست فروش و توی یک لیوان خریدم! اعصاب ندارمم اول چون هیچی ،یعنی هیچی هیچی در باره ی نگه داریشون نمیدونستم .پس گذاشتمش توی یک تشت اب خیلی کم عمق توی حموم نگه داشتم.هر روز یکم غذایی که از دست فروشا خریده بودم و مارکی نداشت بهش میدادم ولی نمیخورد.خلاصه... این دختر ما 6 ماه بدون غذا خوردن زنده موند! تعجب عشق در نگاه اول یک روز که امیدی به زندگیش نداشتم مامانم یک غذای حدید خرید .با نا امیدی یهش دادم ....چند ساعت منتظر موندم.....ولی بالاخره به زور سرش رو تونست تکون بده و یکی از غذا هارو خورد!!کم کم هر روز بهتر میشد وبیشتر رشد میکرد . سال پیش یکی دیگه براش خریدم.خواهرم از دستفروشها گرفتش.اسمش رو گذاشتیم لامی.اما چون وقتی میاوردیمش توی اب بود بعدا ریه اش چرک کرد و کم کم چششس کور شد.من نمیدونستم مریضه وگر نه یه کاری میکردم.چون غذا هارو نمیدید کم کم مرد D\'oh .چند ماه پیش رفته بودم استارا و کوشولو خریدم.اونم مریض شد.تازه اونموقع بود که با سایت اشنا شدم خجالتی هستم پیش دکتر بردمش(میتونیدتو مسائل ابتدایی لاک پشتها ببینید.به اسم.لاکی من مریضه؟؟؟؟)دکتر هم بهش دارو و... داد .تا یه ماه پیش همه چی خوب بود ولی چون کرج بودم و فقط تونستم یکبار به کلینیک بیام از طریق سایت از ایشون کمک میگرفتم.تا اینکه دیگه دکتر نتونست به سایت بیاد و کو شول مرد! D\'oh الان جای لاکی یه شیشه ی کوچیکه ولی تا یکی دو روز دیگه جای بزرگش اماده میشه که شامل همه وسایل لازم هست! لبخند چشما به بالا
دیگو
دیگو
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مطلب جدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست من طرف Behnam 3/31/2012, 15:35

می بخشید! من عکسی نمی تونم ببینم, یا عکس رو فراموش کردید؟ سوال سوال سوال
Behnam
Behnam
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

مطلب جدید رد: لامی ،لاکی و کوشول!

پست من طرف دیگو 4/1/2012, 09:16

والا برای من واضحه!
دیگو
دیگو
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف AMIR00 4/30/2012, 08:15

واقعا منم اصلا نمي تونم عكسا رو ببينم سوال giggle
AMIR00
AMIR00
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف hasti 4/30/2012, 10:20

خب بچه ها راست میگن منم هیچ عکسی نمیبینم تعجب
hasti
hasti
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف hasti 4/30/2012, 10:27

با اینکه هیچ عکسی نیست اما از مرگ اونها خیلی ناراحت شدم گریه گریه همش تقصیر فروشنده هاست که واسه پول اونارو از محیطشون دور میکنن از دست این ادمها اعصاب ندارمم
الان که فکر میکنم بهتر که عکسشون نیست اونوقت میدیدم خیلی افسوس میخوردم عاشق لاک پشت
hasti
hasti
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ایلیا 5/5/2012, 17:50

من که میبینم
چه باحال بودن
ایلیا
ایلیا
کاربر تازه وارد لاک پشتی