گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تالاب انزلی احیا می شود

2 مشترك

تالاب انزلی احیا می شود Empty تالاب انزلی احیا می شود

پست من طرف MohammadRN 1/4/2011, 14:54

تالاب انزلی احیا می شود

محمدی زاده اظهار داشت: برخی از تالابهای مهم از جمله تالاب انزلی از اولویتهای این سازمان برای احیا محسوب می شود. به گونه ای که براساس طرح جامع تهیه شده، دریاچه ارومیه، تالاب انزلی، هامون و شادگان احیا خواهند شد.

وی همچنین گفت: هفت میلیارد و 200 میلیون تومان برای لایروبی تالاب انزلی اختصاص یافته است و براساس پیشنهاداتی که در سفر استانی به گیلان به توافق رسید، قرار شد که برای سال آینده 20 میلیارد تومان اختصاص یابد. اما این طرح جامع به حداقل 100 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که امید است ظرف پنج سال آینده موفق شویم تالاب را لایروبی کرده و از ورود پسابها، فاضلابها، زهکشها و پسماندها به این تالاب جلوگیری کنیم.

محمدی زاده در پایان درباره حل معضل آلودگی هوای تهران نیز افزود: طرحهای جامعی با مجلس شورای اسلامی تهیه شده است که براساس آن برای تهران و هفت کلانشهر دیگر برنامه های جامعی اجرا خواهد شد که طبق آن جلوگیری از ورود خودروهای فرسوده و موتورسیکلتها و جلوگیری از فعالیت صنایع و کارخانه های آلوده کننده در دستور کار است. همچنین در رابطه با سوخت نیروگاهها تصمیم گرفته شده که از مصارف فسیلی به سمت سوختهای پاک هدایت شوند.
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تالاب انزلی احیا می شود Empty رد: تالاب انزلی احیا می شود

پست من طرف Foad 1/4/2011, 15:01

یکبار تالاب انزلی را با گوگل ارت دیدم، وحشت کردم، رنگ آبش سیاه بود.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

تالاب انزلی احیا می شود Empty رد: تالاب انزلی احیا می شود

پست من طرف MohammadRN 1/4/2011, 20:09

متاسفانه اوضاع تالاب روز به روز داره وخیم تر میشه و خیلی نگرانم. الان پروانه موتور یک قایق موتور به کف تالابی می خوره که میگن قبلاً توش کشتی می اومده
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة