گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اشتراک گذاری بی سیم اینترنت لپ تاپ به گوشی موبایل

2 مشترك

اشتراک گذاری بی سیم اینترنت لپ تاپ به گوشی موبایل Empty اشتراک گذاری بی سیم اینترنت لپ تاپ به گوشی موبایل

پست من طرف Foad 11/26/2010, 10:44

این روش برای من که مودم ADSL ام خروجی وایرلس ندارد مناسب بود. اگر شما هم مثل من هستید، حتما از این روش استفاده کنید:

آموزش اشتراک گذاری اینترنت بین لپ تاپ و گوشی موبایل از طریق وایرلس

اشتراک گذاری بی سیم اینترنت لپ تاپ به گوشی موبایل Share-wireless

گوشی ها و لپ تاپ های جدید امروزی همگی دارای سیستم وایرلس هستند و این امر باعث می شود این مسئله به ذهن هر کسی خطور کند که چگونه اینترنت ADSL لپ تاپ خود را به صورت بی سیم با گوشی خود به اشتراک بگذارد؟
روش های بسیاری در سایت های مختلف شرح داده شده است که به شخصه تمامی آن ها را تست کرده ام اما جواب نگرفته ام. زیرا این مسئله ساده را بیش از حد پیچیده شرح داده بودند.

در این مطلب سعی شده است تا ساده ترین روش برای این کار را به شما آموزش دهیم.

ادامه در آموزش اشتراک گذاری اینترنت بین لپ تاپ و گوشی موبایل از طریق وایرلس

Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اشتراک گذاری بی سیم اینترنت لپ تاپ به گوشی موبایل Empty رد: اشتراک گذاری بی سیم اینترنت لپ تاپ به گوشی موبایل

پست من طرف MohammadRN 12/6/2010, 15:49

میشه اینترنت و از طریق کابل usb به موبایل وصل کرد؟ :::huh:::
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

اشتراک گذاری بی سیم اینترنت لپ تاپ به گوشی موبایل Empty رد: اشتراک گذاری بی سیم اینترنت لپ تاپ به گوشی موبایل

پست من طرف Foad 12/6/2010, 16:21

بستگی به گوشیت داره. گوشی من که ویندوز موبایل است و وقتی وصلش می کنی به پی سی خیلی با هم راحت کنار میان! تو گوشی های دیگه هم نیاز به برنامه روی پی سی هست. روشی که در پست قبلی قرار دادم خیلی جالب است و خودم ازش استفاده می کنم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة