گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سگ بول ترییر - Bull Terrier

+6
spider
honey
Sahra
Dr. Iman Memarian
amir hosein
آرین
10 مشترك

صفحه 1 از 2 1, 2  الصفحة التالية

سگ بول ترییر - Bull Terrier Empty سگ بول ترییر - Bull Terrier

پست من طرف آرین 6/21/2010, 08:35

کسی اطلاعتی درباره سگ بول ترییر داره؟
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سگ بول ترییر - Bull Terrier Empty رد: سگ بول ترییر - Bull Terrier

پست من طرف amir hosein 6/21/2010, 10:19

من فقط میدونم فوقلعاده متهاجم و اصلا با سگ های دیگه نمیسازه. خیلی هم قویه.
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 6/21/2010, 10:20

با سلام

http://en.wikipedia.org/wiki/Bull_Terrier
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/21/2010, 10:39

وای چقدر زشته!!!! D\'oh
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف آرین 6/21/2010, 11:59

به این خوشگلی این سگ کجاش زشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوال
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 6/21/2010, 12:14

حیوان زشت وجود ندارد رز
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف آرین 6/21/2010, 12:33

دقیقآ باهات موافقم. :m/:
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف honey 6/21/2010, 12:37

تعجب صحرا جون به اینا میگی زشت تعجب
خیلی نازن من بعد هاسکی عاشق این نژادم اشاره
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/21/2010, 14:08

والا چی بگم!!!
شاید جالب و بامزه و عجیب باشه
اما به این خوشگل نمیگن.
حتما سلیقه ها متفاوته خوب خیلی خوشحال سگ بول ترییر - Bull Terrier 220px-Bullterier_LM
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/21/2010, 14:09

به نظر من هم زیاد قابل تحمل نیست! ناراحت
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف آرین 6/22/2010, 01:12

به این هم نمیگن زشت!!!

سگ بول ترییر - Bull Terrier 60528561126450619734
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف پریسا 6/22/2010, 01:29

منم با صحرا جون موافقم خیلی زشته ناراحت
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف rira 6/22/2010, 01:33

قیافش با نمکه لبخند
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف آرین 6/22/2010, 10:02

بول تریر بول تریر یا انگلیسی خانواده از نژاد سگ فهرست ما یملک در. راه رفتن آنها شناخته می شود ، برای خود به شکل تخم مرغ بزرگ سر ، مثلثی کوچک چشم "و زرنگ است." خلق و خوی آنها شرح داده شده است لوده وار به طور کلی به عنوان تفریح دوست ، فعال و بلکه نامنظم و غیر قابل پیش بینی. terriers بول فیلم ظاهر شده اند به عنوان شخصیت های بسیاری را در کارتون ، کتاب ، و تبلیغات ، شاید معروف ترین حزب به عنوان دوست Spuds مکنزی در آبجو تبلیغات Budweiser در اواخر 1980s ، و اخیرا به عنوان سگ هدف. مطالب [پنهان کردن] * 1 توضیحات درجه 1.1 ظاهر برنامه * 2 خو * 3 بهداشت * 4 تاریخچه * 5 گاو حقایق تریر * 6 مشهور گاو Terriers * 7 جستارهای وابسته * 8 پیوند به بیرون * 9 پیوند به بیرون [ویرایش] توضیحات [ویرایش] ظاهر تریر ترین 'sتشخیص گاو ویژگی است سر آن ، شرح 'تخم مرغ به عنوان شکل' وقتی جلوی بازدید از تقریبا مسطح در بالای صفحه ، با پوزه روم پایین شیب دار به طور مساوی به پایان بینی بدون توقف. منحصر به فرد مثلث شکل چشم ها کوچک ، تاریک و عمیق مجموعه. بدن کامل و گرد ، در حالی که شانه ها هستند قوی و عضلانی و دم است به صورت افقی به اجرا درآمد. terriers گاو در دست داشتن عضله بیش از هر نژاد دیگر از سگ ، پوند برای پوند. این پیاده راه رفتن با خود نما است ، و محبوب 'معروف به پهلوان از جان گذشته از نژاد سگ. [1] نژاد وجود ندارد تعیین قد و وزن برای ، اما به طور متوسط می باشد ، ارتفاع : 51-61 سانتی متر (20-24 اینچ) وزن : 20-38 کیلوگرم (44-85 پوند) و تریر بول تریر مینیاتوری گاو هستند تنها به رسمیت شناخته نژاد که به شکل مثلث چشم [ویرایش] خلق و خوی این نژاد اگر چه پهلوان از جان گذشته بود ، پس از آن به عنوان شناخته شدید بسیار gentler امروز. بول تریر ممکن است به پیشگیری و اثر آن را قطعا دفاع از مالک خود را در وضعیت بحرانی واقعا. terriers گاو شناخته می شود شجاع ، تکه تکه ، سرگرمی دوست ، فعال ، لوده وار و نترس. بول تریر گرایش به سگ وفادار و مودب. آنها خیلی صاحبان آنها متصل به. بول تریر پیشرفت در شرکت ، رهبری سازگار و محبت می کند و حیوان خانگی خانواده خوب است. آنها به طور کلی مانند اقامت اشغال شده ، و مناسب تا حد زیادی با خانواده active را دریافت خواهید کرد که در آن مقدار زیادی از همراهی و نظارت. آنها تمایل دارند انجام نشده است در شرایطی که آنها روز باقی میماند تنها به مدت 8 ساعت. این نژاد می تواند یک حیوان خانگی بسیار شگفت انگیز اگر کاملا اجتماعی شده و آموزش دیده ، اما بیشتر برای خانواده ها توصیه نمی شود. آنها سن علاقه داشتن به مردم از همه ، اما اگر این کار را می کنید به اندازه کافی ورزش جسمی و روحی ممکن است آنها بیش از حد پر انرژی برای کودکان کوچک است. کودکان باید آموخت که چگونه برای نشان دادن رهبری نسبت به سگ. صاحبان حوصله پیدا خواهد آنها را به خیلی محافظ ، عمدی ، ملکی و / یا حسادت. Terriers گاو ممکن است سعی به خانواده پیوستن به مسکن خشن یا دعوا ندارم. گاو Terriers به طور کلی باید توجه بسیاری از ساختار. اگر مالک و اطمینان جامعه همواره باقی می ماند رهبر آنها ، بول تریر خواهد شد تمایل به مطیع و اجتماعی ، پذیرش دیگران است. Unaltered مرد نیست ممکن است همراه با سگ نر دیگر. مردان و زنان با هم زندگی می تواند خوش و خرم ، و 2 نفر زن همچنین می تواند ترکیبی خوب با مراقبت و نظارت. آنها ، نه با سایر همسترها بدون توصیه می شود سگ حیوانات خانگی مانند گربه ، خوک و گینه. آنها می توانند بسیار عالی تماشا سگ را سگ [ویرایش] بهداشت همه توله سگ باید رنگی باشد چک برای ناشنوایی ، رخ می دهد که در 20 ٪ خالص سفید از سگ و 1.3 ٪ [2] و دشوار است به اطلاع ، به خصوص در توله سگ نسبتا جوان. Terriers گاو بسیاری از تمایل به توسعه حساسیت پوست می شود. [3] گزش حشرات ، مانند کسانی که از کک و پشه و گاهی mites ، می تواند تولید حساسیت عمومی پاسخ کهیر ، بثورات جلدی و خارش. این مشکل می تواند حشرات را متوقف نگه داشتن سگ رایگان تماس بگیرید از این ، اما این قطعا مورد توجه در آب و هوای یا شرایطی که قرار گرفتن در معرض این حشره اجتناب ناپذیر است. طول عمر متوسط آنها در حدود 10-12 سال [4] ، اگرچه آنها ممکن است زندگی طولانی تر -- گاو نر نوعی سگ حیوان اهلی منزل در جنوب ویلز ، انگلستان به نام "Buller" زندگی می کردند به سن 18 سال بود. [استناد] مورد نیاز قدیمی ترین زن بول تریر در تاریخ به ثبت رسیده است حیوان خانگی خانه استرالیا لقب "Puppa قزلآلا" که در سال 17 همچنان با نشاط او به [استناد ضبط در تاریخ لازم] 2 قدیمی ترین زن بول تریر است "Boots ماه پایکوبی چاق و چله (Crain)" دنور ، کلرادو ایالات متحده آمریکا] [نیاز به نقل قول] Boots زندگی می شود 16 سال سن داشتند. [استناد کت 's] بول تریر لازم است ، آسان برای حفظ ، نظافت ، اما می تواند شرایط نگه داشتن آن نزدیک به کامل در. افزودن روغن به وعده های غذایی خود را نیز می تواند بسیار. بهبود کیفیت خود را از کت [استناد ویرایش] انگلیسی Terriers گاو را نازک ، موهای ظریف که نیاز به نظافت کم است. آنها در دست داشته باشند نور shedding الگوها. امر مهم دیگر این است که هر سفیدی در اطراف چشم ها ، گوش ها ، بینی ، دهان ، معده یا hindquarters با موهای کم پشت و کوتاه نژاد مانند این باید در برابر سرطان محافظت آفتاب با SPF ملایم اما بلند factored کرم های ضد آفتاب برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و پس از آن [استناد اعمال مورد نیاز] بول تریر نیازمند مقدار منصفانه ، اما overworking سگ در سن جوانی خواهد عضلات تیره و تار شود. [استناد ویرایش] سگ قدیمی تر نیاز به انجام ورزش ، اما در مقادیر کم ، در حالی که آنهایی که جوانتر خوشحال خواهد شد برای بازی در پایان ساعت. نژاد است حریص بودن بسیار مشهور [استناد ویرایش] سایر بیماری های رایج : فتق ناف و آکنه. [استناد ویرایش] Terriers گاو نیز می تواند قطع عضو دچار اختلال وسواسی اجباری از ، مانند دم خود به عنوان تعقیب ، و لیس وسواس [نقل قول نیازمند منبع] [ویرایش] تاریخچه بول تریر در حدود 1915 زودهنگام در اواسط 1800s بول "تریر و" نژاد های ورزشی خون از افراد توسعه یافته برای برآوردن نیاز برای کنترل حشرات موذی و حیوانات مبتنی بر. گاو "و Terriers" تریر منچستر شد بر اساس زبان انگلیسی قدیم نوعی سگ بزرگ (در حال حاضر منقرض شده) و یک یا بیشتر از زبان انگلیسی قدیم تریر و "سیاه و قهوهای مایل به زرد سگ تری یر" را به عنوان ، در حال حاضر شناخته شده است. این نسل تازه ای ترکیب سرعت و مهارت ساخته شده از terriers آرامی با سرسختی لجوج از نوعی سگ بزرگ ، که موقعیت های فقیر بود در مبارزه با مجری ترین ، داشتن گاو تربیت شده است تقریبا به طور انحصاری برای قتل و خرس های گره خورده به پست. با توجه به فقدان استانداردهای نژاد -- breeding بود برای عملکرد ، ظاهر نیست -- بول "و تریر" در نهایت پدر بزرگ تقسیم نیاکان "بول Terriers" و "گاو Staffordshire Terriers" ، هر دو کوچک تر و ساده تر که مسئولیت رسیدگی به بیش از [5] [6] [7] [8] درباره 1850 ، جیمز Hinks آغاز شده breeding "بول و Terriers" با "انگلیسی Terriers سفید" (اکنون منقرض شده) ، به دنبال ظاهر پاک کن با پاهای بهتر و بهتر سر. در سال 1862 ، Hinks وارد سگ ماده به نام "لب" sired توسط نوعی سگ بزرگ سفید خود را به نام "دیوانه" را به بول تریر در کلاس سگ نشان برگزار شد در Cremorne باغ در چلسی. در اصل "معروف به" Hinks نژاد "و" سفید اسب سوار ، این سگ انجام نشده اند در حال حاضر با آنها آشنا "مواجه تخم مرغ" ، اما متوقف نگه داشته در پروفایل جمجمه. [9] [10] [11] تفاوت بین "قلدر" و "Staffies" سگ بلافاصله محبوب و پرورش ادامه داد : با استفاده از Dalmatian ، تازی ، اسپانیایی اشاره گر ، تازی مخصوص شکار روباه و سگ کوچک برای افزایش ظرافت و چابکی و سگ گرگ و سگ گله اسکاتلندی به منظور کاهش متوقف شود. Hinks می خواست سگ خود را سفید ، و این به طور خاص برای تربیت. به طور کلی ، با این حال ، اصلاح ستبری بود با هدف افزایش در : 3 "زیر گروه" توازن به رسمیت شناخته شده بودند توسط قضات ، نوعی سگ بزرگ ، تریر و Dalmatian ، خود را با هر ترکیب خاص و در حال حاضر به دنبال بین 3. 1 مدرن بول تریر در حال حاضر با به رسمیت شناخته شده به عنوان "پروردگار گلادیاتور" ، از سال 1917 ، که اولین سگ بدون توقف در همه. [9] [10] [5] [12] [13] پزشکی با توجه به مشکلات مربوط به همه پرورش سفید ، لیون تد در میان دیگران شروع به معرفی رنگی ، با استفاده از Staffordshire Terriers گاو در اوایل قرن 20. رنگی Terriers گاو بودند) به رسمیت شناخته شده به عنوان تنوع جداگانه (حداقل توسط AKC در سال 1936. پارچه راه راه رنگی ترجیح داده است ، اما رنگهای دیگر نیز استقبال می شود. [11] همراه با برابری ، صفات رفتار خاص بودند در پی. لقب "شوالیه سفید" ، harking به سن دلیری ، seekin هرگز عطا در تاریخ نژاد در حالی که کهگرم به آغاز مبارزه بود و قادر به اتمام 1 ، در حالی که به خوبی با بسته بندی اجتماعی "خود" ، از جمله کودکان و pups. Hinks خود را به حال برخی از موفقیت همیشه در "نجیب زاده را همراه با هدف" سگ به جای بال جنگنده وارد گرچه در قلدر اغلب چاله ها ، با. امروز Bullie است حقایق ارزش به عنوان خنده دار ، بازیگوش ، خلاق و هوشمند (حل مشکل) اما لجباز خانه حیوان خانگی را تجربه مناسب برای صاحبان [5] [14] [ویرایش] تریر بول * نام آفریکانس برای تریر بول Varkhond است * همچنین یک نسخه کوچک از این نسل ، این نسل متمایز است رسما تریر معروف به مینیاتور گاو. * Terriers گاو هستند برجسته خنده برجسته در جاناتان کارول سال 1980 رمان سرزمین * Terriers گاو را از جمله ظاهر بسیاری از فیلم های : سگ زندگی (1918) ، این زندگی سگ 's(1955) ، الیور! ، باکستر ، پاتن ، داستان اسباب بازی ، عزیزم : خوک در شهر ، جمعه بعد ، جمعه بعد از بعد ، Frankenweenie ، Trainspotting ، ضد گلوله ، از خط خارج ،" اسکاتلند ، خودگردان "، سفر باور نکردنی ، فاصله بادی و سندرلا * تریر بول به نظر می رسد در صحنه های مختلف Je t'aime فیلم 1976... به علاوه غیر وزارت امور داخله * Terriers گاو نیز برجسته در تلویزیون نشان می دهد مانند تلویزیون 1970s نشان بع بع گوسفند سیاه ، در اعتبارات گشایش از تلویزیون بریتانیا نشان می دهد پارس دیوانه ، و در کوتاه زندگی روباه سری Keen ادی * بول تریر است که شخصیت اصلی در رمان برند مکس "گرگ سفید" * Spuds مکنزی ، سگ 1980s برجسته تبلیغات در مبارزات انتخاباتی برای نور باد آبجو در اواخر ، فهرست ما یملک بود گاو نر * آمریکا ، نویسنده کودکان و تصویرگر کریس ون Allsburg امکانات فهرست ما یملک گاو Terriers نام فریتز در حداقل 1 صحنه در هر کتاب [ویرایش] مشهور گاو * Abraxas Aaran که پاتن توصیف ویلی شخصیت عنوان 's، سگ ، در 1970 فیلم * باکستر ، از باکستر فیلم -- با tagline ، "Méfiez - vous du chien qui pense". ("مواظب باشید که سگ فکر می کند.") * آبی ، متعلق به کانادا هاکی مفسر دان آلبالو ، به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود ، تقریبا به عنوان معروف خود را به عنوان آلبالو. [15] * Bodger ، قدیمی فهرست ما یملک سفید گاو نر است ، شخصیت اصلی در کتاب سفری باور نکردنی توسط شیلا Burnford و فیلم * خشک ، در رمان ، پاسخ به خشک ، با جیلیان * Rubinstein در دیکنز 'رمان الیور تویست چارلز ، بیل سایکس انگلیسی صاحب بول تریر نام روزنه * طلسم روزنه از مقصد شرکت * چستر ، چاد را (Preppy) سگ در ونکوور 'sویدئو Rockstar بازی پهلوان پنبه * Chico ، سگی را در بروز جمعه و جمعه بعد از بعدی * Creampuff ، 1 ایرلندی مورفی سگ شکار خوک از Footrot خنده دار سری آپارتمان [16] * کرک همت از ترش متال گروه متالیکا تا به فهرست ما یملک گاو نر با نام Darla * دیو ، قدیمی فهرست ما یملک سفید نر از املاک و دیر یا خانقاه کوچکتر از صومعه * هیپ هاپ هنرمند Adil عمر تا به فهرست ما یملک گاو نر با نام دیابلو * فریتس ، و سفید گاو نر سیاه و سفید سگ بویی شکاری که به نظر می رسد در هر کریس ون کتاب Allsburg * Grimm ، از کارتون مجموعه مادر غاز و Grimm * سگ غیرعادی ، کیوی ، شایع است به فهرست ما یملک گاو اما او سگ کوچک به نظر می رسد و بیشتر شبیه به * سوار کار ماهر ، یکی از مهمترین و سگ معروف در آفریقای جنوبی. او Fitzpatrick بود همدم از پرسی. کتاب بود Fitzpatrick نوشته شده درباره او توسط ، این Bushveld بود به نام سوار کار ماهر از * قفل شدن یا کلید شدن دان که از علائم زودرس کزاز است ، در همراه فلفل در 'sفلفل's ماجراهای سیرا در زمان * کوفته ، سفید نوعی سگ گاو پت از عمده گرگوری "Pappy" Boyington در بع بع سیاه گوسفند (تلویزیون مجموعه ای) * پیت ، از فاکس - مجموعه تلویزیونی "Keen ادی" ، اپیزود 13 ، 2003 * رکس از فیلم سرقت هاروارد. استاد رکس معنی است که سگ خود را همیشه با موافق است. با این حال ، crankyness او می رود هنگامی که او تلاش می کند تا گاز گرفتن مرد در محل انشعاب بدن انسان و به پایان می رسد تا سقوط در عشق و رابطه جنسی با او * اسپرینگفیلد در گاو فهرست ما یملک ریک رونی به نظر می رسد بر روی جلد خود آلبوم طبقه کارگر سگ * خشن سگ * سام ، که در سفر همراه Alby Mangels ، هلندی ، استرالیایی ماجراجو ، جهان خود را در * تند راه رفتن ، از دیزنی / پیکسار فیلم داستان اسباب بازی * Sparky ، سگ است که به نظر می رسد در "Frankenweenie "* Spuds مکنزی --" ستاره "از نور باد تبلیغات آبجو در 1،980 اواخر دهه * با روح ، از Rocko 'sمدرن زندگی ، شبیه تریر بول و همچنین نام معروف کارشناسی ارشد بول تریر * ویسکی ، از Eidos سری کماندو * ویلی ، متعلق به جنگ جهانی دوم ارتش آمریکا ژنرال جورج S. پاتن و به نام بعد از ویلیام فاتح * terriers گاو نر به طور مرتب بدوننام جدید ظاهر کاریکاتوریست جورج غرفه 'sکارتون نیویورکر [17] * سگ عصبانی از بچه * اوریون ، فهرست ما یملک گاو نر که در اطراف پرسه میزنند با باب Jakin ، شخصیت های برجسته رمان "آسیاب در تاریخ میزنید" از جورج الیوت
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 6/22/2010, 10:10

آرین جان اگر میخوندیش بعد مرتب شده شو مینوشتی خیلی بهتر بود رز
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/22/2010, 10:29

ای بابا ترتیبش به هم خورده؟
میبینم هر چی میخونم هیچی متوجه نمیشم ها
گفتم چقدر سوادم ته کشیده. سوال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف آرین 6/22/2010, 10:34

ترجمه آنلینه دیگه معلوم نیست چی ترجمه میکنن من خودمم هیچی نفهمید. خیلی خوشحال

مطالب http://en.wikipedia.org/wiki/Bull_Terrier اینجارو زدم ترجمه این شد. خیلی خوشحال
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 6/22/2010, 11:08

بله کاملا مشخص چیکار کردی آرین جان خیلی خوشحال
ولی باز مرسی که به فکری رز
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف honey 6/22/2010, 11:56

من خودم اینو ترجمه کردم ولی اگه ایرادی داشت من پیشاپیش معذرت می خوام خیلی خوشحال سوادم همین قدر کشید خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بول تریلور ها یا تریلور انگلیسی نژادی از سگ ها هستند که در خانواده ی مایملک ها قرار دارد.انها بیشتر با سر بزرگ و تخم مرغی شکل , چشمانی مثلثی شکل و کوچک و راه رفتن خاص انها شناخته می شوند. اخلاق انها بیشتر به صورت تفریح دوست ,فعال و لوده وار وهمچنین غیر قابل پبش بینی می باشند. بول تریلورها به عنوان شخصیت در ساخت کارتون ها ,انمیشن کتابهاو فیلمها ظاهر می شوند.
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

وضعیت ظاهری:
ا صلی ترین راه شناسایی بول تریلور ها ویژگی سر انهاست,هنگام نگاه کردن به انها از جلو چشمانشان به صورت تخم مرغی و تقریبا مسطح در بالای سرشان دیده میشود و دارای پوزه ی رمی پایین شیبدار که به صورت مساوی و بدون توقف به پایین بینی کشیده شده است می باشند.چشمان مثلثی شکل و منحصر به فرد انها کوچک,تاریک و عمیق مجموعه می باشد. دارای بدنی گرد وپر و شانه های قوی و ماهیچه ای هستند با دمی که به صورت افقی حمل میشود. بول تریلور ها بیشر به خاطر داشتن ماهیچه های زیاد شناخته تر از گونه های دیگرند .و به صورت زیرکانه راه می روند و به سگ پهلوان و از جان گذشته شناخته می شوند.هیچ اندازه ای برای وزن و ظاهر این نژاد وجود ندارد ولی میانگین انها بین 61-51 سانتی متر 38-20 کیلوگرم میباشد
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/22/2010, 13:13

لطفا ادامه اش را هم بگذارید هاله جان لبخند

اين مطلب آخرين بار توسط sahra1970 در 6/22/2010, 13:26 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 6/22/2010, 13:16

صحرا خانم شرمنده من از اولم گفتم عاشق این نژادم باور نکردین شرمنده بقیشو نمیزارم دیگه لبخند
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

سگ بول ترییر - Bull Terrier Empty بول تریر

پست من طرف MohammadRN 12/14/2010, 13:47

سگ بول ترییر - Bull Terrier Bullterrierrouge_femelle

بول تریر (به انگلیسی: BULL TERRIER)از نژادهای سگ‌های تریر است.این سگ از نظر صفات بی نظیر است. در بین کارشناسان سگ ،این حیوان به شجاعت ، قدرت ، چابکی و زرنگی ، سماجت و سر سختی معروف است. سگی است نترس و پر دل و جرات که به آسانی تربیت پذیر است. علاوه بر این ، مهربان ، با نشاط و دوست داشتنی است. سگی است فوق العاده جنگجو که از هیچ خطری نمی‌ترسد. سگ باهوش و دلیری است که با یک اشاره و ادای یک کلمه به حمله و دفاع می‌پردازد ولی با اهل خانه مهربان و ملایم است لذا برای امر نگهبانی مناسب می‌باشد.از نظر ویژگی‌های ظاهری دارای بدنی متقارن ، اندازه‌ای متوسط ، مویی کوتاه ، قدرت بدنی بالا ، سزی نسبتا بزرگ و گوش‌های تیز می‌باشد. رنگ این سگ کاملا سفید با یک درخشندگی نقره‌ای یا سفید با تعدادی لکه روی سر است. لکه‌ها باید سیاه ، خرمایی یا گندمگون باشند. رنگ‌های دیگر عبارتند از : خرمایی با پیشانب سیاه ، قرمز ،سیاه با لکه‌های خرمایی یا گندمگون. تقریبا در اکثر موارد تعداد لکه‌های سفید زیاد است. وزن آن‌ها بین ۱۷ تا ۲۶ کیلوگرم است و ارتفاع آن‌ها به ۴۲ تا ۴۲ سانتی متر می‌رسد. دارای چشم‌های ریز سیاه و نافذ می‌باشند. گوش و دم آن‌ها را نباید قطع نمود.«اطفال را خیلی دوست دارند.!»
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 12/14/2010, 13:48

به این میگن سگ خیلی خوشحال فکر می کنم از این سگ خیلی خوشم میاد
این حیوان به شجاعت ، قدرت ، چابکی و زرنگی ، سماجت و سر سختی معروف است. سگی است نترس و پر دل و جرات که به آسانی تربیت پذیر است. علاوه بر این ، مهربان ، با نشاط و دوست داشتنی است. سگی است فوق العاده جنگجو که از هیچ خطری نمی‌ترسد. سگ باهوش و دلیری است که با یک اشاره و ادای یک کلمه به حمله و دفاع می‌پردازد ولی با اهل خانه مهربان و ملایم است لذا برای امر نگهبانی مناسب می‌باشد
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

صفحه 1 از 2 1, 2  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة