گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کیست که مرا یاری کند (واگذاری بچه گربه، سگ، لاکپست روسی، بلدرچین، خرگوش، کاسکو و....)

+93
سپهر
shadi1991
elnazz
Sara2otrish
hasti
Fariba
saeedfish
نازنین-nazanin
taranehttw
akherati
mahsima
raheraftee
k10
yashar orumie
BARAN 20
maryam518
milad 22
pikajoo
miladio2
tanita_9
bahar_sha
شیوا
MahsaM
victor203
kiana83
maxim_e
ZIZIEBADI
paduga1989
سيناشيخي
manmikrobam
samirashakeeb
خورشید
roksana
parsaa_91
ahura
ایران دوست
مونا
مسعودادیبی
kim-kim
parsa_91
honey
nazanin
hassas
fiza
الهه
Hamed
meshkyvapany
agrin
Alireza 2
roozy
ilovemyturtle
ensi
niloofar20
khashayar shah
nilufar
mary
فریده
bita koushki
im_213
amir hosein
love animals
petlove
yadollah
Mr.Mizuyama
bita.b.m
سارا س
Foad
dordon
Sahra
ARDAVAN
Saeid
Ronia
setareh
محمد
masi
abtin3
snake_eater
msg.1993
مرضیه
لاکی
enrique_bye
farzadprogram
مه لقا
samir
maryam.m
mahsa
Koosha_Raisi
R.R
apb
spider
Alireza
شرزاد
Dr. Iman Memarian
97 مشترك

صفحه 14 از 14 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 12, 13, 14

کیست که مرا یاری کند (واگذاری بچه گربه، سگ، لاکپست روسی، بلدرچین، خرگوش، کاسکو و....) - صفحة 14 Empty رد: کیست که مرا یاری کند (واگذاری بچه گربه، سگ، لاکپست روسی، بلدرچین، خرگوش، کاسکو و....)

پست من طرف saeedfish 5/21/2012, 17:38

من لاک پشت روسی یا مهمیزدار میخوام اگه هستش من قبول میکنم ولی میخوام سالم باشه

چون روزا نیستم که اگه کمک نیاز داشته باشه بهش برسم.

الان خودم یه لاک پشت روسی دارم طفلکی تنهاس همیشه هم تو حیاط میمونه

عاشق کاهوا میشینم یه گوشه ی حیاط کاهورو نشون میدم با اون سرعت زیادش خودشو

میرسونه بخوره لبخند

ولی بهش سیب دادم نخورد , گوجه دادم نخورد , هویجم دادم نخورد , فقط کاهو میخوره میترسم

ضعیف بشه کم کم D\'oh
saeedfish
saeedfish
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کیست که مرا یاری کند (واگذاری بچه گربه، سگ، لاکپست روسی، بلدرچین، خرگوش، کاسکو و....) - صفحة 14 Empty رد: کیست که مرا یاری کند (واگذاری بچه گربه، سگ، لاکپست روسی، بلدرچین، خرگوش، کاسکو و....)

پست من طرف Fariba 5/24/2012, 05:59

من می تونم خرگوش ها یا همستر ها رو قبول کنم.
کسی خرگوش یا همستر برای واگذاری داره؟؟؟
برای خواهر کوچولوی سرطانیم می خوام.
Fariba
Fariba
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف nilufar 5/24/2012, 19:44

لطف کنید از حیوونایی که میخواید واگذار کنید عکس بذارید رز
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف hasti 5/25/2012, 04:01

سلام من تصمیم داشتم لاکیم رو بعد از خوب شدنش که لاکش ترک داشت و دکتر معماریان ترمیمش کرده بود رهاش کنم الان خوبه خوبه اما دکتر معماریان فرمودند که توی محیط طبیعی نمیتونه زندگی کنه ایا کسی میتونه از لاکیم نگهداری کنه خودم شرایطش رو دیگه ندارم اخه فکر کنم که لاکی به یه دوست نیاز داره و من شرایط نگهداریم از دو تا رو اصلا ندارم .
جوجو برکه خرزریه و ماده و فکر کنم 6سالش باشه عکسشم رو اواتارمه D\'oh
یکسری شرایط هم دارم که شخص نگهدارنده باید ساکن تهران باشه و تمامی هزینه های نگهداریش و ... رو خودم تقبل میکنم لاک پشت سبز
لطفا کمکم کنید
مرسی مرسی
hasti
hasti
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف hasti 5/26/2012, 15:50

سلام من تصمیم داشتم لاکیم رو بعد از خوب شدنش که لاکش ترک داشت و دکتر معماریان ترمیمش کرده بود رهاش کنم الان خوبه خوبه اما دکتر معماریان فرمودند که توی محیط طبیعی نمیتونه زندگی کنه ایا کسی میتونه از لاکیم نگهداری کنه خودم شرایطش رو دیگه ندارم اخه فکر کنم که لاکی به یه دوست نیاز داره و من شرایط نگهداریم از دو تا رو اصلا ندارم .
جوجو برکه خرزریه و ماده و فکر کنم 6سالش باشه عکسشم رو اواتارمه
یکسری شرایط هم دارم که شخص نگهدارنده باید ساکن تهران باشه و تمامی هزینه های نگهداریش و ... رو خودم تقبل میکنم
لطفا کمکم کنید
مرسی مرسی
hasti
hasti
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Sara2otrish 5/31/2012, 13:18

سلام دوستان عزیز من عاشق حیوان ها به خصوص پرنده ها هستم 11 گونه پرنده در منزل نگهداری میکنم البته بگم خانه من حالت بیمارستان داره هر کسی که پرندش مریض میشه میاره برای من ارزو داشتم دام پزشک بشم اما به خاطر شرایط مشکل قبولی در این رشته برای خانمها ترجیح دادم خودم یکم دربارش مطالعه داشته باشم این پست را میگذارم تا بدین وسیله اعلام امادگی کنم هرکجا هر فردی پرنده ای داشته باشه که براش یه مادر دل سوز بخواهد من با کمال میل اون رو میپذیرم و قسم میخورم مثل پسر خودم ازش نگهداری کنم اقای دکتر خواهش میکنم شما یا هر کدوم از دوستان که تمایل داشتین با من تماس بگیرین تنها یک مشکل کوچک هست و اون این است که من ساکن اصفهان هستم و یکم مشکل مکانی دارم اگر فاصله مهم نیست باهام تماس بگیرین ممنونم و از تلاشتون برای کمک به مخلوقات خدا قدردانی میکنم .
Sara2otrish
Sara2otrish
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف elnazz 6/12/2012, 14:38

سوال salam aghaye dr aya shoma sag nezhade pug baraye vagozari darid?
elnazz
elnazz
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف shadi1991 6/28/2012, 16:29

سلام آقای دکتر. من امروز راجع به لاک پشتم جسی باهاتون تماس گرفتم که چشماش عفونت کرده، میخواستم بگم من پت اصلیم خرگوشه که حدود 18 تا خرگوش دارم (با وجود واگذاری حدود ده تاشون) و یه سگ خیابونی هم پیدا کردم که یه ماه و نیمه که دستمه... میخواستم ببینم میشه واسه لاک پشتام یه خونواده ی خوب پیدا کنید؟؟ چون اصلا پیش من خوشبخت نیستن...

نژادشون برکه ای اروپاییه، اندازه ی کف دستن جفتشون...
shadi1991
shadi1991
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف سپهر 6/28/2012, 18:07

قا این لاک پشت من چند وقته ای اصلا راه نمیره .. دوست نداره تو اب هم باشه …. چشاش هم دیر باز میکنه .. مثلا امروز ک اوردمش بیرون همین طوره چشاش بسته بود تا این که از خواب بیدارش کردم .. بعدشم از دست ها و پاهاش استفاده نمیکنه یعنی راه نمیره همش کلشو بالا پایین میکنه و صدا در میاره … ممکنه خواب طولانی باشه؟؟؟
مدلش گوش قرمز
سپهر
سپهر
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف arian 9/7/2012, 08:18

سلام آقای دکتر اگر هاسکی دارید به من خبر بدهید
arian
arian
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف arian 9/12/2012, 05:38

سلام آقای دکتر شما توله هاسکی 1ماهه تا 2ماهه لبخند دارید ؟ اگر هاسکی دارید برای من پیام بزارید و عکس و قیمت آن را برای من بفرستید
arian
arian
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف keyvan ebrahimi 5/5/2013, 10:44

salam.man tavanie negah dari az har parandei ro daram.age bood lotfan tamas begirid.09367731458
keyvan ebrahimi
keyvan ebrahimi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف mr.keyvan 8/26/2014, 15:49

سلام
آقای دکتر من میمون رزوس میخوام
شرایط نگهداریشو دارم
mr.keyvan
mr.keyvan
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف mr.keyvan 8/26/2014, 15:51

اگه میمون دارید من حتما میخوام
mr.keyvan
mr.keyvan
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف baharnow 12/12/2014, 07:14

سلام.
من یک لاک پشت برکه ای اروپایی حدودا 3ساله پسر دارم. متاسفانه امکان نگهداریش را دیگر ندارم. جناب دکتر اگر شما موافق هستید ببرمش شمال و آزادش کنم اگر فکر می کنید چون از بچگی دستی بزرگ شده ممکنه در طبیعت نتونه زندگی کنه می تونید کمکم کنید کسی را پیدا کنم ازش نگهداری کنه؟!
ممنون از راهنماییتون
baharnow
baharnow
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

صفحه 14 از 14 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 12, 13, 14

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة