گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد

5 مشترك

سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد Empty سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد

پست من طرف teresa 10/27/2010, 07:19

یک مرد اهل میشیگان آمریکا سگش را انگشت شست پای او در حالی گیجی ناشی از مستی بود،‌ جویده بود،‌ نجات‌بخش خود معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز جری دوتت 48 ساله در خانه‌اش در شهر راکفورد میشیگان از خواب بیدار شد و متوجه شد سگش انگشت شست پای راستش را جویده است.

او گفت: "سگم،‌از نژاد جک راسلا تریر، همیشه با من روی تختخواب می‌خوابید. آن شب وقتی بیدار شدم و به پایم نگاه کردم،‌ دیدم غرق خون است و سگم با سبیل خونین به من نگاه می‌کند.

همسر دوتت،‌روز،‌او را به سرعت به بیمارستان رساند و معلوم شد که او دچار دیابت نوع 2 است. انگشتان پای او به شدت دچار عفونت بود و جراحان باقیمانده انگشت شست او را قطع کردند. همسر دوتت،‌ یک نرس مجوزدار،‌ است برای هفته‌ها با شوهرش جر و بحث کرده بود تا پنجه پای دچار عفونتش را به پزشک نشان دهد.

در شب حادثه او مقدار زیادی مشروبات الکلی نوشیده بود. دوتت گفت:‌"در این زمان من خوددرمانی می‌کردم. نتیجه این ماجرا این بود که سگ باعث نجات جان من شد، زیرا در غیر این صورت من به نزد دکتر نمی‌رفتم."

این زوج گفتند از اینکه سگ‌شان به نام کیکو،‌ فهمیده بود که پای صاحبش دچار عفونت است و نیاز به درمان دارد،‌ شگفت‌زده هستند.

روز،‌همسر دوتت،‌گفت:‌ "او تنها بخش دچار عفونت را جویده بود و جدا کرده بود،‌ و در محل استخوان سالم متوقف شده بود."

سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد 2010_8_8_21_34_4
teresa
teresa
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد Empty رد: سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد

پست من طرف MohammadRN 10/27/2010, 07:26

مطلب بسیار شگفت انگیزی بود
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد Empty رد: سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد

پست من طرف لوما 10/27/2010, 08:52

عجب سگ باحالي
لوما
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 10/27/2010, 13:33

یعنی جیسون هم برای همین انگشت من را گاز گرفت؟ فکر نمی کنم جیسون به باهوشی این سگ باشد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف shervin22 10/27/2010, 14:59

قشنگ بود آفرین
shervin22
shervin22
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف teresa 10/27/2010, 15:08

ببخشید اقا فواد،مگه پنجه پای شما هم مشکلی داشت؟ متفکر
teresa
teresa
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 10/27/2010, 15:20

من فکر نمی کنم مشکلی داشته باشم ولی دیروز که سعی کردم سگ مزبور (جیسون) را نوازش کنم، انگشتم را گاز گرفت! نمی دانم؛ گفتم شاید منم بیماری داشتم که جیسون می خواسته با گاز گرفتنم بهم کمک کند.

سگی که انگشت پای صاحبش را جوید و جان او را نجات داد 54089810400437056906
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف teresa 10/27/2010, 15:31

چه سگ خوشگلی، لبخند
خدا واستون حفظش کنه.کاش منم میتونستم سگ و گربه داشته باشم ولی تو خونه ما ممنوعه،اگه مامانمم راضی بشه این همسایه ها نمیذارن ناراحت
teresa
teresa
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة