گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

از بردن لاک پشتتون پیش دکتر خجالت نکشید!

4 مشترك

از بردن لاک پشتتون پیش دکتر خجالت نکشید! Empty از بردن لاک پشتتون پیش دکتر خجالت نکشید!

پست من طرف aida67 8/25/2010, 14:45

لاک پشت من که مریض بود خیلی با خودم کلنجار رفتم تا ببرمش پیش دکتر. مدام با خودم می گفتم مگه آدم لاک پشت رو هم می بره دکتر؟ مگه دکتر بیکاره که بیاد لاک پشت منو معاینه کنه؟
همش از این سوالات. برام عجیب بود اینکه بذارمش توی ظرف و ببرمش کلینیک! به خاطر همین شک و دو دلی ها هم لاکیم دو سه روز بیشتر عذاب کشید.
ولی بالاخره تصمیم گرفتم و بردمش . دکتر خیلی مهربون بودن و خیلی با حوصله توضیح می دادن. من از همون لحظه اول احساس کردم که چقدر کار خوبی کردم که آوردمش و به خودم و سوالام و طرز فکرم خندم گرفت.
این پست رو هم زدم که دوستایی که دارن سرچ می کنن تا راه حلی برای مشکل لاک پشتشون پیدا کنن بدونن که بهترین کار رفتن پیش دکتر یا تماس گرفتن با ایشونه.
از همه هم می خوام که این پست رو بالا نگه دارن تا همه تازه وارد ها بخونن.
aida67
aida67
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

از بردن لاک پشتتون پیش دکتر خجالت نکشید! Empty رد: از بردن لاک پشتتون پیش دکتر خجالت نکشید!

پست من طرف parsashekaari 7/30/2011, 08:33

ممنون خیلی به من کمک کردین.
parsashekaari
parsashekaari
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

از بردن لاک پشتتون پیش دکتر خجالت نکشید! Empty رد: از بردن لاک پشتتون پیش دکتر خجالت نکشید!

پست من طرف مجيد 7/31/2011, 03:11

با سلام من چند وقت پيش گربه بي حالي رو تو كوچه پيدا كردم كه اولش فكر ميكردم خيس شده ولي وقتي گرفتمش فهميدم تمام بدنش گازوييلي هست و اونو به بيمارستان حيوانات خانگي بردم وخدارو شكر با راهنماييهاي دكتر ومراقبتهاي لازم حال گربه كاملا" خوب شد.
مجيد
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف vesall 1/2/2014, 15:47

پیش چه دکتری ببرم !؟
vesall
vesall
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة