گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

میگو خشک و فریز شده برای تعذیه آبزیان

3 مشترك

میگو خشک و فریز شده برای تعذیه آبزیان Empty میگو خشک و فریز شده برای تعذیه آبزیان

پست من طرف Foad 12/6/2010, 15:28

من قبلا به ماهی هام میگو خشک می دادم ولی الان میگوهای خشکم تمام شده، می خواستم بدانم میگو خشک و فریز شده برای ماهی ها خوب است؟ برای چه ماهی هایی و چقدر؟ اگر خوب است برم و یک بسته میگو خشک بخرم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

میگو خشک و فریز شده برای تعذیه آبزیان Empty رد: میگو خشک و فریز شده برای تعذیه آبزیان

پست من طرف MohammadRN 12/6/2010, 15:52

به نظرم خوبه به ماهی هاتون میگو خشک فریز شده بدید اما مراقب باشید هر بار که از فریزر بیرون میارینشون دیفراست نشن و دوباره تو فریزر نزارین ::❗ چون کیفیتشون و از دست می دن. به چه ماهی هایی می خواین بدین مهندس؟
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

میگو خشک و فریز شده برای تعذیه آبزیان Empty رد: میگو خشک و فریز شده برای تعذیه آبزیان

پست من طرف Developer Programmer 12/6/2010, 16:08

هیچ چیز جای زنده و یا فریز شده رو نمی ده، در حد امکان خشک نخرید..
مهندس یک بار آرتمیا زنده بده ببین چیکار میکنن! واسه همه نوع ماهی جواب میده
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 12/6/2010, 16:19

من قبلا میگو خشک داشتم به همه ماهی ها می دادم. پودرش را ماهی های کوچکتر و تیکه های بزرگش را ماهی های بزرگ می خوردند.
آرتمیا هنوز امتحان نکردم، چون دوست دارم خودم هچ کنم و به نظرم اینا که بیرون می فروشند زیاد تمیز نیست!
می خواستم خشکش را بخرم و به ماهی ها بدم، چون شنیدم که می گن برای ماهی ها خوب است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 12/16/2010, 19:28

مهندس میگو فریز گرفتین؟
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 12/16/2010, 20:26

از انواع غذای منجمد ماهیان آکواریوم، شاه میگو فریز شده هم هست که به ماهی های بزرگ می دهند. البته من خودم تا به حال امتحان نکردم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة