گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی

3 مشترك

اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی Empty اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی

پست من طرف ایران دوست 4/12/2011, 06:57

اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی

اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی Animal-Rights-Watch-ARW-799

دیده بان حقوق حیوانات: در پی اقدام شرم آور یک شرکت چینی در تولید جا کلیدی های شانس(!) و استفاده از حیوانات آبی در ساخت آن ها در شرایط شنیع و منجربه آزار و نهایتا مرگ حیوان در فضای بسته، حامیان حقوق حیوانات در دادخواستی به صورت آنلاین اقدام به جمع آوری امضا از مخالفین این اقدام ننگین کرده اند. در کشورهای مترقی و در حیطه جهانی، این گونه دادخواست ها بسیار اثر گزار است. با امضای این دادخواست و مخالفت با تولید این محصول ضد اخلاقی، یک گام برای حمایت از حیوانات برداریم.

لینک دادخواست:

http://www.thepetitionsite.com/3/ban-live-animals-as-key-rings/

متن دادخواست:

Target: Chinese PM Wen Jiabao, UN Wildlife Conservation and Law.
Sponsored by: James Howie, Activist….

This was brought to my attention by a good friend and animal activist Miss Leslie Colon. I don’t know how to put this into words… Key Rings are being sold on the streets of China with LIVE animals sealed in bags… Yes they are sealed in bags to die, there is no air, no food, they say there are nutrients in the bag, but lets be honest its coloured water… Kids are buying these, adults are buys these for luck…. For LUCK after the death of an innocent animal the luck fairy pays these people a visit… This is what I am talking about
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی Empty رد: اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی

پست من طرف ... 4/22/2011, 05:46

وای!خدای من!
آخه آدم انقدر نفهم؟انقدر ظالم؟ موندم چی بگم
...
...
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی Empty رد: اقدام کنید! برای مخالفت با مرگ حیوانات در جا کلیدی های چینی

پست من طرف ایران دوست 5/18/2011, 13:25

با مشارکت ایرانیان: سی هزار امضا بر علیه جاکلیدی های چینی

دیده بان حقوق حیوانات: عکس العمل قابل توجه حامیان حیوانات به تولید جاکلیدی های حاوی حیوان زنده در چین، رکوردی کم سابقه را ایجاد کرد: ۳۰۰۰۰ امضا بر علیه این محصول!

در پی انتشار تصاویر جاکلیدی های چینی که حاوی موجودات زنده در بسته های کوچک بوده و منجر به مرگ تدریجی این حیوانات می شد، حامیان جهانی حیوانات از سراسر دنیا به این اقدام شنیع واکنش نشان دادند. دیده بان حقوق حیوانات نیز همگام با سایر همفکران از عزیزان خواست در این اقدام مشارکت کنند.

هم اکنون و با به انتها رسیدن هدف ۳۰۰۰۰ امضا برای مخالفت با این محصول آزارنده تهیه کننده این دادخواست اینترنتی پیغامی برای تشکر به تمام امضا کنندگان ارسال کرده به این مضمون:

“ما رکورد سی هزار امضا را شکستیم و من به همه شما افتخار می کنم. حالا این نامه ارسال خواهد شد، من این نامه را امروز و هر هفته ارسال خواهم کرد. امیدوارم گوش شنوایی چیدا شود و در این زمینه اقدام کند. از همه شما متشکرم. ارادتمند.

جیمز هووی”

ایران دوست
ایران دوست

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ... 6/4/2011, 18:23

وای...امیدوارم وجدانشون بیدار شه...امیدوارم...
دعا
...
...
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف teresa 6/5/2011, 12:41

از انسان بودنم خجالت میکشم سوال
teresa
teresa
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة