گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

براي بچه هايتان خرگوش نگيريد

3 مشترك

براي بچه هايتان خرگوش نگيريد Empty براي بچه هايتان خرگوش نگيريد

پست من طرف شيما 2/6/2011, 05:27

خرگوش حيوان خانگي بچه ها نيست.
هيچ كودكي نميتواند مسئوليت مراقبت از حيواني را به عهده بگيرد. اگر شما نميتوانيد تمام مسئوليتهاي لازم براي خرگوش را بپذيريد هرگز يك خرگوش را به خانه نياوريد.يك كودك ميتواند به خرگوش غذا دهد، تميزش كند يا با او بازي كند اما نميتواند از او نگهداري كند وقتي بيمار ميشود.
كودكان ممكن است وقتي به سنين نوجواني و جواني رسيدند ديگر به خرگوش علاقه اي نداشته باشند، يا به كالج و دانشگاه بروند و در نهايت خرگوش بايد رها شود يا به پناهگاه فرستاده شود.
به خاطر داشته باشيد شما بايد تمام طول زندگي او كنارش باشيد نه فقط چند ماه. اگر مطمئن نيستيد كه ميتوانيد براي مدت طولاني يك خرگوش را نگه داريد به خرگوشهاي پيري كه در پناهگاهها هستند فكر كنيد و يكي از انها را برگزينيد.
منبع : rabbit as children,s pet
http://www.rabbitrehome.org.uk

شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

براي بچه هايتان خرگوش نگيريد Empty رد: براي بچه هايتان خرگوش نگيريد

پست من طرف Foad 2/6/2011, 12:52

متاسفانه والدین به این موارد توجه نمی کنند و مسئولیت جان حیوان زنده را به کودک واگذار می کنند. به نظر من حتی اگر کودکی قصد نگهداری حیوانی را دارد، والدین باید نظارت کامل داشته باشند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

براي بچه هايتان خرگوش نگيريد Empty رد: براي بچه هايتان خرگوش نگيريد

پست من طرف MohammadRN 2/6/2011, 15:54

بهتره موقعی که شخصی میاد تا حیوانی رو برای نگهداری بخره یه پمفلت در مورد نگهداری اون حیوان بهش داده بشه که متاسفانه اینجوری نیست. راستش من رفته بودم cd نرم افزار بخرم صاحب مغازه برگه هایی آماده کرده بود در مورد چگونگی نصب نرم افزارها و هرکی که سی دی می خرید یکی بهش می داد، حالا چرا این در مورد حیوانات اجرا نشده؟ حیوانات که خیلی مهمتر از cd هستند!
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة