گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جینگیل به کمک شما نیاز دارد.لطفاً راهنماییم کنید

+4
Dr. Iman Memarian
لاکی
apb
Ariana
8 مشترك

جینگیل به کمک شما نیاز دارد.لطفاً راهنماییم کنید Empty جینگیل به کمک شما نیاز دارد.لطفاً راهنماییم کنید

پست من طرف Ariana 5/12/2009, 05:40

با سلام خدمت شما،واقعاً ممنون از اینکه جواب دادید.
من در این سایت ثبت نام کردم.
از اونجایی که خیلی وقت ندارم متاسفانه موارد سایت رو نمیتونم کامل بخونم برای همین تازه از شرایط ثبت نام و ... اگاه شدم.
1.فروردین 88 جینگیل را از قزل قلعه خریدم.فکر کنم لاک پشت برکه ای اروپایی باشد،اما سنش رو با وجود نگاه کردن به لینک شما نتونستم تشخیص بدم.
2.سابقه بیماری فکر نمی کنم ! خیلی پر تحرک و شاداب بود
3.در یک ظرف پلاستیکی که توش 2تا سنگ داره نگه داری میکنم اما رو سنگها نمیره،وقتی هم خودم میزارمش بالای سنگها میاد توی آب. احساس کردم سنگها رو دوست نداره،برداشتمشون،ظرفش را کج کردم،یک طرف آب،یک طرف خشکِ.
روی سیم آنتن راه میرفت،عاشق نگاه کردن به تلویزیون بود و اکثراً میرفت سمت سیم های تلویزیون و 3 راهی برق و میخوابید 2 ساعت میموند.میبردم میشستمش آروم و میزاشتم توی ظرفش و کاهو میخورد.،اما الان همش می خوابه و بی حرکته!!
4. من هر روز آبش رو عوض می کنم،از آب فیلتر یخچال استفاده می کنم.الان بهم گفتن آبش نباید سرد باشه،در یک لیوان آب سرد،2/1آب کتری میریزم تا ولرم بشه.نمی دونم این کار درستِ یا نه.
5.کاهو ریز در آب خورد میکنم و خودم بالا سرش وایمیستم و وقتی می خواد کاهو رو بخوره چون میچسبید به صورتش من با ساقه کاهو آروم وارد دهانش می کردم
6.نزدیک 1 هفته است که وقتی توی آبِ لاکش خیلی نرمِ ،یکی از ناخنهاش هم شکسته،تو خشکی لاکش سفیدک میزنه. زیر آب می گیرمش آروم حرکت می کنه و چشماش رو باز میکنه و دست رو چشماش می کشه و از سمت آب خودش رو کنار می کشه، ،پلکاش هم کم رنگ شدن جوری که چشماش وقتی بستن معلوم هستن.البته تو یکی از کامنتها دیدم که این مشکل مطرح شده اما متوجه نشدم باید چه کار کرد

بردمش دکتر،خیلی سرشون شلوغ بود،یک بسته پودر زرد رنگ دادند،گفتند بریزم تو آبش+یک میل مایع که اسمش رو بهم نگفتند،ریختنش تو سرنگ و گفتن روز پنجم بریزم تو آبش.
از درمانگاه که بر گشتیم خیلی حالش خوب بود،شنا کرد،کاهو هم خورد،الان باز بی حرکتِ،
حتی تشخیص ندادن لاک پشت نره یا ماده و مبهوت نگاهش می کردن.
دیگه گیج شدم، هر کس یک چیزی میگه،یک دکتری میگه نمک تو آبش حل کن،دیگری میگه جفت براش بگیر،اون یکی میگه بندازش سطل آشغال !!!!!!!
من عکس لاکی رو آپ لود کردم،لینک رو برای شما میزارم،امیدوارم درست باشه لینکِ.
لاک پشت من اندازه سکه 50 تومانیِ، خیلی دلم براش می سوزه، شما راهی دارید من رو راهنمایی کنید ؟ حضوراً آقای دکتر معماریان ببیننش بهتر نیست ؟!!
من تقریباً تمام کامنتها رو خوندم،اما الان نمیدونم آیا مشکل لاک پشت من مثل اونهاست یا نه.
ببخشید که کامنت قبلی رو فارسی ننوشته بودم.خواهش می کنم اگر وقت داشتید کمکم کنید
من میخوام اگر جینگیل داره دچاره مشکل میشه جلوگیری کنم.
باز هم ممنون

https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/25yx73d.jpg
Ariana
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

جینگیل به کمک شما نیاز دارد.لطفاً راهنماییم کنید Empty رد: جینگیل به کمک شما نیاز دارد.لطفاً راهنماییم کنید

پست من طرف apb 5/12/2009, 07:37

شما می توانید از طریق لینک زیر با جتاب آقای دکتر معماریان تماس بگیرید:

https://lakposhtha.forumfa.net/forum-f19/topic-t197.htm#3384
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

جینگیل به کمک شما نیاز دارد.لطفاً راهنماییم کنید Empty رد: جینگیل به کمک شما نیاز دارد.لطفاً راهنماییم کنید

پست من طرف لاکی 5/12/2009, 09:42

گریه خیلی بده با دکتر معماریان تماس بگیر اهل کجایی
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 5/12/2009, 10:55

با سلام

شما را به خدا قبل از خرید هر حیوانی شرایط نگهداری و تغذیه صحیح آن حیوان را فرا بگیرید (خواهش می کنم). البته یک مشکل عمده ما دامپزشک ها هستیم (من از دست این همکارهای گرامی چکار کنم) البته همه دامپزشکان اینطور نیستند شاید شما به پست بدهاش خوردید.

حتما به کلینیک مراجعه کنید من فردا (چهارشنبه) در خدمت شما هستم و هر کاری از من بر بیاد انجام می دهم.

با تشکر

دکتر معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

جینگیل به کمک شما نیاز دارد.لطفاً راهنماییم کنید Empty برای جینگیل دعا کنید لطفاً !!!

پست من طرف Ariana 5/12/2009, 13:11

ممنون از جناب apb و آقای دکتر معماریان.
خدمت همکار لاک پشتی محترم(لاکی): ممنون از همدردی،قرار است جینگیل را برای معاینه خدمتشون ببرم.
Ariana
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Ronia 5/19/2009, 09:15

D\'oh بردی؟ تا دیر نشده سوال
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 5/19/2009, 11:53

بله جینگیل را بردند پیش دکتر
ولی کاش زودتر برده بودش چون پنجشنبه جینگیل... گریه
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 5/20/2009, 06:24

گریه
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف N@zanin 8/3/2009, 10:44

ای وای ناراحت
N@zanin
N@zanin
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/3/2009, 13:22

اخی منظورت اینه که فوت کردن. اخی یه لا کی دیگه هم از دست رفت. خیلی ناراحت شدم. پس چرا دیدی حالش بده زودتر نبردیش پیش دکت. تسلیت میگم گریه گریه گریه ما مان لاک پشتمو میخوام
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة