گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی

+12
Assiyeh
masi
Sahra
Ronia
ایران دوست
maryam.m
nilufar
لاکی
niloofar20
samir
apb
Foad
16 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 3 Empty رد: طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/4/2010, 01:24

چشم Assiyeh عزیز ، روش فکر می کنیم!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 3 Empty رد: طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/9/2010, 02:52

و اما این دیگه فکر کنم لوگوی نهایی باشه ، رنگی و سیاه و سفید!

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 3 Arme%20akhar

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 3 Arme%20akhar%20s

فقط فکر کنم اگه سیاه و سفیده تو دایره اش ، به جای سفید ، خاکستری خیلی کم رنگ داشت بهتر بود! در این مورد نظر بدین!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samir 1/9/2010, 02:57

مهندس طرح لوگو سلیقه ای . خیلی نمی شه با نظر سنجی روی یک طرح نهایی به اتفاق نظر رسید. ولی قشنگه. دستتون درد نکنه
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/9/2010, 09:11

مهندس جان خیلی خوبه. باید روی عکس امتحانش کنم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 1/9/2010, 14:35

ممنون مهندس جان ، سیاه و سفیدش رو پمفلت خوب جواب داد! عالی بود! به نظر من همین باشه ، دیگه وقت رو از دست ندیم! رقبا دارن از این حواشی سایت استفاده کرده و پیشرفت می کنن و ما بخ جای تلاش برای برنامه های آینده داشتم با برخی فشارهای داخلی برخی کاربران مقابله می کردیم ، حالا وقته پیشرفته! باید بجنتیم! :m/: برنامه ها رو که بادت هست! اشاره فعلا!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 1/9/2010, 15:52

خوبه لوگوی شما. فقط در رنگی رنگ لاک پشت را زیادی زرد کردید. بهتره سبز تر باشه.موفق باشید. :m/:
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/9/2010, 15:55

sahra1970 عزیز ممنون ، رنگ طبیعیشه ، لاک پشت های گوش قرمز با بزرگ شدن کمی تغییر زنگ داده و سبز سبز نمی مونن! ا=تازه سبرتر کردمن ، ولی دیدم اگه بیشتر بشه ، دیگه بد رنگ می شه! با تشکر ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/14/2010, 18:22

اینم یک سایت برای طراحی لوگو و آرشیو لوگوها :

http://www.logoinstant.com
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف پریا 1/14/2010, 18:43

به نظر من (از دید طراحی حرفه ای ) سعی کنید در طراحی لوگو از عکس واقعی استفاده نکنید.
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/15/2010, 03:32

مهندس جان امر کردند عکس باشه و طرحش رو روی کاغذ کشیدند و به من دادند ، ما هم اطاعت امر فرمودیم! این طوری هم بسیار عالی شده! البته درک میی کنم برای چی انی رو می فرمایید! قبلا با مهندس روش بحث کرده بویدم!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف فریده 1/15/2010, 11:32

مهندس پرهام طرح لوگو واقعاً عالیه. دوستان هر کسی نظری داره و محترمه ولی باید لوگو رو از دید گرافیست ها دید و گفت بده یا خوبه. همسر من هم فتوشاپ cs4 رو تدریس کرده و هم گرافیسته وقتی بهش نشون دادم گفت خوبه. وقتی همسرم گفت خوبه پس باید طرح خوبی باشه که ایراد نگرفته. منم با کارهای گرفیکی که دیدم می گم خیلی خیلی قشنگه. خسته نباشین مهندس پرهام
یه سوال شما ماسک زرد روی لایه عکس انداختید؟ یا عکس خودش زرد بوده البته خوبه بطور کلی اشکالی نداره. برای سیاه و سفیذ کردن هم بهتره از grayscale به جای black & white استفاده کنید. البته هر جور مایل هستید
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف apb 1/15/2010, 12:22

ممنون فریده هانم عزیز ، بسیار لطف دارند ، من ماسک سبز هم انداختم ، ولی به خاطر این که رنگ لاک با بزرگی تغییر یم کنه و رنگ لاک طبیعیش این رنگی بود ، من اپاسیتی ماسک رو کم کرده تا هیلی از رنگ خارجی تغییر نکنه! بله ممنون! ولی از هر 2 تاش استفاده کردم!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف محمد 1/15/2010, 16:57

به نظرم اگه همین لاک پشت به شکل غیره واقعی بود بیشتر حالت یه لوگو رو میگرفت متفکر: خیلی لوگویه قشنگیه
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/15/2010, 17:23

ممنون محمد جان!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف پریا 1/17/2010, 16:07

منم از دید یه گرافیست گفتم فریده خانوم
قصد جسارت هم به کار آقا پرهام نداشتم ، فقط داریم تبادل نظر می کنیم برای اینکه کار بهتر بشه
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Naruto Uzumaki 2/12/2010, 19:14

سلام خدمت دوستان
خب اولين چيزي كه براي يه گرافيست مهم هست كيفيت كاره
وقتي كه موضوع تاپيك رو ديدم تصميم گرفتم يك لوگويي لاك پشتي بسازم ^_^ البته با اجازه دوستان
كارهاي گرافيكي زيادي انجام دادم كه تو deviantart ميتوانيد آنها را مشاهده كنيد عاشق لاک پشت ها ماهی ماهی

درباره لوگوي فعلي هم بايد بگم كه :
خوب و ساده هست اما توي برش و پيكسل گيري و Light Source و quality كمي مشكل داره ^_^

خب يك لوگو با 3 حالت درست كردم

1- حالت اول ثابت
طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 3 1277249417

2-حالت دوم تكست متحرك
طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 3 1306861616

3- حالت سوم تكست و چشم متحرك

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 3 1271460332 :m/:[url=http:/]http:/[/url]
Naruto Uzumaki
Naruto Uzumaki
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف samir 2/13/2010, 03:01

Naruto Uzumaki عزیز

دستت درد نکنه. خیلی جالبه. خوب هر کسی یک دیدی نسبت به موضوع داره که در جای خودش جالبه.

روی قضیه پوستر و بنر بالای صفحه هم میتونید طرح بزنید؟
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Naruto Uzumaki 2/13/2010, 03:58

خواهش ميكنم ^_^ :;;>:
البته لاک پشت سبز خیلی خوشحال
فقط طول و عرض بنر مهم بيده خیلی خوشحال

خیلی خوشحال
Naruto Uzumaki
Naruto Uzumaki
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 2/13/2010, 04:25

پریا عزیز ، ممنون!

Naruto Uzumaki عزیز ، زحمت کشیدید ممنون ، اون قشیه پیکسل پیکسل شدن آرم فعلی رو به راحتی می شه برطرف کرد! ولی لوگوی کارتونی؟ نه فکر نکنم چیزی مناسبی باشه!

با تشک از همه اعضای عزیز ، این لوگو و طرح فعلی قبلا نظرگیری شده و به عنوان لوگوی فرم پذیرفته شده! و در حال حاضر در حال استفاده است! فکر کنم اگه این قسمت باز باشه ، باید هر ماه 1 بار لوگوی فرم رو عوض کنیم! خیلی خوشحال
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف فریده 2/17/2010, 23:24

ناروتو خیلی زیباست ولی به درد لوگو برای بزرگسالان نمی خوره. کارت خیلی قشنگه که انیمیشن و حرکت بهش دادی اما باید توی کار گرافیکی کاری رو انجام بدی که همه پسند باشه. مثل طرح های شرکت مایکروسافت و ادوبی
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 2/17/2010, 23:28

پریا جان توی این سایت همه نظر می دن و نظر همه محترمه نباید اینقدر زود ناراحت بشی. هر کسی تجربه ای که در کارها داره از اون لحاظ نظر می ده. نظرات سلیقه ای هستش و هیچ کس، فرد دیگه رو به خاطر نظرش توبیخ نمی کنه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة