گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اسهال شده؟؟

3 مشترك

مطلب جدید اسهال شده؟؟

پست من طرف argo 4/22/2013, 11:05

با سلام
امروز صبح عین همیشه لاکی (برکه ای اروپایی)مدفوع کرد (با عرض پوزش)ولی همیشه مدفوع سفت و تقریبا گرد ولی امروز سفت نبود یکم نرم یا شل بود!!!
غذاش عوض نشده عین همیشه روزی 3 یا 4 تا ماهی خوراک زنده میخوره
امروز فقط از خونش اومد بیرون ماهی خورد دوباره رفت تو خونش ولی همیشه روزی چند بار میره تو آب بازی میکنه تو خشکی قدم میرنه
نمیدونم من الکی نگرانم ؟؟واقعا داره مریض میشه؟داره اسهال میشه؟یا طبیعی این مساله؟؟؟میشه راهنماییم کنید؟؟چی کار کنم؟؟
argo
argo
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مطلب جدید رد: اسهال شده؟؟

پست من طرف mohammad_ali2 4/24/2013, 18:57

دوست عزیز نگران نباش . به احتمال زیاد مسئله ای نیبست و شما زیادی حساس شدی - لاک پشت های برکه ای گاهی مدفوعشون شل میشه و این طبیعیه . سعی کن تو غذاش تنوع ایجاد کنی : کف دریا - کاهو - ریحون - پلت مارک سرا و آکوآفین - میگو گاهی و البته ماهی خوراک که از همه بهتره.
mohammad_ali2
mohammad_ali2
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف argo 4/25/2013, 09:12

با تشکر از شما.ممنون که منو از نگرانی در آوردین.غذا که والا هیجی بجز ماهی خوراک نمی خوره خیلی سعی کردم ولی لب به هیچ کدوم از غذاهایی که شما نام بردید نزده حتی گشنگی هم کشیده ولی نخورده.
با تشکر
argo
argo
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف sahari 4/27/2013, 07:13

اخی بیچاره گشنکی هم کشیده؟؟؟
بلک من مرغ خام باگوشت پخته میخوره بعضی وقتا کف دریا هم خورده
ماهی خوراک چجوریه؟باید زنده باشه بدی لاکپشت بخوره؟منجمد نداره؟اخه دلم نمیاد یه موجود زنده رو بکشم به خاطربلک فرشته ی خیالی
sahari
sahari
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف argo 4/27/2013, 12:26

وای لطفا گوشت و مرغ ندین بهش پوکی استخوان میگیره لاکش نرم میشه زود میمیره.ماهی خوراک زنده بهتره چون سالم تره ولی مییتونین به آکواریومی بسپارید ماهی خوراکایی که مردن رو براتون نگه داره ولی حتما باید تو آب نمک بزارید بعد بشورید بدین به لاکیتون بقیه ش رو هم فریز کنید هر موقع خواستید بدین به لاکی بزارید یخش اب شه بعدا بدین بخوره
کف دریا هم خوبه ولی لاکی من نمیخوره.البته دکتر گفته ماهی غذای کاملیه و کافیه ولی اگه غذای دیگه میخوره باید تنوع غذاییش بیشتر باشه که همه ی مواد مورد نیاز به بدنش برسه
argo
argo
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف sahari 5/6/2013, 03:17

مرسی ناراحت شدم کاش زودتر میپرسیدم
sahari
sahari
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی