گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آيا سگ شما در شب پارس ميكند؟

2 مشترك

آيا سگ شما در شب پارس ميكند؟ Empty آيا سگ شما در شب پارس ميكند؟

پست من طرف شيما 1/10/2011, 03:40

آيا سگ شما در شب پارس ميكند؟ 19615839584153590199بسياري از صاحبان سگها شكايت ميكنند كه سگشان شبها پارس مسكند .چطور ميتوان اين رفتار سگ را متوقف كرد؟
ساده است.شما بايد به سگتان اجازه دهيد داخل بيايد و پيش شما بماند جاييكه براي او امن است و او در انجا خوشحال است .
بيرون از خانه سرد است،او خوشحال نيست و آسيب پذير است ،بيرون رانده شده است و فكر ميكند كه ممكن است شما آسيب ببينيد يا به شما حمله شود(او شما را نميبيند).بنابراين اگر هنوز او را نياورده ايد اينكاراربكنيدچراكه او بايد درخانه باشد جاييكه بتواند از شما محافظت كند .او بيشتر ميخواهد مواظب شما باشد تا صندليهاي باغتان .
به هر حال اگر شما پيشنهاد ديگري ميخواهيد اين است كه هنگام شب در جاي خواب سگ به او دوباره غذا بدهيد و يك تكه استخوان بزرگ و خام به او بدهيد تا سرگرمش كند.هيچ كس دوست ندارد مدتها با معده خالي و بدون سرگرمي جايي ساكن بماند.
منبع:petshirink.inf---glynne anderson.animal psychologist
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آيا سگ شما در شب پارس ميكند؟ Empty رد: آيا سگ شما در شب پارس ميكند؟

پست من طرف sheyda 1/10/2011, 05:34

سامی من هم اوایل خیلی پارس میکرد که به دلیل نامناسب بودن جای خوابش بود.از وقتی پیش خودم میخوابه خیلی آروم شده.اما شبا خیلی از خواب بیدارم میکنه
sheyda
sheyda
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة