گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

صنعت برق در گیلان با محیط زیست سازگار است

2 مشترك

صنعت برق در گیلان با محیط زیست سازگار است Empty صنعت برق در گیلان با محیط زیست سازگار است

پست من طرف MohammadRN 1/26/2011, 13:24

صنعت برق در گیلان با محیط زیست سازگار است
رشت - خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان گیلان از سازگاری بسیارخوب این صنعت با محیط زیست استان خبر داد.
کریم آزادگان در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه صنعت برق صنعتی تخصصی، زمان بر و هزینه بر است، افزود: کارکردن در استانهای مثل گیلان به دلیل موانع اجرایی بسیار سخت و زمان بر است.

وی با تاکید براینکه از مسائل بسیار مهم در صنعت برق حفظ محیط زیست است که باید به آن توجه زیادی شود، اظهارداشت: شرکت برق منطقه ای گیلان از برق های بسیارخوب و سازگار با محیط زیست کشور است که از چرخه انرژی های نو، سیکل ترکیبی و تولید آبی که سازگار با محیط زیست است، استفاده می کند.

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: اولین واحد نیروگاه پره سر در اسفند ماه سال جاری وارد مدار می شود و تا پایان سال 90 از بقیه واحدها نیز بهره برداری خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: قدرت تولید برق گیلان در رابطه با پیک استان گیلان در سال 90 سه برابر مصرف استان خواهد بود که این یک نقطه قوت برای صنعت برق گیلان و تقویت شبکه های سراسری برق است.
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

صنعت برق در گیلان با محیط زیست سازگار است Empty رد: صنعت برق در گیلان با محیط زیست سازگار است

پست من طرف Innocent 1/26/2011, 14:12

همیشه از کابلهای برق تو عکسهام متنفر بودم و همیشه کات شدن.
کاش یه روشی ابداع بشه که نیازی به کابل نباشه.
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة