گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پیش نویس قوانین جدید فوروم لاکپشتها

+3
MohammadRN
شيما
Developer Programmer
7 مشترك

پیش نویس قوانین جدید فوروم لاکپشتها Empty پیش نویس قوانین جدید فوروم لاکپشتها

پست من طرف Developer Programmer 12/17/2010, 13:17

کلیه کاربران عزیز توجه کنین.
جهت ارج نهادن به نظرات شما، می تونین در خصوص پیش نویس قوانین و مقرارات جدید، به طور منطقی و با دلیل بحث کنین. شایان ذکره که این قوانین بعد از زمان اندک به قطعیت رسیده و کلیه کاربران موظف به رعایت آن خواهند بود.

همه کاربران عزیز با عضویت در این سایت می پذیرند که:

1) نام کاربری و تصویر مناسب با شئونات جامعه را انتخاب نمایند.
1-2) تنها یک نام کاربری خواهند داشت. در غیر اینصورت، مدیریت سایت، مجاز است به دلخواه یک یا همه نام ها را حذف کند
2)پست خود را در بخش مرتبط و با موضوع مناسب ارسال نمایند.
3)به منزله تشکر صرفا از دکمه تشکر استفاده نمایند.
4)صرفا پیرامون موضوع بحث نموده و از چاق سلامتی و ارسالهای بی مورد(off) خودداری نمایند.
5) هرگونه بحث و جدل خارج از بحث تاپیک را صرفا از طریق پیغام خصوصی (PM) انجام دهند.
6) از کلمات کشدار (مانند مممممنننننننننووووووونننننننممممم ) استفاده نکنند.
7)ترجیحا کلیه تصاویر را در یک آپلودسنتر مناسب آپلود کرده و تصاویر را واترمارک کنند.
8) از امکانات سایت جهت مقاصد تبلیغاتی(نظیر تبلیغ و دعوت به فوروم های دیگر)، ارسال اسپم، اعلام فروش وسایل آکواریوم و موجودات زنده استفاده نمی کنند.
9) با مدیران سایت جهت ارتقاء نظم و بار علمی در خور سایت تخصصی موجودات زنده، همکاری نمایند.
10) از ارسال هرگونه پست و انجام فعالیت سیاسی پرهیز نمایند.
11) از کلمات زشت و رکیک یا از به کارگیری هرگونه الفاظی که مخالف هنجارهای جامعه باشد، خودداری کنند.
12) از به حاشیه کشیدن تاپیک در صورتیکه خارج از بحث تاپیک باشد خودداری نمایند.
13) توهین یا پرخاش به هر شکل و به هر نحو ننمایند.
14) از ارسال هرگونه جک، لطیفه یا مطلبی که به ملیت یا مذهب فرد خاصی توهین کند یا مورد تمسخر قرار دهد خودداری می کنند.
15) از ارسال مطالبی که ارتباطی به سایت تخصصی موجودات زنده ندارد(نظیر مباحث ازدواج) خودداری کنند.
16) از انجام هرگونه فعالیت خرابکارانه نظیر ارائه لینک کرک، نفوذگری،ویروس و امثالهم خودداری کنند.
17) پستهای بی محتوا (نظیر ارسال فقط شکلک) ارسال نخواهند کرد.
18) منبع تمام مطالب برگرفته از دیگر منابع را ذکر کنند.
19)از مطالب فروم در وبلاگها/سایهای دیگر بدون ذکر نام نویسنده، نام فروم یا لینک مطلب در فروم و کسب تکلیف از نویسنده مطلب استفاده ننمایند.
20) پستهای فینگلیش(نوشتار چت روم) نخواهند داشت.
21) در صورت رعایت نکردن موارد مذکور، مدیران مربوطه مجازند نسبت به ویرایش و حذف پست/تاپیک ضمن تذکر به کاربر اقدام نمایند. در صورت نکرار مجدد، مدیران می تونن کاربر را برای چند روز یا همیشه Ban کنن.

با تشکر
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پیش نویس قوانین جدید فوروم لاکپشتها Empty پیش نویس

پست من طرف شيما 1/12/2011, 01:20

آقاي زوار مرسي از تذكرتان فقط يك درخواست دارم .به هر ترتيب كه صلاح ميدانيد و با هر جمله اي كه شايسته ميپنداريد ماده اي با اين محتوا كه مطالب غير مرتبط با حيوانات در سايت درج نشود به قوانين اضافه نماييد .هميشه از اينكه وقتي وارد سايت مثلا پرشين پت ميشوم ودهها پست ازدواج فلان هنر پيشه،صندلي داغ،استرس،راههاي موفقيت و...را ميبينم كلافه ميشوم به نظرم مطالب فروم بايد با هدف آن هماهنگ باشد و به آن كمك كند .خوشبختانه اينجا چنين چيزي بسيار كم ديده ميشود اما اين روزها پستهاي بيربط يا مخالف هدف را ميبينم كه ناخوشايند است.
سپاس
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

پیش نویس قوانین جدید فوروم لاکپشتها Empty رد: پیش نویس قوانین جدید فوروم لاکپشتها

پست من طرف MohammadRN 1/12/2011, 06:08

آقاي زوار مرسي از تذكرتان فقط يك درخواست دارم .به هر ترتيب كه صلاح ميدانيد و با هر جمله اي كه شايسته ميپنداريد ماده اي با اين محتوا كه مطالب غير مرتبط با حيوانات در سايت درج نشود به قوانين اضافه نماييد .هميشه از اينكه وقتي وارد سايت مثلا پرشين پت ميشوم ودهها پست ازدواج فلان هنر پيشه،صندلي داغ،استرس،راههاي موفقيت و...را ميبينم كلافه ميشوم به نظرم مطالب فروم بايد با هدف آن هماهنگ باشد و به آن كمك كند .خوشبختانه اينجا چنين چيزي بسيار كم ديده ميشود اما اين روزها پستهاي بيربط يا مخالف هدف را ميبينم كه ناخوشايند است.
سپاس

با تشکر از جناب زوار ، سخنان خانم شیما دقیقاً چیزی هست که من هم می خواستم بهش اشاره کنم.
خانم شیما از شما هم تشکر می کنم
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پیش نویس قوانین جدید فوروم لاکپشتها Empty رد: پیش نویس قوانین جدید فوروم لاکپشتها

پست من طرف شيما 1/31/2011, 06:16

آقاي زوار مرسي از توجهتون و اضافه كردن بند 15 به قوانين
يه درخوست ديگه دارم كه جهت پيشگيري از اتفاقي كه در سايتهاي ديگه افتاد ذكر ميكنم و اينكه ديدم كاربران آنجا اينجا هم عضو شده اند
اين مطلب را به قوانين سايت اضافه كنيد كه قرار دادن هرگونه مطلب برعليه حيوانات(مثلا گربه ها نازايي مي آورند يا سگها به اطفال صدمه ميزنند) و مطلب و عكس از رنج و كشتار همه انواع حيوانات (جز در امضاي پتيشن ها و اطلاع رسانيها)مانند خورده شدن خرگوش و...درمورد عزيزاني كه اگزاتيك پت دارند را مانع شود.
سپاس از مديريت به جايتان
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

پست من طرف Bahman 10/1/2011, 18:50

به طور خلاصه: من 6 لاک پشت گوش قرمز و 1 لاک پشت نرم پشت دارم و تاکنون به بهترین وجه از آنها نگهداری میکنم (بهترین ماهی-میگو داروهای تقویت کننده که دامپزشک تجویز کرده و...)متاسفانه بواسطه کم بود جا حاظرم به شخصی که شما قبول دارید 2 گوش قرمز با آکواریوم تصفیه -بخاری و ... هدیه کنم و فقط یک شرط دارم:اگر شخصی این ها را خواست واقعا آنها را دوست بدارد و از آنها به نحو احسن نگداری کند.
با احترام بهمن
Bahman
Bahman
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف لاکی 10/2/2011, 12:20

شیما خانم ولی بنظر من در رابطه با مطالب علیه حیوانات بد نیست که در سایت نوشته بشند این خیلی خوب میشه اگر ما بتونیم این مواردرارد و از حق حیوانات دفاع کنیم
در ضمن بهمن جان این مطلب را در بخش واگذاری قرار ده
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف msafdel 10/4/2011, 07:39

اين مطلب را به قوانين سايت اضافه كنيد كه قرار دادن هرگونه مطلب برعليه حيوانات(مثلا گربه ها نازايي مي آورند يا سگها به اطفال صدمه ميزنند) و مطلب و عكس از رنج و كشتار همه انواع حيوانات (جز در امضاي پتيشن ها و اطلاع رسانيها)مانند خورده شدن خرگوش و...درمورد عزيزاني كه اگزاتيك پت دارند را مانع شود.
من هم با لاکی موافقم. این پاک کردن صورت مسئله است. اگه اجازه بدیم مخالف ها حرفشونو بزنن هم یک فضای باز در اختیار همه گذاشتیم و هم می تونیم بهشون جواب بدیم و قانعشون کنیم. اصلا شاید در بعضی موارد حق با اونها باشه
msafdel
msafdel
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

کاربر منتخب مدیرکل انجمن

پست من طرف لاکی 10/7/2011, 01:57

ولی بنظر من درستی حرف های اونها چندان هم ثابت شده نیست زیرا حتی اگه این موارد در حیوانات صادق باشه اگر موارد ایمنی در نگهداریشون رعایت بشه بلا اشکاله
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hooman04 11/30/2011, 08:34

اول سلام
چرا سايتتون همش عربيه ؟؟؟ ضمن اينكه خيلي گنگ تعريف شده.من مثلا ميخواستم درباره ماهي سوال كنم اما از اين قسمت سر درآوردم .
hooman04
hooman04
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة