گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خاراندن دم توسط لاکی

2 مشترك

خاراندن دم توسط لاکی Empty خاراندن دم توسط لاکی

پست من طرف کیمیا 9/23/2010, 06:50

از دیروز لاکیم هی دمشو میخارونه و برای این کار از پاش استفاده میکنه.امروز هم از دمش خون اومد!من خیلی ترسیدم اما کاری از دستم بر نمی یاد.
من 5 ساله که از لاکیهام مواظبت میکنم و هیچ مشکلی پیش نیومده بود تا دیروز.خشکی هم واسشون درست کردم.

هم غذا میخوره و هم شیطونی میکنه.غذاش پلت و سبزی و کاهو و غذای لاک پشت.گاهی نیز ماهی

من در موقعیتی هستم که نمیتونم به دامپزشک مراجعه کنم لطفا کمکم کنید. ناراحت ناراحت D\'oh

خاراندن دم توسط لاکی 43894590726962694144
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خاراندن دم توسط لاکی Empty رد: خاراندن دم توسط لاکی

پست من طرف Ronia 9/23/2010, 15:11

کیمیا جان به نظر من لاک پشت ها به میزان خیلی کمی روی سطح لاکشون هرمی شده که ممکنه به مرور بیشتر هم بشه و علائم خیلی خفیف دفرمیتی به خصوص روی پایینی وجود داره، البته من اینطور احساس می کنم. که فعلاً جای هیچ نگرانی نداره ولی به طور کلی سعی کن میزان پلتشون رو کمتر کنی و مصرف سبزیجات و ماهی بیشتر بشند توی این اندازه به پروتئین کمتر و کلسیم بیشتری احتیاج دارند.
ایرادی نداره که دمش رو بخارونه. برای زخم شاید یکی از لاک پشت ها دم دیگری رو گاز گرفته باشه
شاید هم ناخواسته چیزی بهش چسبیده بوده و سعی کرده بخارونه اما باعث شده که زخم بشه
به اندازه یه نیم درجه دمای آبش رو بالا ببر (نه بیشتر) و از لاک پشت دیگه جداش کن و ارتفاع آب رو کاهش بده خشکی و لامپ هیتر و یو وی هم حتماً باشه(شرایط قرنطینه) اگر زخم دمش بهتر نشه حتماً به کمک پزشک احتیاج داره
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة