گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خشك شدن و جدا شدن انتهاي دمه بركه اي؟

5 مشترك

خشك شدن و جدا شدن انتهاي دمه بركه اي؟ Empty خشك شدن و جدا شدن انتهاي دمه بركه اي؟

پست من طرف snake_eater 8/25/2009, 04:02

با سلام من امروز متوجه شدم قسمت انتهي دمه بران در حال جدا شدنه ايا اين موضوع طبيعي هست؟
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خشك شدن و جدا شدن انتهاي دمه بركه اي؟ Empty رد: خشك شدن و جدا شدن انتهاي دمه بركه اي؟

پست من طرف sepehr ev 8/25/2009, 05:36

می شه بگی چند سالشه
شاید به بلوغ رسیده
sepehr ev
sepehr ev
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

خشك شدن و جدا شدن انتهاي دمه بركه اي؟ Empty رد: خشك شدن و جدا شدن انتهاي دمه بركه اي؟

پست من طرف snake_eater 8/25/2009, 05:40

هفته گذشته به بلوغ رسيده :;;>:
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 8/25/2009, 06:39

سلام

به بلوغ ارتباطی ندارد. دم لاکپشت شما احتمالا نکروز شده که در اثر افت فشار خون، زخم، شکستگی و... ایجاد میشود. با من تماس بگیرید تا در مورد اقدامات لازم فکر کنیم.
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف tania 8/27/2009, 07:58

سلام لاکی منم همینطور شده البته به دلیل فشار.نوک نوک دمشه. کاش پام میشکست نمیبردمش بیرون ناراحت البته لاکیه من گوش قرمزه فک کنم 2 هفتس اینطور شده ولی حالش خیلی خوبه فداش شم از دیوار راست میره بالا. کمک :[-o<: خواهش میکنم (کمکم کنید) اقای معماریان کمکم کن :[-o<: :[-o<: :[-o<: :[-o<: لاک پشت سبز
tania
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 8/27/2009, 18:14

بهتره معاینه بشود در غیر این صورت با من تماس بگیرید تا راهنمایی کنم. در ضمن فکر کنم شرایط نگهداری مناسب نباشد. لاکپشت توی خونه آزاد!
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف طناز 9/4/2009, 19:40

لاک پشت منم همین طوره. ولی یه دفه که بردیمش برای چکاپ دکتر دیده گفته از منم سالم تره!
مثل اینکه تا وقتی خیلی کوچولو هستن دمشون بلنده وقتی بزرگ می شن یه کم کوتاه می شه. چون من عکس برکه ای اروپایی بزرگ که دیدم دمش چندان بلند نبود...
طناز
طناز
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 9/5/2009, 08:45

طناز جان این فکر شما اشتباه است. انتعای دم بسیار حساس است و با کوچکترین ضربه مهره آخر جدا می شود مخصوصا در لاکپشتهای استئوپروتیک و در مواردی هم باعث ایجاد عفونت می شود (البته موارد محدود) مهمتر از دم در این مواقع چک کردن از نظر مشکل استخوانی است.
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف طناز 9/5/2009, 10:39

لاک پشت من خیلی وقته این طور شده. مشکلی هم نداشته الحمدلله.
طناز
طناز
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة