گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گربه پرخاشگر

2 مشترك

گربه پرخاشگر Empty گربه پرخاشگر

پست من طرف ماری11 4/15/2011, 19:43

من یک مشکل عمده با گربه ام دارم. گربه من خیلی پرخاشگره. مرتب و بدون دلیل حتی وقتی که توی اتاق نشستم و کاری انجام نمی دم یک دفعه می پره و گازم می گیره یا پنجول می کشه. من واقعا دوستش دارم و تا الان که نزدیک 2 ساله که پیش منه و با اینکه خونه ام یک آپارتمان کوچکه و جا برای خودمون هم کمه با این حال یک اتاق مخصوص اونه که راحت باشه. اما به محض اینکه میاد بیرون شروع می کنه به حمله کردن و کتک زدن.من هیچ خشونتی باهاش نمی کنم ولی اون انگار اعتماد نداره. همیشه با محبت بهترین غذا رو بهش می دم.با اینکه چند بار بدجور منو زده ولی کاری بهش ندارم اما باز هم هر روز بدتر شده و حالا هم که بالغ شده اسپری کردنش به کارهای دیگرش اضافه شده. من قبلا هم گربه داشتم ولی هیچ کدوم اینجوری نبودن. هر فکری به ذهنم می رسیده انجام دادم ولی اصلا خوب نشد. واقعا مشکل بزرگی شده. نه می تونم بذارم بره چون حتما بلایی سرش میاد. اینطوری هم که تو خونست هر روز یک زخمی به من می زنه.. دوستان با تجربه گربه ای به من بگید توی این شرایط باید چکار کنم.من خیلی برای این فسقلی اذیت شدم چون وجدانم قبول نمی کنه بذارمش بره. از طرفی هم واقعا این وضعیت غیر قابل تحمل شده..؟؟ سوال
اگه عقیمش کنم بهتر میشه؟شاید چون توی خونست مرتب خسته می شه؟ یکبار هم سپردمش به یکی از آشناها رفتم مسافرت،ظاهرا باهاش خوب رفتار نکرده بوده.ممکنه بخاطر همون اینطوری بدبین شده باشه؟ ولی از من نمی ترسه. میاد توی بغلم نوازش می شه. می خوابه حتی. بعد یکدفعه یک گاز بد می گیره و فرار میکنه.من گربه ای داشتم که توی بدترین شرایط هم محال بود گاز بگیره. حالا.. ناراحت
ماری11
ماری11
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

گربه پرخاشگر Empty رد: گربه پرخاشگر

پست من طرف شیوا 4/16/2011, 02:56

خیلی خوشحال ماری جان همسایه ما هم 11تا گربه داشت یک گربش از بچگش اینطوری بود!از این خونه که رفت این پسر بداخلاق رو گذاشت اینجا وقتهایی که من میرم پیشش الکی میاد گاز میگیره یکدفعه!!!فکر کنم مشکل روحی داره!!!اما الان که 1سالی میشه تنها مونده خیلی آقا و آروم شده! متفکر از بچگی پیش شما بوده؟شاید اون موقع اتفاقاتی افتاده...
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ماری11 4/16/2011, 12:23

از حدود 2 ماهگی تو خیابون پیداش کردم. تنها و ترسیده بود.
ماری11
ماری11
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شیوا 4/17/2011, 06:28

متفکر ماری جان این نوروز که راجع بهش گفتم هم همون حدودا توی خیابون صاحبش پیداش کرد اما خب اون از صاحبشمحبت ندید در واقع بیشتر از لحاظ تغذیه و ..بهش رسیدگی میکرد اما این شامپولیون خان باید موجود جالبی باشه با این همه محبت بازم ...!!!فکر کنم با یه دکتر صحبت کنید بهتره شاید علت خاص و در عین حال ساده ای باشه که دیده نمیشه...
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة