گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درخواست کمک به سگها در تبریز

+4
arefkarimzadeh
ایران دوست
شیوا
marzieh
8 مشترك

درخواست کمک به سگها در تبریز Empty درخواست کمک به سگها در تبریز

پست من طرف marzieh 3/26/2011, 19:34

دوستان من وارد یک سایت شدم که این مطالب رو یک نفر خطاب به حامیان حیوانات نوشته بود . وظیفه خودم دونستم منتقل کنم در مورد صحت مطالب من اطلاعاتی ندارم.:

" در شرایطی که ما داریم سال نو رو در کنار خانواده ها جشن میگیرم تعداد زیادی توله سگ رو انسانهای پست وکثیف از مادرشون جدا کردن و به محل معدوم کردن سگها بردن .طبق اطلاعاتی که من دارم دامپزشکی به نام دکتر بهرنگ با گرفتن 5000 تومان پول داروی بیهوشی برای هر سگ و به جای استفاده از داروی بیهوشی با گرسنه نگه داشتن اونا در قفسهای تنگ و استفاده از میله های اهنین و کوبیدن ان بر سر توله ها و نیز پرتاب انها از بلندی به جاده ها اقدام به کشتار سگها میکنه.ما جمعی از حامیان حیوانات تصمیم داریم روز 15 فروردین با تجمع در محل معدوم کردن سگها و دعوت از مطبوعات و صدا وسیمای تبریز صدای اعتراضمون رو به همه جا برسونیم.دوستان بیایید زبان گویای حیوانات - این مظلوم ترین ومعصومترین موجودات عالم باشیم.بیایید نذاریم با وحشیانه ترین شیوه ها و زجرکش کردن حیوانات اونا رو بکشن.ما اسم خودمون رو انسان گذاشتیم.چشمان معصوم حیوانات به دست یاری ما دوخته شده.استدعا دارم با حضور در این تجمع و یاری رساندن از نظر فکری ومعنوی ویا اطلاع رسانی به دوستان یا هر نهادی که میدونید مفید خواهد بود ما رو در این امر انسانی و مهم یاری کنید. لطفا اگه وجدان بیدار داریم بیکار ننشینیم. پیشرفت فرهنگ هر ملت رو از طرز برخورد مردمش با حیوانات میشه فهمید. با تشکر از کسانی که مارو یاری خواهند کرد... "
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درخواست کمک به سگها در تبریز Empty رد: درخواست کمک به سگها در تبریز

پست من طرف شیوا 3/27/2011, 05:33

دامپزشکی به نام دکتر بهرنگ با گرفتن 5000 تومان پول داروی بیهوشی برای هر سگ و به جای
دامپزشک؟!!!جلاد!!!
یعنی چی اونوقت؟خب چی کار باید کرد کجا هستن دقیقا؟البته همچین دور از انتظار هم نیست اینکارا...متاسفانه نمونه هاش زیاد پیدا میشه D\'oh کاش بدونیم لااقل باید چی کار کنیم!
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 3/27/2011, 06:39

مرضیه گرامی نشانی را میتوانید بگوید؟
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 3/27/2011, 15:01

سلام

وای بر من

جریان این چیه من تو مسافرت هستم فردا هم میرم بیش دکتر معماریان تهران

بچه ها کجای تبریز اتفاق افتاده لطفا کامل توضیح بدید

بچه های تهران ادرس می خوان چیکار والا الان این خبر رو در کاشان می خوانم هنگ کردم
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف marzieh 3/27/2011, 16:16

دوستان این خبر توی صفحه fb به اسم " دوست داران حیوانات" بود. که مخصوص بچه های تبریز هستش

marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 3/27/2011, 17:39

نمیشه از فیس بوک به عنوان منبع خوبی استفاده کرد. لطفاً تحقیق کنید و منبع مورد اعتمادی معرفی کنید تا در مورد این مسئله در تالار مدیریت بحث و تصمیمات لازم برای هرگونه اقدام بر علیه این عمل غیر انسانی و غیر شرعی از طریق انجمن های حمایت از حیوانات گفتگوی لاک پشتی اتخاذ شود.
با تشکر
گفتگوی لاک پشتی
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف marzieh 3/28/2011, 07:55

دوستان من که تبریز نیستم این صفحه ای که من گفتم گمونم شماره تلفن هم داده
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

درخواست کمک به سگها در تبریز Empty معدوم کردن سگهای اهلی تبریزوحومه

پست من طرف دوست داران حیوانات 3/28/2011, 10:37

دوستان عزیز برای اطلاع از جزئیات خبر میتوانید به صفحه فیس بوک ما به نام"دوست داران حیوانات"مراجعه کنید تا از صحت خبرمطمئن شوید.ما عکسها وفیلمهای جدید وبروزی از محل به اصطلاح نگهداری این حیوانات بی زبان وشرایط وحشتناک آنها در فیس بوک گذاشتیم واز فرمانداری محترم شهرتبریز هم مجوزی برای یک تجمع اعتراضی نسبت به این رفتارغیراخلاقی وغیرانسانی با این حیوانات بیچاره،درخواست کرده ایم که در صورت موافقت به استحضارشما گرامان خواهیم رساند

انجمن دوست داران حیوانات(تبریز)
دوست داران حیوانات
دوست داران حیوانات
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

درخواست کمک به سگها در تبریز Empty لینک دیدن عکسهاوفیلمهای محل نگهداری سگها در حومه تبریز

پست من طرف دوست داران حیوانات 3/28/2011, 10:46

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002252012031#!/profile.php?id=100002252012031&sk=wall

اين مطلب آخرين بار توسط دوست داران حیوانات در 3/28/2011, 10:49 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
دوست داران حیوانات
دوست داران حیوانات
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف سارا س 3/29/2011, 05:20

ناراحت

راستشو بخواین من زیاد باور نکردم
فکر نکنم دیگه این همه وحشی باشن D\'oh
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mariana 3/29/2011, 06:19

واقعا که درد آوره منم خوندم و پی آمدش نوشتم که روز 15 فروردین ما هم در تهران برای حمایت از این وحشیگری باید کاری بکنیم سگهای تبریز یا تهران فرقی نداره کسانی مثل دکتر بهرنگ هم در تهران هستند که برای پول خودفروشی میکنند اینها دامپزشک نیستند جلادند و عقوبتی چون همه قاتلان بالفطره دارند چه پستن که از سرمایه های این کشور برای تحصیلات استفاده می کنند بعد هم برای نابودی این حیوانات زبان بسته از آن استفاده می کنند مرگ بر این چنین خودفروشان پست باید منتظر خشم خدا باشند امیدوارم هرچه زودتر به عقوبت الهی دچار شوند دکتر بهرنگ و امثالهم شما جایی در این کشور ندارید لااقل تا وقتی که دامپزشکانی مهربان و رئوف مثل .................... اینجا هستند
mariana
mariana
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف شیوا 3/29/2011, 10:24

سارا س نوشته است:ناراحت

راستشو بخواین من زیاد باور نکردم
فکر نکنم دیگه این همه وحشی باشن D\'oh

خیلی خوشحال سارای عزیز من از این دست اخبار که بشنوم اصلا توش شک نمیکنم!!!از بس که ندیدیم این چیزارو...
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة