گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید

4 مشترك

گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید Empty گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید

پست من طرف drmahan 3/30/2012, 17:31

سلام دوستان!الان یه ساعته لاک پشتم تو خونه گم شده.بزرگ شده بو از جاش اومد بیرون نمیدونم کجا رفته؟خواهشا اگه میتونین چند تا راه کار بگین تا پیداش کنم
drmahan
drmahan
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید Empty رد: گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید

پست من طرف abtin3 3/31/2012, 03:05

یک مقداغذاهایی که دوست داره ( میگو . پلیت . کاهو . ریحان . ماهی یا هرچی که دوست داره ) به همراه یک ظرف اب که ارتفاع کم باشه بزار تو هر اتاق یا جایی که می تنسته رفته باشه.
معمولا لاکپشت ها جاهای تنگ و تاریک می رن.
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید Empty رد: گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید

پست من طرف golparjoon 3/31/2012, 04:42

drmahan نوشته است:سلام دوستان!الان یه ساعته لاک پشتم تو خونه گم شده.بزرگ شده بو از جاش اومد بیرون نمیدونم کجا رفته؟خواهشا اگه میتونین چند تا راه کار بگین تا پیداش کنم
منم مشکل شما رو قبلا داشتم . تازه لاکی من کوچیکیه و 4 ,5 سانته .خیلی پیش اومده خونرو زیر و رو میکردم بخاطر این فسقلی . خونمون میشد شهر شام گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید Shame. ولی بیشتر جاهای تاریک مثل زیر مبل و زیر میز تلوزیون و زیر تخت و زیر لبه های فرش میرفت تازه یه بار از توی روکش پشتی کشیدمش بیرون . ولی آقای آبتین میگن گشنش بشه میاد بیرون لاکی من این طوری نبود .بزور از خواب بیدار میشه. حالا همه جارو بگرد پیدا میشه
golparjoon
golparjoon
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف drmahan 3/31/2012, 05:21

abtin3 نوشته است:یک مقداغذاهایی که دوست داره ( میگو . پلیت . کاهو . ریحان . ماهی یا هرچی که دوست داره ) به همراه یک ظرف اب که ارتفاع کم باشه بزار تو هر اتاق یا جایی که می تنسته رفته باشه.
معمولا لاکپشت ها جاهای تنگ و تاریک می رن.

دوست عزیز دیشب این کارو کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتادولاک پشت کوچکی هم هست.نمی دونم چطوری پیداش کنم.چقدر میتونه زنده بمونه؟اگه یه جایی باشه که نتونه دربیاد مثل زیر کابینت چی؟ ناراحت
drmahan
drmahan
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

گم شدن لاک پشت گوش قرمز تو خونه!کمکم کنید Empty لاکی شیطون

پست من طرف Behnam 3/31/2012, 15:29

زیر بخاری و پشتش رو هم بگردید! هرجایی که لاکشون رد بشه (عرضی و طولی! عمودی و افقی! خیلی خوشحال ) می تونه رفته باشه! همون طوری که دوستمون گفتن: بیشتر جاهای تاریک مثله همون زیر کابینت ها و ...
حتی اگه توی تشت نگهداری بشن (به صورت موقت) بهتر از اینه که آزاد توی خونه بگردن!
یادتون نره که بسیار زرنگن و مهارت های بالا رفتن, فرار و... دارن.
Behnam
Behnam
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة