گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

یوفا خوزه مورینیو و همدستانش در رئال مادرید را محروم و جریمه کرد

2 مشترك

یوفا خوزه مورینیو و همدستانش در رئال مادرید را محروم و جریمه کرد Empty یوفا خوزه مورینیو و همدستانش در رئال مادرید را محروم و جریمه کرد

پست من طرف MohammadRN 12/1/2010, 05:24

یوفا خوزه مورینیو و همدستانش در رئال مادرید را محروم و جریمه کرد

خوزه مورینیو و باشگاه رئال مادرید به دلیل اینکه دو بازیکن این تیم در دیدار با آژاکس در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از روی عمد کارت زرد دوم را گرفتند، جریمه شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرخیو راموس و ژابی آلونسو در دیدار با آژاکس در تاریخ 23 نوامبر در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با سفارش مورینیو، سرمربی رئال مادرید، کارت زرد دوم را دریافت کردند تا از بازی اخراج شوند تا برای مرحله حذفی رقابت ها اخطار نداشته باشند. یرزی دودک و ایکر کاسیاس پیغام مورینیو را به دو بازیکن میانه زمین رسانده اند.

کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، مورینیو را به همین دلیل از نشستن از دو بازی بر روی نیمکت این تیم محروم کرد ضمن اینکه 40 هزار یورو هم این مربی را جریمه کرد.

بر پایه گزارش رویترز، باشگاه رئال مادرید هم به همین دلیل 120 هزار یورو جریمه شد ضمن اینکه دودک (5 هزار یور)، کاسیاس (10 هزار یورو) و آلونسو و راموس هر کدام 20 هزار یورو جریمه شدند.
"خبرگزاری مهر"
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

یوفا خوزه مورینیو و همدستانش در رئال مادرید را محروم و جریمه کرد Empty رد: یوفا خوزه مورینیو و همدستانش در رئال مادرید را محروم و جریمه کرد

پست من طرف Foad 12/1/2010, 07:32

با همه این کارهاش بازم 5 تا از بارسلونا خورد :

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

یوفا خوزه مورینیو و همدستانش در رئال مادرید را محروم و جریمه کرد Empty رد: یوفا خوزه مورینیو و همدستانش در رئال مادرید را محروم و جریمه کرد

پست من طرف MohammadRN 12/1/2010, 12:23

خیلی حالگیری شد
من طرفدار مورینیو هستم
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة