گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سالمندان بالای ۵۰ سال مشتریان همیشگی فیس‌بوک

2 مشترك

سالمندان بالای ۵۰ سال مشتریان همیشگی فیس‌بوک Empty سالمندان بالای ۵۰ سال مشتریان همیشگی فیس‌بوک

پست من طرف Innocent 9/8/2010, 10:24

Tgdaily،در حالی که هنوز نگرانی در مورد سن کم استفاده کنندگان از شبکه‌های اجتماعی وجود دارد جمعیت میانسالان و کهنسالان به تازگی شروع به درک لذت وچگونگی استفاده از فیس‌بوک کرده‌اند.

با شنیدن این خبر ممکن است جوانان و نوجوانان برای گرفتن درخواست دوستی کمی محتاط تر عمل کنند زیرا به صورت تقریبی از هر ۲ نفر فعال در شبکه‌های اجتماعی یک نفر بالای ۵۰ سال سن دارد.

بر اساس آخرین مطالعه‌ها از گروه تحقیقاتی Pew این افزایش آمار زمانی قابل توجه‌تر می‌شود که بدانیم این آمار در سال گذشته دارای نرخ ۱ کاربر به ۴ کاربربوده است.

به نظر می‌رسد استقبال سالمندان از شبکه‌های اجتماعی بیشتر برای جلوگیری از احساس تنهایی سالمندی و همچنین ایجاد انگیزه بیشتر برای مدت باقی مانده زندگی است.

طبق آمار موسسه مذکور ۶۱ درصد کسانی که بین سنین ۳۰ تا ۴۹ سال دارند دارای یک حساب شبکه‌های اجتماعی هستند و ۸۶ درصد از افراد ۱۸ تا ۲۹ سال نیز دارای یک حساب فیس‌بوک یا تویئتر یا سایر شبکه‌های اجتماعی هستند.

مونو لوگ یکی از این کاربران میانسال در مورد فیس بوک بسیار جالب است:

“من پیش تر حتی نمی‌دانستم فیس‌بوک چیست ولی الان فکر می‌کنم که می توان با فیس‌بوک ضایعات زمان را از بین برد”.

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سالمندان بالای ۵۰ سال مشتریان همیشگی فیس‌بوک Empty رد: سالمندان بالای ۵۰ سال مشتریان همیشگی فیس‌بوک

پست من طرف الهام 9/8/2010, 13:08

منم فکر می کنم وقتی پیر بشم بیشتر سرگرمیم social network ها باشه خیلی خوشحال
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة