گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان

+7
مرضیه
kim-kim
sheyda
parsaa_91
sharareh
amiir
Alireza
11 مشترك

صفحه 1 از 4 1, 2, 3, 4  الصفحة التالية

فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان Empty فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان

پست من طرف Alireza 9/18/2010, 15:20

سلام!
مدت هاست که توی دنیای مجازی فووپت، از یک رتریور طلایی به نام ماک نگهداری میکنم.الان هفت ماهشه.بازی میکنه،غذا میخوره، حمام میره، میخوابه و ...
به فکرم رسید که این سایت رو اینجا هم معرفی کنم.آیا دوست دارین از یه پاگ،سیامی،گربه پرشین،گریت دین یا ... به صورت مجازی نگهداری کنید؟ ولی بدونید که مسئولیت هاتون با پتهای واقعی هیچ فرقی نداره و فقط مجازیه!
پس اگه شرایط نگهداریش رو دارین، معطل نکنید و یه حیوون مجازی رایگان بگیرید!

http://www.foopets.com

عکس ماک : فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان 3QeBRoLDHO0U_t
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان Empty رد: فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان

پست من طرف amiir 9/19/2010, 07:51

ممنون خيلي باحال بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود.
اما اين كه پولي.
amiir
amiir
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان Empty رد: فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان

پست من طرف sharareh 9/19/2010, 08:16

اره پولی بود!
sharareh
sharareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sharareh 9/19/2010, 08:19

من پشیمون شدم ! دیگه کاری نمیتونم بکنم ؟
sharareh
sharareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 9/19/2010, 11:00

نه خیر کاملا هم رایگانه خود پت.ولی برای استفاده از سایر امکانات یا باید از پول واقعی یا از پول مجازی سایت که با فعالیتتون کسب میکنید استفاده کنید.
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 9/19/2010, 12:02

عالی بود. شاید با این بشه لذت داشتن سگ رو تا زمان مستقلی داشت گریه

درضمن من یه هاسکی دارم. سفیدوسیاه هست. میشه رنگش رو تغییر داد یا چیزی براش خرید. اگه بخوای ببریش جایی غیر از اون پارک با توجه به عکسایی که تو خود سایت هست چه کار باید کرد؟؟؟؟

میشه همزمان 2تا سگ کنار هم داشته باشی؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sheyda 9/19/2010, 12:21

منم نتونستم انجام بدم.
یکی قشنگ توضیح بده.میخوام یه داداش واسه ملوسم پیدا کنم
sheyda
sheyda
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 9/19/2010, 12:25

رنگش رو که نه ولی میتونی براش وسایل بخری.بسته به نوع فعالیتت پول مجازی دریافت میکنی و به کمک اون میتونی از فوشاپ خرید کنی.میتونی یه سگ یا گربه ی دیگه هم براش بیاری و حتی میتونن جفت گیری کنن و بچه دار شن و بچه هاشون رو بفروشی.
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 9/19/2010, 12:37

من اون الماسام شد 1.100 تا و level 10 هستم.
چطوری باید یکی دیگه بیارم؟؟؟؟
وسایل چطوری بخرم؟؟؟
تایمرم توموم شد close زد به شیشه تا 15 ساعت دیگه گریه
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 9/19/2010, 13:21

من ثبت نام کردم ولی نمیدونم الن باید چیکار کنم!؟!؟آقا علیرضا میشه کمکم کنید؟؟؟؟ کمک کمک کمک
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 9/19/2010, 13:24

یسری آیتم مثل قلاده ، ظرف اب و .... اینا داری. باید کاری کنی (مثلا رو پتت کلیک کن خودشو لوس کنه توپ باز شه توپو بزن بازی کنه ببرش پیاده روی و.....)

تا الماس بده. اسم هم انتخاب کن

تا اینجاشو فهمیدم متفکر
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 9/19/2010, 13:27

مثل پارسا جان عمل کنید.
طول میکشه تا یکی دیگه بتونین بگیرین.
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 9/19/2010, 13:28

من login که میشم یه صفحه میاره که باید pet رو انتخاب کنی.من انتخاب میکنم ولی نمیتونم کاره خاصی انجام بدم....!!!؟؟؟؟ کمک کمک
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 9/19/2010, 14:00

ببینید
وارد خود سایت که میشید، اون پایین چندتا گزینه برای انتخاب کردن قرار داده، یکی رو انتخاب میکنید و بعد در سمت راست اطلاعات حساب کاربری خودتون رو وارد میکنید.مثل یوزنیم و پسورد و تاریخ تولد و مرد یا زن بودن رو.بعد روی گزینه ای که پایین هست کلیک میکنید، یه بخش جدید میاد که باید ایمیلتون رو وارد کنید.بعد از وارد کردن ایمیل و انتخاب کشورتون و اعلام موافقت با قوانین سایت و کلیک روی گزینه ی پایینی، یک ایمیل فعال سازی براتون ارسال میشه.
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 9/19/2010, 14:04

از این طریق عضو سایت بشید :
http://www.foopets.com/signup
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 9/19/2010, 14:22

اینا چیزی نیست . برای خرید توضیح بده تورو خدا

من اینو برای اموزش پیدا کردم. کسی بلده ترجمه کنه http://www.foopets.com/faqs
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 9/19/2010, 14:36

خرید چی؟
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف kim-kim 9/19/2010, 14:50

من تقریبا موفق شدم...فقط زده sorry we're closed.....
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 9/19/2010, 15:04

خرید وسایل. نمیدونم وقتی میبرمش پیاده روی فقط تو یه جا هست درصورتی که تو عکسای خود سایت جاهای مختلفی هست.

راستی روزی چند ساعت میشه بازی کرد؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 9/19/2010, 15:12

بسته به نوع فعالیتت بیشتر میشه مقدار مدتی که میتونی باهاش باشی :دی
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sheyda 9/19/2010, 15:15

ای باب
من ثبت نام کردم
اما اینایی که شما میگین رو نمیتونم پیدا کنم D\'oh
sheyda
sheyda
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 9/20/2010, 00:49

منم لاگ اين شدم.اما تا pet رو انتخاب ميكنم ميره روي كرديت كارت.چه كار كنم.من(Roxie) هاسكيمو مي خوام
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 9/20/2010, 01:08

فکر کنم یه جایی اشتباه کردی مریم جان . روی join clup....زدی حتما.

من تا 3 ساعت دیگه باید صبر کنم تا مغازه باز شه
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

فووپت، سگ ها و گربه های خانگی مجازی به رایگان Empty متن ترجمه شده اموزش این سایت. (یکم جملات جای فعلش عوض شده ولی بهتر هست از هیچی)

پست من طرف parsaa_91 9/20/2010, 01:31

قوانین فرزندخواندگی

FooParent عزیز ، لطفا به دقت این بررسی قبل از متعهد شدن به اتخاذ FooPet :
FooPets نیازمند عشق

شما FooPet نیازهای عشق و توجه را از شما خواهد شد. پت و بازی با آن هر زمان که شما می توانید ، و نه تنها به شما FooPet شادتر شود ، اما پیوند میان شما و آن رشد قوی تر در طول زمان.
FooPets واقعی هستند

شما FooPet موجودی واقعی که زندگی آنلاین است. این را تاریخ تولد و طول عمر 10/20 سال است که بسته به اینکه چگونه به خوبی شما مراقبت از آن. آن سن و عمل متفاوت در طول زمان.
غذا و آب روزانه

FooPet شما نیاز به تغذیه و سیراب هر 24 ساعت ، در حداقل لخت. دوستان شما و یا اعضای FooPet دیگر را می توانید به شما کمک خوراک و آب FooPet شما اگر شما به دور است ، اما مسئولیت خود را به ترتیب مراقبت مناسب در غیاب شما.
چیزهایی که ممکن است اتفاق بد

FooPet شما ، مانند یک توله سگ یا بچه گربه واقعی ، منوط به مشکلات سلامتی مختلف ، و اگر شما توصیه می شود برای راهنمای مراقبت از آن پیروی نمی کنند ، آن ممکن است به خوبی انجام دهید.
پیامدهای به مراقبت ضعیف

شما FooPet نمی تواند "uninstalled" یا "ترک" -- اگر شما را متوقف تغذیه و آبیاری FooPet خود ، آن را خواهد FooShelter گرفته شده برای دریافت مراقبت های مناسب. لطفا در نظر responsiblities درگیر قبل از اتخاذ FooPet.

بازگشت به بالا
شروع
من فقط به تصویب رسید FooPet من ، اکنون چه؟

شما داده خواهد شد 500 FooGems. این اولیه 'شروع' صندوق را می توان در مواد غذایی حیوان خانگی ، لوازم ، داروها استفاده می شود ، و بسیاری از اقلام تزئینی.
چگونه من آب و غذا FooPet را بیان می کنم؟

با کلیک بر روی آیکون بطری آب در حوض منو. آب به طور خودکار در کاسه را پر کنید و تا زمانی که حیوان خانگی شما راضی می نوشند. بعد ، با کلیک بر روی آیکون مواد غذایی در کاسه حوض منو. مواد غذایی خواهد شد به کاسه بریزید و حیوان خانگی خود را راضی خواهد کرد تا بخورم.
چگونه حیوان خانگی من و مالش FooPet خودم تهیه کنم؟

کلیک کنید و نگه دارید ماوس خود را روی سر حیوان خانگی شما ، گردن و شکم. برخی از نقاط پنهان شیرین وجود دارد ، بنابراین آزمایش!
چگونه می توانم با FooPet من بازی؟

با کلیک بر روی آیکون اسباب بازی در حوض منو ، که 'از خاکستری به شما اجازه می دانیم که از آن فعال شده است و بازی به محض لود.

بازگشت به بالا
مراقبت از FooPets
هر چند وقت یکبار باید غذا و آب FooPet خودم تهیه کنم؟

شما باید FooPet خود غذا حداقل یک بار در هر 24 ساعت است. توجه : FooPet شما نمی خواهد خواست تا برای بازی مناسب تغذیه شوند.
چه اتفاقی می افتد اگر من اهمیتی نمی دهند برای سگ من هر ساعت 24؟

پس از 5 روز بدون غذا یا آب ، FooSamaritan برای حیوان خانگی شما مراقبت و به شما اخطار اخطار بفرستد. (اطمینان حاصل کنید که قبول می کنید اطلاعیه ها ایمیل خود را در تنظیمات حساب). بعد از سه (3) تغذیه متوالی / waterings توسط FooSamaritan ، حیوان خانگی شما به ارمغان آورد و repossessed FooShelter است که در آن سلول برگزاری آن ادامه خواهد داد تا زمانی که شما برای اصلاح کردن حیوان خانگی شما مراقبت می شود. شما یک هفته به اصلاح کردن حیوان خانگی خود را قبل از فرصت است تا اعضای دیگر جامعه باز کرد.
من پت تا repossessed توسط FooSamaritan بوده است. چگونه پشت حیوان خانگی من را دریافت کنم؟

شما از این فرصت برای اصلاح کردن حیوان خانگی شما ، اما باید آن را در ظرف 1 (1) هفته تملک ثانوی انجام می شود. پس از جریمه نقدی یا 5 یا FooDollars 5،000 FooGems به شما پرداخت ، حیوان خانگی شما به شما بازگردانده. پرداخت جریمه نقدی خود را با رفتن به پروفایل شما. با کلیک بر روی لینک در کنار حیوان خانگی خود را در قفس و کامل معامله.

اگر 1 (1) هفته از زمان تملک ثانوی گذشت ، حیوان خانگی شما می تواند توسط یکی از اعضای جامعه دیگر در ارزش بازار به تصویب رسید (اگر حیوان خانگی برجسته ، آن را حدود 300 FooDollars ، هزینه اگر حیوان خانگی را در اطراف پناهگاه است هزینه 150 FooDollars . این فرصت را برای آخرین 1 (1) هفته. شما می توانید ببینید و به طور بالقوه خرید حیوانات خانگی دیگر ضبط با مراجعه به مشخصات مالک. این حیوانات خانگی خواهد بود و قادر به FooSamaritan نژاد neutered.

اگر حیوان خانگی است unclaimed پس از دو (2) هفته ، آن را خواهد سرپناه و در دسترس از صفحه تصویب توسط هر کسی را توقیف کردند.
من از غذا هستم ، چه می توانم بکنم؟

استفاده از FooDollars یا FooGems مواد غذایی بیشتر از فروشگاه خریداری کنند. شما عرضه نامحدود از آب داشته باشد.
من چگونه می توانم زمینه FooPet و لوازم جانبی من سفارشی؟

FooDollars استفاده در فروشگاه به خرید پیشینه ، اسباب بازی ، تخت ، بالش ، خانه ها و بیشتر برای FooPet کنید. سپس برای "زینت" را فشار دهید در کنار حیوان خانگی خود را در نظر بازی که شما را به نرم افزار طراح صحنه را نگاه 3D

بازگشت به بالا
پت مالک باند
باند ، مالک حیوان خانگی چیست؟

باند پت مالک اندازه گیری ارتباط بین حیوان و صاحب آن است. پیوند شما با هر حیوان خانگی است که توسط باند متر (متر با نماد مغناطیس نشان داد). برای هر روز حیوان خانگی خود را برای مراقبت (غذا ، آب ، بازی و یا حیوان خانگی) پیوند خود را با افزایش خواهد یافت که پت 10 ٪.

هنگامی که همه از متر باند خود را به حیوانات خانگی 100 ٪ پر شده شما نشان باند که در پروفایل کاربری خود (قابل مشاهده از همه کسانی که مشخصات خود را داشته است) ظاهر می شود باز کنید. برای هر روز متر حیوان خانگی خود را پر نگه دارید به شما خواهد نقطه را به نشان شما نشان دهنده تعداد روزهایی که شما به طور مداوم برای حیوانات خانگی شما مراقبت کنید.

برای هر روز شما قادر به برای حیوان خانگی متر باند آن فرد مراقبت از 10 ٪ کاهش. اگر هر 1 متر باند حیوان خانگی شما قطره را به صفر و سپس نشان باند شما را گرفته. شما باید برای دریافت تمامی متر باند خود را حیوان خانگی را به بالا و تا 100 ٪ نشان باند (10 روز پس از مراقبت پی در پی به دست آوردن مجدد).

اگر شما می دانید که شما می خواهد قادر به مراقبت از حیوان خانگی ولی شما می خواهید برای حفظ موقعیت اتصال خود را نشان شما می توانید حیوانات خانگی شما را به FooKennel را وارد کنید. FooKennel برای حیوانات خانگی شما مراقبت در حالی که شما دور هستید. شما امتیازات اضافی در نشان باند خود را کسب نمی خواهد ، اما شما نشان از دست دادن نیست و حیوانات خانگی شما سالم بماند.
اگر کسی دیگری را برای حیوانات خانگی من مراقبت خواهد کرد که بر باند ما؟

نه ، آن را نخواهد پایید. برای تو برای حفظ پیوند خود را با حیوانات خانگی خود ، آن را باید به شما که در تعامل با آنها هر روز خواهد بود. شما اگر تغذیه دیگران / آب / بازی / حیوان خانگی حیوانات خانگی شما ، اما شما هم باید شرکت تنبیه نمی شود. اگر می دانید که می خواهید به دور ، اما می خواهم به حفظ پیوند موفقیت خود را نشان مقدمات آن را فراهم لطفا با FooKennel.
برای به دست آوردن اعتبار ، آیا من باید برای مراقبت از حیوان خانگی من دقیقا هر 24 ساعت؟

این بی خطر ترین است اگر هدف شما برای حیوان خانگی خود را در مطابقت با فواصل 24 ساعته مراقبت است ، اما مهلت ساخته شده شما می توانید وارد چسبندگی خود را به عنوان بار به زودی افزایش وجود دارد به عنوان 18 ساعت یا اواخر 36 ساعت پس از تقویت قبلی ارسال شده.
اگر من هیئت حیوان خانگی من ، باند ما خواهد ماند قوی؟

باند شما نمایش داده نمی شود تغییر دهید در حالی که شبانه روزی با FooKennel ، اما آن را افزایش نمی یابد یا.
چگونه می توانم نشان باندینگ در پروفایل من است؟

نشان باندینگ خواهد در اطلاعات پروفایل نمایش شما ظاهر ، فقط مشخصات خود را در زیر عکس ، اگر همه حیوانات خانگی خود را داشته چسبندگی کامل نوارهای. امضاء و علامت برجسته و مشخص خواهد شد اگر هر کدام از باندینگ حیوانات خانگی خود 'نوارهای قطره به 0 ٪ ناپدید می شوند. رسیدن به این نشان باندینگ یکی از بالاترین تمایز مالک FooPet می تواند داشته باشد.
چه تعداد در چسبندگی نشان چیست؟

هنگامی که شما اولین بار نشان باندینگ ، آن شماره 10 ، از زمانی که حداقل تعداد روز باید مراقبت های مداوم از تمام حیوانات خانگی خود را حفظ کنید نشان. هیچ حداکثر تعداد روز شما می توانید نشان حفظ ، با این حال وجود دارد ، بنابراین ما انتظار داریم برای دیدن برخی از اعضای اختصاص داده شده چسبندگی 'اعداد نشان به صدها یا حتی هزاران نفر از روز بروید.
اگر حیوان خانگی من اتخاذ خواهد شد که بر من چسبندگی نشان؟

این نخواهد شد. تازه به تصویب رسید حیوانات خانگی نمی خواهد factored به چسبندگی مدرک نشان تا زمانی که شما آنها را به مدت 10 روز اوست.
چگونه می توانم با FooPets نوزاد باند؟

FooPets نوزاد نخواهد بود factored به نمره باند خود را حیوان خانگی ، مالک.

بازگشت به بالا
انتقال FooPets به پناهگاه و یا مالک جدید
چگونه می توانم انتقال یکی از FooPets و علاقه من به مالک جدید؟

در هر یک از صفحات مشخصات حیوان خانگی شما ، به شما انتقال یا فروش لینک را مشاهده پت. با کلیک کردن این لینک به شما یک فرم که در آن شما می توانید قیمت فروش در FooDollars تعیین می کنند ، و اینکه آیا به فروش و یا عمومی نمی نشان می دهد. اگر شما انتخاب می کنید برای حفظ فروش خصوصی ، شما می توانید آدرس های مخفی دادن به خریدار استفاده کنید. FooPets عزیزم باید weaned قبل از آنها منتقل می شود.
من عجله دارم ، و قادر و یا تمایلی به مراقبت از FooPet من است. باید چه کار کنم؟

شما می توانید FooPet خود را پشت نوبت به پناهگاه.

بازگشت به بالا
پروفایل شخصیت از FooPets
پروفایل FooPet شخصیت ها چه هستند؟

هر FooPet تا به ارزش شخصیت مشخصات برای هر یک از 5 صفت ها : هوش ، اطاعت ، شجاعت ، چابکی ، و استقامت و شخصیت را نمایش مشخصات ارزش هر حیوان خانگی در برابر مقیاس دقیقه که نژاد و حداکثر برای هر صفت برآورد شد. هر نژاد است "معمولی" مقدار (برای مثال ، بولز روباز را بالاتر از شجاعت Chihuahuas ، جک و Russells اند چابکی بالاتر از Pugs) که تحت تاثیر قرار FooPets فرد در آن نژاد ، اما هر فردی می تواند متفاوت باشد ، بطور قابل توجهی FooPet از هنجار نژاد.
چگونه شخصیت تعیین ارزش؟

شخصیت حیوان خانگی است که به ارث برده. هنگامی که نوزادان FooPet به دنیا می آیند ، آنها تعیین نمرات تحت تأثیر خود FooPet مادر ، پدر ، و نژاد. برای مثال ، اگر سگ شکاری طلایی زن با هوش و از 150 مرد نیرومند و درشت هیکل با هوش 140 دارند تربیت ، توله سگ طلایی در بستر اختصاص داده خواهد شد ارزش اطلاعاتی توزیع شده بر روی یک منحنی گاوسی محور در تاریخ به طور متوسط از مادر ، پدر و سگ شکاری طلایی نژاد هنجار هوش (در حال حاضر 120). بنابراین توله سگ خواهد بود زنگ منحنی سبک از حدود 110 تا 160 هوش هوش پخش شده است.
چرا شخصیت پروفایل مهم است؟

با انتخابی پرورش FooPets با مشخصات بالا شخصیت ارزش ، از آن خواهد شد امکان ایجاد خطوط ژنتیکی با اطلاعات بیشتر (یا اطاعت ، و یا شجاعت و یا چابکی و یا تحمل). درختان خانواده و bloodlines خواهد بیشتر و بیشتر مهم در طول زمان تبدیل شده است. در حال حاضر ، ارزش شخصیت اثرات تنها کوچک در بازی در FooPets و در Fooniverse ، اما ما برنامه ای برای گنجاندن مقادیر بیشتر به طور کامل به بازی های آینده و فعالیت.
چگونه می توانم ارزش های شخصیت من برای افزایش FooPet خودم تهیه کنم؟

ارزش FooPet شما می توانید با در نظر گرفته شود "مجموعه نقطه" برای او به دنیا آمد ، اما با مراقبت ، آموزش ، و عمل ، او ممکن است انجام دهد بهتر از مشخصات ممکن است پیشنهاد کند. در آینده ، از آن ممکن خواهد بود برای بالا بردن ارزش های خاصی در FooPet خاص با آموزش یا تجربه است ، اما افزایش داده نمی شود در را به فرزندان منتقل می شود.

بازگشت به بالا
FooPets چندگانه
چگونه می توانم بیش از یک FooPet من برگزیدن؟

شما باید پناهگاه بیش از 1 پت برگزیدن ببینید ، شما نیاز به استفاده از FooDollars ، و با FooDollars ، شما می توانید حیوانات خانگی بیشتری در اتخاذ روش های زیر :

* دفعات مشاهده صفحه ویژه حیوانات خانگی به خرید FooPets برتر
* سایت رسمی پناهگاه و پرداخت هزینه 50 FooDollars تصویب

علاوه بر این ، هنگامی که شما نشان می دهد که شما صاحب حیوان خانگی توسط مسئول دستیابی به سطوح بالاتر StarPoints شما می توانید حیوانات خانگی بیشتر برگزیدن.
چگونه می توانم من FooPets نژاد بیاندازید و نوزادان FooPet جدید؟

مشاهده اطلاعات اصلاح صفحه برای کسب اطلاعات کامل در مورد پرورش. قبل از اینکه بتوانید نژاد ، شما خواهید 1 مجوز پرورش با FooDollars به خرید نیاز دارید.

بازگشت به بالا
اجتماعی المان
چگونه می توان لحظات cutest FooPets من با دوستان من به اشتراک؟

استفاده از آیکون دوربین به ثبت تصاویر ('FooFotos') از FooPet کنید. شما به صورت اختیاری می توانید یک عنوان برای FooFotos خود را وارد کنید.
چگونه می توانم برای مراقبت FooPets دوستان من؟

کلیک کنید 'تب دوستان بازی روی صفحه ، و به دنبال FooPets نیازمندان.
چگونه می توانم اضافه کنم دوستان بیشتر؟

کلیک کنید دعوت از دوستان تصویر در صفحه بازی شما و به دعوت. وقتی دوست شما می پیوندد و تصویب پت ، او را در لیست دوستان شما نشان می دهد. دعوت از 5 یا بیشتر از دوستان و شما آزاد کیسه های 40 پوندی هر دو توله سگ و بچه گربه غذا (که به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه FooPets خود را بیش از 160 بار! کنید). همچنین شما می خواهد 10،000 FooGems و 100 StarPoints امتیاز برای هر که دوست می پیوندد و می رسد سطح FooApprentice دریافت خواهید کرد.
چگونه می تواند هدیه ای ارسال کنم؟

مشخصات خود را در داخل '،' با کلیک بر روی 'برگه پرسشنامه و ببینیم که چه چیزی را به شما هدیه می کند. با کلیک بر روی 'هدیه ای به کلید دوست' در کنار آیتم که میخواهید ارسال کنید ، انتخاب دوست به شما هدیه می خواهم ، و به صورت اختیاری شامل پیام های شخصی را در متن ساده (اچ نیست). سپس با کلیک بر روی کلید 'ارسال هدیه. گیرنده آگاه شدن از طریق است که آنها انتظار برای آنها هدیه دریافت خواهید کرد.
چه می توانم به عنوان هدیه ارسال کنیم؟

دفعات مشاهده فروشگاه برای پیدا کردن زمینه های ، خانه ، تخت ، مبلمان ، شاخ و برگ ، و بیشتر. (در حال حاضر ، شما می توانید مواد غذایی هدیه نیست ، آب ، FooDollars ، FooGems ، یا StarPoints.) شما همچنین می توانید دوباره هدیه مواردی که شما به عنوان هدیه از خانواده و دوستان خود پذیرفته شده است.

* سوابق : انتخاب از زیبایی ارائه شده برای کمک به ایجاد فضای مناسب برای FooPet شما
* خانه : پاپ 3D خانه FooPet ؛ خانه جایی است که قلب است
* تختخوابی : افزودنیهای راحتی به زندگی FooPet شما با این تخت سفارشی ، بالش و پتو
* داخلی : ایجاد فضای مناسب برای FooPet شما با انتخاب گسترده ای از مبلمان ، چراغ های سفارشی ، پنجره ها ، لوازم جانبی و بیشتر
* Exteriors : را انتخاب کنید از انواع نرده ها ، درختان ، گیاهان ، شاخ و برگ ، مبلمان فضای باز ، در فضای باز و بسیاری دیگر لوازم جانبی
* فصلی : مورد تخصص برای کمک به جشن تعطیلات خاص است. این اقلام در دسترس هستند برای مدت زمان محدود فقط

پس از هر گزینه به شما خرید ، آن را در خود به تب پرسشنامه 'ظاهر می شود در واقع مشخصات شما'. ' شما لینک مشخصات است در بالای صفحه نمایش در کنار نام کاربری خود را واقع شده است. لطفا توجه داشته باشید ، به خرید اقلام ، شما FooDollars نیاز دارند.
چگونه می توانم یک هدیه قبول دارم؟

با کلیک بر روی 'برگه هدیه در مشخصات خود' واقع شده است. ' مهم -- کلیک کنید بر روی 'قبول دکمه هدیه به هدیه شامل موجودی خود را در'. '

هنگامی که شما در پذیرفتن هدیه ، شما می توانید محیط زیست FooPet طریق کلیک کردن بر روی 'بازی' تزئین و دکمه 'تزئین' همراه با FooPet مورد نظر را در برگه 'حیوانات خانگی من. همچنین شما می توانید دوباره هدیه موارد استعداد به شما خواهد شد.
چه کسی می تواند یک هدیه است که ارسال کنم؟

شما می توانید دوستان خود را FooPet هدیه. شما می توانید با دعوت از دوستان آنها را به پیوستن به FooPets اضافه کنید. پس از پیوستن به آنها ، آنها را به لیست دوستان شما اضافه شده است.

اگر شما دوستان در FooPets در حال حاضر ، اما شما به یکدیگر وابسته نشده است ، شما می توانید آنها را از آدرس صفحه مشخصات خود را که شامل اعضای خود را ارسال شناسه. با این کار آنها را به پروفایل خود را. سپس ، آنها می توانند با کلیک بر روی کلید 'ارسال به دوستان درخواست میکنم تحت تسلط عکس مشخصات خود را. هنگامی که شما قبول ، شما متصل می شوند. بالعکس -- آنها می توانند پروفایل خود را به آدرس / شناسایی عضو ارسال کرده و شما میتوانید درخواست کنید که آنها شما را اضافه کنید.

شما می توانید مردم را در انجمن پیدا توسط کلیک کردن بر روی نام خود را در ارتباط و کلیک کردن بر روی کلید 'ارسال به دوستان درخواست' قرار دارند تحت تصویر پروفایل خود را اضافه کنید. هنگامی که آنها را قبول ، شما به عنوان دوستان مرتبط است.

بازگشت به بالا
پول و امتیاز پیشرفت
Starpoints StarPoints 16x16_foogems FooGems 16x16_foodollars FooDollars
چگونه آنها را

* مراقبت ، بازی با حیوان خانگی و FooPets
* ارجاع دوستان خود را به پیوستن به
* بازی بازی
* پست در انجمن ها

* ورود روزانه
* مراقبت ، بازی با حیوان خانگی و FooPets
* ارجاع دوستان خود را به پیوستن به
* بازی بازی

* خرید در FooBank
* درآمد آنها را به عنوان عضو ClubFoo
* نژاد FooPets و فروش نوزادان
* پیروزی را نشان می دهد مد

چگونه از آنها استفاده

* اندازه گیری قوام مراقبت از شما
* صعود به سطح ، تا StarPoints بالاتر رأی
* افزایش روزانه خود وارد شوید و کمک هزینه FooGem
* افزایش حق رای انجمن شما قدرت

* مواد غذایی خرید و تدارکات
* خرید بیشتر موارد تزئینی

* مواد غذایی خرید و تدارکات
* خرید اقلام تزیینی
* خرید و کلکسیون نامه
* خرید بیشتر FooPets
* خرید مجوز پرورش
* خرید لباس ، طراح و لوازم جانبی در Fooniverse

بازگشت به بالا
محدودیت خرید
چرا برخی از اقلام در فروشگاه را نشان قفل و شماره سطح؟

برخی از موارد برای خرید از فروشگاه به فقط آن دسته از کاربران که سطح معینی رسیده StarPoint محدود می باشد. کاربرانی که از این سطح می تواند هنوز هم خرید این آیتم استفاده از یک عضو دیگر و یا دریافت آن را به عنوان هدیه ای رسیده است.
چرا برخی از اقلام در فروشگاه نشان می دهد را محدود؟

برخی از اقلام را محدود به چند کاربر می تواند جدید از فروشگاه خریداری کنند. این است که برای جلوگیری از scalping فراری از نادر و سطح ، قفل شده اقلام است. اگر تا به حد مورد خرید ، زیر قیمت به شما نشانگر محدود نشان دادن شماره که شما در حال حاضر خرید جدید و تعداد کل که شما مجاز به خرید های جدید را ببینید. تعداد که شما خریده جدید متفاوت است نسبت به تعداد که شما در حال حاضر داشته باشد. اگر شما فروش و یا هدیه این مورد ، در کل خود را خریداری تازه ای نیست پایین میرم. اگر شما خرید این آیتم استفاده از کاربر دیگری یا استعداد آیتم ، آن را نمی خواهد در برابر تعداد کل خود را خریدند.
StarPoints
StarPoints سطوح چه هستند؟

سطح شما در مورد مراقبت مداوم و اعمال محبت استوار است. سطح بالاتر خود StarPoints ، FooGems بیشتر به شما خواهد شد پس از ورود روزانه دریافت خواهند کرد. همچنین شما باز خواهد شد امکان دسترسی به آیتم های منحصر به فرد در فروشگاه را بر اساس سطح عددی کنید. تعدادی از حیوانات خانگی که شما می توانید از پناهگاه حیوانات خانگی و یا برجسته اتخاذ شده بر اساس سطح خود StarPoints محدود شده است. با این حال ، ممکن است از نژاد به عنوان حیوانات خانگی به عنوان بسیاری از شما قادر هستید تا برای مراقبت مسئولانه!

* Foobie Foobiepaw (0-99 امتیاز StarPoints = 100 FooGems بر ورود روزانه ، 1 یا پناهگاه های ویژه به تصویب رسید پت مجاز)
درجه 0 -- 9 امتیاز صعود به سطح 0 =
درجه 10 -- 19 امتیاز = سطح 1
درجه 20 -- 29 امتیاز = سطح 2
درجه 30 -- 39 امتیاز = سطح 3
درجه 40 -- 49 امتیاز = سطح 4
درجه 50 -- 59 امتیاز = سطح 5
درجه 60 -- 69 امتیاز = سطح 6
درجه 70 -- 79 امتیاز = سطح 7
درجه 80 -- 89 امتیاز = 8 صعود به سطح
درجه 90 -- 99 امتیاز = صعود به سطح 9
* FooApprentice Foo_apprentice (100-4،999 امتیاز StarPoints = 500 FooGems بر ورود روزانه تا 2 یا پناهگاه های ویژه حیوانات خانگی به تصویب رسید مجاز)
درجه 100 -- 589 امتیاز = 10 صعود به سطح
ای 590 -- 1079 امتیاز = 11 صعود به سطح
درجه 1،080 -- 1،569 امتیاز = 12 صعود به سطح
درجه 1،570 -- 2،059 امتیاز = 13 صعود به سطح
درجه 2،060 -- 2،549 امتیاز = 14 صعود به سطح
درجه 2،550 -- 3،039 امتیاز = 15 صعود به سطح
درجه 3،040 -- 3،529 امتیاز = 16 صعود به سطح
درجه 3،530 -- 4،019 امتیاز = 17 صعود به سطح
درجه 4،020 -- 4،509 امتیاز = 18 صعود به سطح
درجه 4،510 -- 4،999 امتیاز = 19 صعود به سطح
* FooCadet Foo_cadet (5،000-49،999 امتیاز StarPoints = 600 FooGems بر ورود روزانه تا 5 یا پناهگاه های ویژه حیوانات خانگی به تصویب رسید مجاز)
درجه 5،000 -- 9،499 امتیاز = 20 صعود به سطح
درجه 9500 -- 13999 امتیاز به سطح 21 =
درجه 14،000 -- 18،499 ، سطح امتیاز = 22
درجه 18،500 -- 22،999 ، سطح امتیاز = 23
درجه 23،000 -- 27،499 ، سطح امتیاز = 24
درجه 27،500 -- 31،999 ، سطح امتیاز = 25
درجه 32،000 -- 36،499 ، سطح امتیاز = 26
درجه 36،500 -- 40،999 ، سطح امتیاز = 27
درجه 41،000 -- 45،499 ، سطح امتیاز = 28
درجه 45،500 -- 49،999 ، سطح امتیاز = 29
* FooGuardian Foo_guardian (50،000-249،999 امتیاز StarPoints = 700 FooGems بر ورود روزانه تا 10 و یا پناهگاه های ویژه حیوانات خانگی به تصویب رسید مجاز)
درجه 50،000 -- 69،999 ، سطح امتیاز = 30
درجه 70،000 -- 89،999 ، سطح امتیاز = 31
درجه 90،000 -- 109،999 ، سطح امتیاز = 32
درجه 110،000 -- 129،999 = صعود به سطح 33 امتیاز
درجه 130،000 -- 149،999 = صعود به سطح 34 امتیاز
درجه 150،000 -- 169،999 = صعود به سطح 35 امتیاز
درجه 170،000 -- 189،999 = صعود به سطح 36 امتیاز
درجه 190،000 -- 209،999 = صعود به سطح 37 امتیاز
درجه 210،000 -- 229،999 = صعود به سطح 38 امتیاز
درجه 230،000 -- 249،999 = صعود به سطح 39 امتیاز
* FooMaster Foo_master (250،000-999،999 امتیاز StarPoints = 800 FooGems بر ورود روزانه تا 20 و یا پناهگاه های ویژه حیوانات خانگی به تصویب رسید مجاز)
درجه 250،000 -- 324،999 = صعود به سطح 40 امتیاز
درجه 325،000 -- 399،999 = صعود به سطح 41 امتیاز
درجه 400،000 -- 474،999 = صعود به سطح 42 امتیاز
درجه 475،000 -- 549،999 = صعود به سطح 43 امتیاز
درجه 550،000 -- 624،999 = صعود به سطح 44 امتیاز
درجه 625،000 -- 699،999 = صعود به سطح 45 امتیاز
درجه 700،000 -- 774،999 = صعود به سطح 46 امتیاز
درجه 775،000 -- 849،999 = صعود به سطح 47 امتیاز
درجه 850،000 -- 924،999 = صعود به سطح 48 امتیاز
درجه 925،000 -- 999،999 = صعود به سطح 49 امتیاز
* FooMystic Foo_mystic (1،000،000-2،999،999 امتیاز StarPoints = 900 FooGems بر ورود روزانه تا 30 و یا پناهگاه های ویژه حیوانات خانگی به تصویب رسید مجاز)
درجه 1،000،000 -- 1،199،999 = صعود به سطح 50 امتیاز
درجه 1،200،000 -- 1،399،999 = صعود به سطح 51 امتیاز
درجه 1،400،000 -- 1،599،999 = صعود به سطح 52 امتیاز
درجه 1،600،000 -- 1،799،999 = صعود به سطح 53 امتیاز
درجه 1،800،000 -- 1،999،999 = صعود به سطح 54 امتیاز
درجه 2،000،000 -- 2،199،999 = صعود به سطح 55 امتیاز
درجه 2،200،000 -- 2،399،999 = صعود به سطح 56 امتیاز
درجه 2،400،000 -- 2،599،999 = صعود به سطح 57 امتیاز
درجه 2،600،000 -- 2،799،999 = صعود به سطح 58 امتیاز
درجه 2،800،000 -- 2،999،999 = صعود به سطح 59 امتیاز
* FooGuru Foo_guru (3،000،000 و بیشتر نقاط StarPoints = 1000 FooGems بر ورود روزانه تا 40 و یا پناهگاه های ویژه حیوانات خانگی به تصویب رسید مجاز)
درجه 3،000،000 -- 3،199،999 = صعود به سطح 60 امتیاز
درجه 3،200،000 -- 3،399،999 = صعود به سطح 61 امتیاز
درجه 3،400،000 -- 3،599،999 = صعود به سطح 62 امتیاز
درجه 3،600،000 -- 3،799،999 = صعود به سطح 63 امتیاز
درجه 3،800،000 -- 3،999،999 = صعود به سطح 64 امتیاز
درجه 4،000،000 -- 4،199،999 = صعود به سطح 65 امتیاز
درجه 4،200،000 -- 4،399،999 = صعود به سطح 66 امتیاز
درجه 4،400،000 -- 4،599،999 = صعود به سطح 67 امتیاز
درجه 4،600،000 -- 4،799،999 = صعود به سطح 68 امتیاز
درجه 4،800،000 -- 5،000،000 = صعود به سطح امتیاز : 69

شما همچنین باید تعداد کمی از این کاربران حلق آویز در اطراف را ببینید :

* FooAdmin Foo_admin (کارمندان از FooMojo ، شرکت در پشت FooPets)
* FooAmbassador Foo_ambassador (مخصوص اعضای انتخاب شده که در انجمن ها پشتیبانی و کمک)

من چگونه می توانم سطح StarPoints من افزایش؟

در اینجا بعضی از راه هایی برای گرفتن StarPoints بیشتر :

* غذا و آب گرسنه و تشنه حیوانات خانگی (10 StarPoints برای هر مورد)
* دعوت از دوستان که سپس می پیوندد (100 StarPoints)
* پت FooPet (3 StarPoints در هر حیوان خانگی ، در هر روز)
* بازی با FooPet (5 برای دیسک یا توپ یا گرفتن ماوس)
* قدم بردارید و پس از تمیز کردن سگ خود را هر روز (25 StarPoints برای پاک کردن)
* قدم بردارید و پس از تمیز کردن سگ دوست شما (25 StarPoints برای پاک کردن)
* حرکت شبیه چمچه زنی جعبه بستر گربه شما (25 StarPoints برای پاک کردن)
* پاک صحنه کثیف دوست شما (1 StarPoint در ظروف سرباز یا مسافر)

آیا محدود به چند StarPoints من می توانم در روز درآمد وجود دارد؟

بله. است حد از 10،000 StarPoints و / یا FooGems که شما می توانید در روز درآمد وجود دارد. در فعالیت های چند که که این محدود می کند به صدق نمی کند (عقیم کردن / پاداش & خنثی ، انجمن جوایز مشخص کرده اید ، و پاداش نمایش مد) ، اما تمام فعالیت های دیگر (علامت پاداش بازی ، پت پاداش مراقبت ، و غیره) نسبت به این سهم در کل روزانه وجود دارد. برای دیدن آنچه در کل نقطه فعلی خود در روز است شما می توانید در سنگ پهن روی گور خود را نگاه کنید.
آیا می توانید از دست StarPoints؟

بله. StarPoints شما برای غفلت خود را کاهش پت و ندادن آن مراقبت مناسب نیاز دارد. همچنین شما می خواهد 20 درصد از StarPoints فعلی شما اگر حیوان خانگی خود را به شما بازگشت به پناهگاه ، از دست بدهند. اگر بازگشت / فروش / انتقال پت آخرین لحظه به طوری که شما هیچ حیوانات خانگی سمت چپ ، حساب شما به StarPoints 0 تغییر دهید.

بازگشت به بالا
FooDollars
FooDollars چه هستند؟

FooDollar است واحد پول مجازی ، استفاده می شود به خرید و اتخاذ FooPets ، خرید تجهیزات و اقلام تزئینی از فروشگاه ، خرید مجوز پرورش ، و ورود به برخی از مد نشان می دهد. FooDollars را می توان در FooBank خریداری شده و همچنین می تواند با پیوستن به ClubFoo دست آورده است.
چگونه می توانم FooDollars؟

3 راه برای دریافت FooDollars وجود دارد :

* شما می توانید FooDollars با پول واقعی در FooBank (نرخ تبدیل currrent خرید است به میزان کم 8 سنت در هر FooDollar)
* شما می توانید FooDollars بودن عضو ClubFoo درآمد
* شما می توانید توسط FooDollars FooPets پرورش و فروش نوزادان (لطفا توجه داشته باشید که شما اول باید به اصلاح مجوز می توانید قبل از خرید کسب FooPets نژاد)

بازگشت به بالا
FooGems
FooGems چه هستند؟

FooGems هستند FooPets ارز در داخل به دست آورده ، و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید کالا از فروشگاه. FooGems می تواند با پول واقعی نمی شود خرید.
چگونه می توانم درآمد FooGems بیشتر؟

FooGems درآمد آسان و سرگرم کننده است. FooGems با اعطا :

* روزانه به وبلاگ وارد شده (از 100 تا 1000 FooGems ، بسته به سطح شما StarPoints)
* 10،000 FooGems برای هر ارجاع دوست موفق وقتی دوست شما می رسد سطح FooApprentice
* تغذیه و آبیاری FooPets
* Petting و و بازی با FooPets
* بازی کردن (مثل قلب پارک)

چه می توانم با FooGems کاری انجام دهید؟

FooGems استفاده برای خرید لوازم خانگی ، هدیه برای دوستان شما ، اقلام (تزئینی مانند نامه ها ، سوابق ، خانه ها ، تخت) و بیشتر.

بازگشت به بالا
Fooniverse
Fooniverse چیست؟

Fooniverse دنیای مجازی است در درون جهان مجازی ، که در آن خود را "واقعی" FooPets شما را برای تفریح و بازی ها. در Fooniverse ، حیوانات خانگی شما نگاه کمی (کمتر تصاویر واقعی) ، اما آنها خواهید بود به مراتب بیشتر انیمیشن و شما قادر خواهید بود برای انجام بیشتر با آنها ، مانند لباس های آنها را وارد کنید آنها را در مد نشان می دهد ، گرفتن عکس از آنها را با FooPets دیگر ، و داماد آنها را. بیشتر بازی ها و فعالیت ها همیشه در آثار FooCrew ، بنابراین دیدار Fooniverse اغلب برای دیدن چه جدید!

بازگشت به بالا
ClubFoo

ClubFoo عضویت در باشگاه ما پر شده با ویژگی های منحصر به فرد و مزایای FooPetters قدرت است. پاداش اعضای FooDollars باشگاه دریافت ارزش بیش از 20 دلار در هر ماه -- و نگاهی به هر چیز دیگری کسب می کنید ، بیش از حد!

* دریافت 50 جایزه FooDollars هر 30 روز
* دریافت کمک هزینه 5 FooDollar هر روز به شما وارد سیستم شوید
* دریافت انحصاری نادر هدیه منحصرا برای اعضای باشگاه در هر 30 روز ساخته شده
* غذا ، آب ، حیوان خانگی ، بازی ، راه برود و بعد از تمیز کردن FooPet تان را تنها با یک کلیک از دکمه InstaCare.
* به صورت اختیاری تعیین اولویت برای مخفی کردن Scroller دوستان و فعالیت درسایت پیشنهادات بازی در صفحه
* آیا امکان دسترسی به عضو تنها ClubFoo مدیر انجمن که در آن به ایده های خود را برای ویژگی های بیشتر ClubFoo گوش
* دریافت نشان ClubFoo عضو را در صفحه مشخصات خود را
* دسترسی اولیه به تمام ویژگی های بتا در سایت
* خرید حیوانات خانگی به تازگی منتشر شده 1 روز قبل از اعضای عادی می تواند
* توانایی خود را تا 50 حیوانات خانگی (فورا در دسترس شما بدون در نظر گرفتن سطح StarPoint)

تبدیل به عضو ClubFoo امروز به میزان کم در هر ماه 3.33 $ با ما طرح 12 ماهه! ثبت نام کنید.
به روز رسانی خود را ClubFoo عضویت

شما می توانید به یکی دیگر از بسته بندی بدون از دست دادن ClubFoo تاریخ شروع خود (ارتقاء به بسته 6 یا 12 ماه و نه ماه ارتقا). اگر شما تصمیم به ارتقا ، ابتدا باید بسته عضویت فعلی خود را لغو نمایید. نگران نباشید ، پلاک تاریخ مورد نظر شما شروع و 30 روز خود را هدیه ای به همراه تاریخ FooDollar جایزه کمک هزینه نخواهد بود حفظ شود. گزینه های جدید بسته نیست قابل دیدن خواهد بود تا عضویت شما لغو شود در حال حاضر.
چگونه می توانم هدیه ای منحصر به فرد من دسترسی پیدا کنم؟

هر 30 روز هدیه ای منحصر به فرد خود را نشان خواهد داد تا خود را در "انبار" تب و دکوراتور را "من موارد به" تب در دسترس را برای شما به جای آن در صحنه خود را فورا.
وقتی که خواهم شد ثبت شده در صورتحساب یا لیست؟

اگر شما ثبت نام برای عضویت ماهیانه ، شما صورتحساب بلافاصله پس از پیوستن به شما در هر ماه و پس از آن. اگر شما ثبت نام برای 6 ماه عضویت ، شما باید به مدت 6 ماه بلافاصله پس از پیوستن به شما صورتحساب ، و سپس هر 6 ماه پس از آن ثبت شده در صورتحساب یا لیست. اگر شما ثبت نام برای 12 ماه عضویت ، شما باید یک بار به مدت 12 ماه بلافاصله پس از پیوستن به شما صورتحساب ، سپس خواهید بود به درخواست تجدید قبل از 12 ماه عضویت شما به پایان می رسد.
از کجا اطلاعات صورتحساب رسانی من برای عضویت در تکرار کنم؟

اگر عضویت شما همچنان فعال است ، شما می توانید اطلاعات صورت حساب خود را با مراجعه به صفحه شما ClubFoo رسانی.
چه زمانی هدیه ماهانه دریافت کنم و پاداش FooDollar من ماهیانه؟

هدیه شما و تاریخ هر روز پاداش 30 است پس از تاریخ امضاء شما به بالا. به عنوان مثال ، اگر شما پرسش و پاسخ در ژانویه 31 ، تاریخ خود را مجاز بعدی خواهد بود و سپس مارس 2 آوریل 1 و به همین ترتیب. شما می توانید زمان مجاز شما بعد با مراجعه به صفحه شما ClubFoo را بررسی کنید.
لغو عضویت شما ClubFoo

شما نمی توانید عضویت خود را تکرار در هر زمان با رفتن به صفحه ClubFoo خود را لغو نمایید. با این کار موثر باشد و شما فورا در دیگر دریافت خواهد کرد هر بیشتر منافع ClubFoo. همچنین ، لطفا توجه داشته باشید ، اگر عضویت شما را لغو ، شما به هر بازپرداختها ، نمی شود حق و اگر شما تصمیم به ثبت نام دوباره ، به شما خواهد شد برای عضویت جدید ثبت شده در صورتحساب یا لیست.

بازگشت به بالا
خودکار مراقبت

اگر شما در حال سفر و یا غیر قابل دسترس برای FooPet شما مراقبت از بیش از 1 روز ، شما می توانید راه اندازی FooKennel شبانه روزی و یا خدمات برای پاکسازی FooPet کنید.
چه شبانه روزی FooKennel؟

FooPets هیئت خود را برای 2 یا FooDollars 200 FooGems در هر روز و FooKennel ما مطمئن خواهند شد که آنها را تغذیه ، سیراب ، حیوان خانگی ، بازی با نام و پس از دور در حالی که شما تمیز. سگ خواهد لذت بردن از قدم زدن در پارک و گربه داده خواهد شد بستر تازه روزانه است.

توجه : در حالی که در FooKennel ، شما هنوز هم قادر خواهد بود به غذا ، آب ، حیوان خانگی ، بازی و تمیز کردن پس از FooPets خود ، اما هیچ یک از دوستان خود قادر خواهد بود تا آنها مراقبت را تا زمانی که منتشر می شوند. حیوان خانگی شما در نیمه شب منتشر شد (اقیانوس آرام زمان) از تاریخ انتشار برنامه ریزی شده. شما می توانید همیشه FooPet شما زودتر از تاریخ انتشار برنامه ریزی شده.
خدمات پاکسازی چیست؟

شما می توانید خدماتی که عبارتند از برنامه روزانه قدم زدن و تمیز کردن برای سگها و بچه گربه scooping بستر برای گربه ها را برای 1 یا 100 FooDollar FooGems در هر روز.
چگونه می توانم تنظیمات خودکار مراقبت FooPet خودم تهیه کنم؟

برای برنامه FooKennel یا خدمات پاکسازی ، به شما مشخصات نوار و پایین می کند تا اطلاعات خود را حیوان خانگی نیست. با کلیک بر روی لینک خودکار مراقبت در برگه مشخصات حیوان خانگی کنید. انتخاب تعداد روز و اولویت پرداخت برای خدمات مورد نظر. حیوان خانگی شما در نیمه شب منتشر شد (اقیانوس آرام زمان) از تاریخ انتشار برنامه ریزی شده.

بازگشت به بالا
عقیم کردن و & خنثی

Spaying و neutering در دسترس است برای کسانی که عدم تمایل به نژاد FooPets کنند. Spaying neutering است و مسئول و اجتماعی و کمک می کند تا شاهد رشد بیش از حد جمعیت توله سگ ناخواسته و بچه گربه ها. به عنوان جایزه شده است برای اینکه مالک مسئول پت ، شما 20،000 StarPoints برای هر حیوان خانگی شما کسب عقیم کردن یا اسم یا صفتی که نه مذکر و نه مونی است.
چقدر هزینه در بر دارد؟

برای هزینه ی کمی از 200 FooDollars یا FooGems 20،000 ، شما می توانید 'حل' FooPet کنید.
چند ساله نیاز من FooPet می شود؟

FooPets باید حداقل 4 ماهه به spayed یا neutered.
آیا من هنوز دریافت پرورش درخواست؟

کسانی که در تلاش برای شما ارسال درخواست پرورش خواهید دید که خود را 'ثابت' FooPet برای پرورش در دسترس نیست.
از کجا می توانم به عقیم کردن و & خنثی برود؟

این گزینه در پروفایل هر فرد حیوان خانگی در برگه اصلاح نژاد واقع شده است.

بازگشت به بالا
مشکلات فنی
چرا من می بینم "لطفا فعال کردن حساب خود را" بر روی صفحه بازی؟

شما از دیدن این به دلیل اینکه حساب شما فعال نشده است نشده است. شما نیاز به فعال کردن حساب خود را دریافت هشدار در مورد حیوان خانگی خود ، مانند وقتی که آن را گرسنه و تشنه و برای دریافت به درخواست دوستان و پرورش درخواست. شما همچنین می خواهید یک هدیه جالب برای حیوان خانگی شما صحنه و 500 FooGems جایزه در هنگام فعال کنید! فعال سازی حساب کاربری خود شوید سریع و آسان ، فقط رفتن به : http://www.foopets.com/user/verify.
وقتی که من برای بازی کلیک کنید ، من FooPet من نمی بینم.

شما می توانید آخرین نسخه ادوبی فلش بازیکن آزاد هستند ، که شما می توانید در ادوبی فلش پلیر دانلود نیاز دارید. اگر هنوز مشکل دارید بعد از اینکه شما آن را نصب کنید ، سعی کنید بسته شدن و سپس بازگشایی سیستم ، مرورگر شما. اگر هنوز مشکل دارید ، سعی کنید پاک سازی نهانگاه مرورگر شما با توجه به این دستورالعمل. در نهایت ، سعی کنید rebooting کامپیوتر خود را به عنوان آخرین علاج. اگر شما هنوز هم می تواند FooPet خود را ببینید ، شما داریم نوعی ناسازگاری عجیب با فلش و یا دیوار آتش فوق العاده قوی و تنظیمات امنیتی آن ، بنابراین شما ممکن است مرورگر های مختلف و یا رایانه های مختلف را امتحان کنید.
چگونه می توانم بار FooPets سریعتر؟

اولین بار می تواند به کندی به علت بالا شیء گرافیکی 3D در حال بارگذاری. آزمایش نشان می دهد به طور متوسط زمان محلی شما با بار اولیه از 20 ثانیه یا بیشتر ، بسته به سرعت اتصال. فایل های گرافیکی باید دریافت "ذخیره سازی شد :" به طوری که Foopets خواهد بار سریعتر در تاریخ بازدیدکننده داشته است بازگشته است.
چرا مشخصات من FooPets ظاهر شدن در نتایج جستجو در گوگل ، یاهو! ، ام اس ان و سایر موتورهای جستجو بزرگ؟

پروفیل FooPets.com بسیاری از مردم بر روی موتورهای جستجو ایندکس اصلی. هر موتور جستجو با استفاده از معیارهای خاص در مورد چگونه صفحه خود نمایه می شود و چگونه آن را در نتایج جستجو ظاهر می شود. به عنوان عضو FooPets ، شما تصمیم می گیرید چه نام و نام خانوادگی خود صفحه است و چه اطلاعاتی که شما در پروفایل خود را منتشر کند. اگر شما نمی خواهید برای جستجو در عمده از طریق نام واقعی شما یافت نشد ، لطفا با استفاده نکنید از نام واقعی خود را به عنوان نام شما صفحه و منتشر نکنید از نام واقعی خود در هر نقطه در اطلاعات پروفایل نمایش دهید. لطفا توجه داشته باشید ، شاخص عمده موتورهای جستجو صفحات و حذف صفحات را از فهرست خود را بر خود ، و در برنامه خود را دارند. اگر شما بروز رسانی و یا حذف مشخصات خود را در FooPets.com ، این موتورهای جستجو کمی طول می کشد قبل از مشخصات خود را به روزرسانی می باشد / در سمت خود حذف خواهند شد.

بازگشت به بالا
قدم بزن و پاکسازی فعالیت
چیست 'قدم بردارید و پاکسازی' فعالیت؟

pups FooPet مانند خود را در طول روز تسکین پیاده می رود ، حداقل یک بار در هر 24 ساعت است.

به این سایت ها هم سر بزنید شاید چیزی دستگیرتون شد :

http://games.bbgsite.com/content/foopets/feature.shtml

http://www.foopets.com/mart?category=7

اگه کسی هم ادرس نرم افزار طراحی 3 بعدی حیووناتش رو داره بگه. ممنون

lol! تشکر فراموش نشه خیلی خوشحال

راستی ایدی اکانتاتونم بنویسید :

برای من : samivilla
email : samiulvilla@yahoo.com
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 9/20/2010, 03:53

راستی میتونید با دانلود کردن یه نرم افزار پتتون رو روی صفحه ی دسکتاپنون هم داشته باشید.
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

صفحه 1 از 4 1, 2, 3, 4  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة