گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

افزایش رشد مو

4 مشترك

افزایش رشد مو Empty افزایش رشد مو

پست من طرف parsaa_91 11/14/2010, 10:21

سلام. من میخوام رشد موهام رو سریع کنم. میدونم یکم سخت هست و در سال 15 سانت رشد میکنه . یسری مطالبم خوندم.

از دوستان که مو بلند میکنن چه کارهایی میکنید و برای بهداشت مو چه چیزی استفاده میکنید کمک
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

افزایش رشد مو Empty رد: افزایش رشد مو

پست من طرف Developer Programmer 11/14/2010, 11:55

قربونت برم اینطوری که نمیشه، باید آزمایش بدی، متخصص ویزیتت کنه؛
سطح تستسترون خون، عوامل ژنیتیکی،محیط کار؛ میزان چربی پوست و هزار تا چیز رو با هم کنترل کرد تا یه نسخه بدردبخور داد.

رژیم غذایی سالم و محیط بدون استرس خیلی مهمن. چند روز پیش دکتری می گفت، روغن زیتون+زرده تخم مرغ+چند قرص LD پودر شده رو با هم مخلوط کن و هفته ای یکبار استفاده کن و خیلی آرام و زیبا ماساژ بده.
ضمنا میتونی از این محصولات ایرانی مثل تونیک روبیان و ... استفاده کنی که همگی مواد گیاهی داخلشونه

اما اگه موهات میریزه و سطح تستسترون هم بالاست و یه وقت زبونم لال نیاز به DHT بلوکر داشتی، ظاهرا فعلا تنها گزینه ها ماینوکسیدیل و قرص فیناستراید هستن که عوارضشون رو میتونی از اینترنت مطالعه کنی.
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 11/14/2010, 12:17

خوب اگه این همه درسر داره خوب زمان بهتره
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahbod 11/14/2010, 16:16

درود.پارسا جان به سن شما نمی خوره که دچار ریزش آندروژنیک شده باشی مگر اینکه سطح هورمون تستسترونت خیلی بالا باشه.(متخصص پوست آزمایش می نویسه)اگر منظورت پرپشت شدن موهات هست خیالت را راحت کنم تعداد ریشه مو ارثیه وزیاد شدنی نیست.بعضی شامپوها موها را کلفت نشون میدن اما از شایعترین عوارضش ریزش مو ،شوره،شکنندگی مو و....است.امولسیون ماینوکسیدیل(زیاد کننده جریان خون پوست سر) وقرص فیناستراید1میلی گرمی(شکننده دی هیدرو تستسترون)(پروپشیا<امریکایی>)(فین پشیا<هند>)برات توصیه نمیشه.ریزش مو علل مختلفی میتونه داشته باشه که دوست عزیزم افشین اشاره کرده.توصیه می کنم(به عنوان یک دوست)پیگیری کنی.ممکنه ریزش در حد طبیعی باشه و نگران شدی و یااسترس باعث ریزش شده گه فرصت داری قبل از درگیر شدن بقیه ارگانها اونو کنترل کنی و....
پیروز باشی
mahbod
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 11/14/2010, 16:41

رز تا اونجا که میدونم روزی 100تار طبیعی هست.

منظورم از افزایش رشد اینه که من موهام تقریبا تا ابروهام هست ولی میخوام تا حداقل گونه در کمترین زمان ولی بدون ضرر رشد کنه.

راه حل و پیشنهاد از دوستانی که موهاشون رو زمانی بلند میکردن (شاید تا شونه) بگیرم رز
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شیوا 11/16/2010, 09:45

فقط میخوای رشد موهات سریعتر شه؟
ماءالشعیر باعث افزایش رشد مو میشه در عین حال که چاق کننده هم هست
بناببرایت میتونی آرد گندم رو تفت بدی
روزی یک لیوان شیر+یک قاشق عسل +یک قاشق از همون آرد تفت داده شده رو بخوری که روند رشد تسریع شه! پیروزی
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 11/16/2010, 15:33

بله میخوام رشد سریعتر بشه.
و اگه بشه پیازچه هم تقویت

این چیزی که گفتین چقدر تاثیر داره؟؟؟ چون تو ماه رشد طبیعیش 1.5 سانت هست (تو مردان زنان رو نمیدونم)
کیا بخورم؟؟؟؟
توضیح بیشتر لطفا
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة