گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بیماری های قابل انتقال از گربه به انسان

3 مشترك

بیماری های قابل انتقال از گربه به انسان Empty بیماری های قابل انتقال از گربه به انسان

پست من طرف شیوا 8/5/2010, 05:32

دوستان لطفا هر کسی میتونه در این زمینه کمکی کنه راهنماییم کنه.من قصد دارم تا چند روز دیگه(بعد از اینکه گربه ی همسایه فارغ و دوران شیرخوارگی بچه ها به اتمام رسی)یکی از بچه گربه ها رو برای نگهداری به منزل بیارم.اما سوالی که دارم این هستش که اگر این گربه از بچگی به خونه ی من بیاد و پیش دکتر هم برای پیشگیری های لازم ببرم باز احتمال داره بیماریه خاصی رو منتقل کنه؟ مادر این گربه یک گربه ی خیابانی بوده که در همسایگی ما در حیاط یکی از خانه ها هست و دامپزشکی هم که یکی از دوستان صاحب خانه هستش میاد گربه های داخل اون خانه رو چک میکنه و واکسن هم زده اند.لطفا اگرباز احتمال بیماری هست راهنمایی کنید کمک
پیروزی
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بیماری های قابل انتقال از گربه به انسان Empty رد: بیماری های قابل انتقال از گربه به انسان

پست من طرف Fereshteh_N 8/5/2010, 17:31

شیوای عزیز سلام

اگر گربه و یا هر حیوان دیگری سالم باشد و ما هم همه نکات را رعایت کنیم هیچ مشکلی پیش نمی آید ، گربه بهترین حیوان خانگی است. به این مطالب هم تو جه کن در این لینک :

http://www.irspca.com/forum/showthread.php?tid=33

و این هم سایت خانم ژاله فتورچی

http://gorbeh-irani.persianblog.ir/

با خواندن این مطالب متخصص گربه میشی و خیالت هم راحت می شه !

قدمش مبارک باشه

عشق
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بیماری های قابل انتقال از گربه به انسان Empty رد: بیماری های قابل انتقال از گربه به انسان

پست من طرف lida 8/6/2010, 02:27

شیوا جان، خیالت راحت باشه، هیچ مشکلی برات پیش نمی یاد.. اگه این بچه گربه رو مواظب خوراکش باشی و واکسن هاش رو هم به موقع بزنی و اگر هم بتونی برای دستشویی کردنش از خاک مخصوص گربه استفاده کنی، دیگه نگهداریش اشکالی نداره و سالهای سال می تونید دوستای خوبی برای همدیگه باشید!
ولی تا 2 ماهش کامل نشده هیچ وقت از مادرش جداش نکن و اگر بازهم جثه اش کوچک بود و به مادرش احتیاج داشت بذار بیشتر پیشش بمونه و بعد بیارش پیش خودت.
lida
lida
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف شیوا 8/6/2010, 03:01

فرشته جان و لیدا ی عزیز ممنون از راهنمایی های خوبتون.راستش من خودم خیلی مشکل ندارم با این مسائل مسئله خانواده هستش که می خواستم اول خودم مطمئن شم که بتونم به ایشون هم اطمینان بدم مشکلی پیش نمیاد!ممنون دوستان عزیزم خیالم راحت شد پیروزی رز قلب
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة