گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

رانندگی با سگ در ماشین ممنوع

+2
sheyda
ایران دوست
6 مشترك

رانندگی با سگ در ماشین ممنوع Empty رانندگی با سگ در ماشین ممنوع

پست من طرف ایران دوست 8/28/2010, 18:48

رانندگی با سگ در ماشین ممنوع!

رانندگی با سگ در ماشین ممنوع Dog20rvfv

عاشقان سگ‌های خانگی آگاه باشند! براساس مطالعه جدید بزرگترین کلوپ رانندگان آمریکایی حدود 60 درصد از مالکان سگ که در حین رانندگی این حیوان را با خود حمل می‌کنند، دچار حواس‌پرتی حین رانندگی می‌شوند.

براساس مطالعه جدید انجام شده تنها 17 درصد از مالکان حیوانات خانگی به ویژه سگ در حین رانندگی برای حیوان خود از وسایلی ایمنی استفاده می‌کنند و این موضوع بروز جراحت برای حیوان را در سوانح رانندگی افزایش می‌دهد.
بزرگترین کلوپ رانندگان آمریکایی توصیه کرده که مالکان حیوانات خانگی بهتر است در حین رانندگی آن‌ها را سوار خودرو نکنند، چرا که در صورت بروز سانحه در بسیاری از موارد میزان صدمات وارده به آن‌ها بیشتر از افراد است.

در غیر این صورت بهتر است از وسایل ایمنی مناسب مانند کمربند برای سگ حین رانندگی استفاده شود.

براساس اعلام انجمن حیوانات خانگی آمریکا حدود 39 درصد از خانواده‌های این کشور دارای سگ خانگی هستند.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رانندگی با سگ در ماشین ممنوع Empty رد: رانندگی با سگ در ماشین ممنوع

پست من طرف sheyda 8/29/2010, 03:52

یک مدت تو ایران هم ممنوع بود.الانم ممنوعه؟
sheyda
sheyda
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 8/29/2010, 06:06

سلام

خانم ایران دوست مستند ساکنین زمین که چه عرض کنم بدبخت ها زمین رو دیدم

اصلا حالم خیلی داغون است باورم نمیشه این طوری کشتو کشتار راه بندازند فکر نکم کسی این روببینیه وگوشت بخوره اگر تلویزیون یک بار این رو نشون بده همه گیاه خوار می شن تخم مرغ که چه عرض کنم اصلا ادم داغون میشه

ما با خوردن تخم مرغ و یا شیر ظلمی نمی کنیم این گونه تخم مرغ ها وشیر ها ظلم است که امروزه وجود دارد

اصلا دیگر پنیر وشیر وتخم مرغ اینجا رو نخواهم خورد

بچه ها در باغی بودم یک گله گوسفند و بز بود چوپان هایش لیقوانی بودند گوسفند ها را واسه چرا همه جا می بردند از لیقوا ن تا تبریز و غیره گوسفند ها وبز ها ازادانه می گشتند ولذت می بردند از زندگی در عوض هم ان ها با ماست وپنیر وشیرشان درامد چوپان هارو تامین می کردند یک محبت دو جانه چوپان ها به هیچ عنوان گوشت نمی خوردند ان ها ناهارشان شامشان ماستو نان پنیر و سبزی وعسل وکره وهمش طبیعی بود و ادم های خیلی مهربانی بودند

این خوردن اصلا ظلم نیست

کلا حیوان هم لذت می برد

جالب است از محبتشان به گوسفندانشان بگم

یگی از گوسفند ها چشم نداشت البته یک چشم من به چوپان گفتم چرا این چشم نداشت گفت نگو یواش گفتم چرا گفت می شنوه ناراحت میشه

احساس در چوپان احساس است وگوسفند را دارای شور می داند و حتما هم گوسفند این محبت چوپان رو روفرااموش نمی کند

پنیری که من می خورم از شیر گوسفند هایی است که ازادانه زندگی می کنند وتخم مرغی می خورم از مرغ هایی که در خاک غلط می زندد افتاب می خورند بازی می کنند روستایی به هشان دانه می دهد وان ها هم در عوض به صاحبشان تخم مرغ می دهند ومحبت را جوا ب می دهند

کلا مرگ بر ما انسان ها مرگ مرگ مرگ

ناراحت
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 8/29/2010, 06:16

آفا عارف پای این جوجوی آواتارتون چی شده؟رانندگی با سگ در ماشین ممنوع Connie_1
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شیوا 8/29/2010, 06:19

کلا هر قانونی کهه به نفع خود حیوان باشه خوبه! پیروزی
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 8/29/2010, 06:22

كد:
آفا عارف پای این جوجوی آواتارتون چی شده

سلام خانم زکیه شوخی می کنید یا جدی تازگی ها راستش از هر ادمی بدم می اید از همه اصلا از جهانی که توش زندگی می کنم بدم می اید

خانم زکیه عزیز بهتر نیست به جای پای اون به تابلو ای که در دستش است نگاه کنید شما ها خانومید احساستان لطیف تر از ما اقایان هستید

در کل اون جا نوشتم عارف
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 8/29/2010, 12:22

یک مدت تو ایران هم ممنوع بود.الانم ممنوعه؟

بله شیدا جان اگر ببینند برخورد میکنند.

سلام

خانم ایران دوست مستند ساکنین زمین که چه عرض کنم بدبخت ها زمین رو دیدم

اصلا حالم خیلی داغون است باورم نمیشه این طوری کشتو کشتار راه بندازند فکر نکم کسی این روببینیه وگوشت بخوره اگر تلویزیون یک بار این رو نشون بده همه گیاه خوار می شن تخم مرغ که چه عرض کنم اصلا ادم داغون میشه

ما با خوردن تخم مرغ و یا شیر ظلمی نمی کنیم این گونه تخم مرغ ها وشیر ها ظلم است که امروزه وجود دارد

اصلا دیگر پنیر وشیر وتخم مرغ اینجا رو نخواهم خورد

بچه ها در باغی بودم یک گله گوسفند و بز بود چوپان هایش لیقوانی بودند گوسفند ها را واسه چرا همه جا می بردند از لیقوا ن تا تبریز و غیره گوسفند ها وبز ها ازادانه می گشتند ولذت می بردند از زندگی در عوض هم ان ها با ماست وپنیر وشیرشان درامد چوپان هارو تامین می کردند یک محبت دو جانه چوپان ها به هیچ عنوان گوشت نمی خوردند ان ها ناهارشان شامشان ماستو نان پنیر و سبزی وعسل وکره وهمش طبیعی بود و ادم های خیلی مهربانی بودند

این خوردن اصلا ظلم نیست

کلا حیوان هم لذت می برد

جالب است از محبتشان به گوسفندانشان بگم

یگی از گوسفند ها چشم نداشت البته یک چشم من به چوپان گفتم چرا این چشم نداشت گفت نگو یواش گفتم چرا گفت می شنوه ناراحت میشه

احساس در چوپان احساس است وگوسفند را دارای شور می داند و حتما هم گوسفند این محبت چوپان رو روفرااموش نمی کند

پنیری که من می خورم از شیر گوسفند هایی است که ازادانه زندگی می کنند وتخم مرغی می خورم از مرغ هایی که در خاک غلط می زندد افتاب می خورند بازی می کنند روستایی به هشان دانه می دهد وان ها هم در عوض به صاحبشان تخم مرغ می دهند ومحبت را جوا ب می دهند

کلا مرگ بر ما انسان ها مرگ مرگ مرگ

بله من هم با دیدن همین مستند گیاهخوار شدم ، یک لحظه شرمسار شدم از اینکه یک انسان گوشتخوارم از همه حیواناتی که بهشان ظلم کردم شرمنده شدم و از همان لحظه تصمیم گرفتم که دیگر لب به گوشت هیچ حیوانی نزنم.

بر خلاف تصورات نادرست بقیه پس از گذشت دو سال هیچ گونه مشکلی هم ندارم.

از دید من هم خوردن لبنیات و تخم مرغ موجوداتی که آزادانه در طبیعت زندگی میکنند موردی ندارد.
ایران دوست
ایران دوست

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 8/29/2010, 12:35

آقا عارف من علاقه ای به مرغ و گوشت ندارم.... تاجایی که بتونم هم نمیخورم

اشاره من چیپس دوست دارم خیلی خوشحال ... و از چربی هم متنفرم

عارف رو کج نوشتید اول متوجه نشدم ولی بعد که دقت کردم فهمیدم اشاره

Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 8/29/2010, 13:23

من خیلی خیلی خوشحالم که دوستان چنین زیبا و خوش صحبتی دارم افرین بر شما ها عشق
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 10/9/2010, 06:07

البته ممنوعيت رانندگي با سگ در ايران بدليل نگراني از جراحت حيوان نيست و به دليل مردم آزاري هرچه بيشتر است
به هر حال بهتر است جز در موارد ضروري(دكتر برن حيوان يا به گردش بردن او)بيخودي هر جا كه ميرويد حيوان را به دنبال خود نبريد
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة